Glavni meni

KTM se posvecuje kruznim trkama?

Započeo Gašpar, 17 Oktobar, 2011, 17:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Kako sada kruze price, KTM je zaintresovan da udje u WSBK sampionat.
U Nemackom Superbike prvenstvu, Martin Bauer je na KTM-u uzeo titulu, pa su u KTM-u resili da ga nagrade. Posto je Bauer resio da se povuce iz trka i da radi na razvoju KTM RC8, firma ce mu obezbediti ucesce na par trka Svetskog Superbike prvenstva, sto ce biti uvertira za moguce celogodisnje ucesce u WSBK tokom 2013. godine.

Takodje, kako je vec pisano u temi o moto3, KTM se "vraca" u ovu granu MotoGP sampionata. Za sada je poznato da KTM radi na tako reci dva projekta. Jedan je razvijanje celog motocikla, koji ce koristiti vozaci Ajo Motorsporta. Drugi je razvijanje same masine, koju ce u svoje motocikle ugradjivati kompanija Kalex, koja svoje ucesce ima i u Moto2 klasi.

Izvor: MotoPuls

UFF

Ma nema sanse
Pokvario bi se pre kraja trke

Bori¹a

Vidis da je tokom 2013 a krajem 2012 je smak sveta tako da im nista ne vredi

ЯЭВОЛУТИОН

Pa to je normalna stvar...sad ce da popucaju takmicari sa KTM motorima na dakaru, odrace ih japanezi i kinezi....a oni u superbike....tamo jos neki put i pobedi ducati i BMW ....znaci konkurentni...zadnji nece biti
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Kada se Yamalube povlaci nemci Germani poludese !!!

CrvenBan

Ma da ovi iz Ducatija nemaju pojma [rofl] [rofl] [rofl], samo ih sve odrase u Superbajku. [clapp] [clapp] [clapp]

Plazma Keks

za ulazak KTM-a se zna odkako su izbacili na trziste RC8, tu nije nista nepoznato.
inace, Ducati pravi decu i u superstocku sa 1098-com

3006

Juèe sam kupio MotoPuls, nisam stigao da ga prelistam...
Ista ta novina je, èini mi se pro¹le godine, pravila upotedni test 6 potencijalnih superbajk ma¹ina, tj. te kubika¾e. Bio je i KTM pored Dukca, Suze itd. Ako se dobro seæam, bio je ubedljivo poslednji, barem su tako napisali. Dodu¹e, ova ma¹ina sa onom testiranom neæe biti ni pribli¾na...