Glavni meni

Zid srama

Započeo UFF, 16 Oktobar, 2011, 05:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

To je pravi stav motomanijaka...  [cheers]

goranvojska

ja dajem pragnje po zelji da iskupim nedolazak.razlog je svadba.pa ako ste raspolozni samo javite da krenem sa pecnjem.pivo je jagodinsko ostalo domace pa izvolte.

Kanarinac

E ako je tako, onda cu i kineza da uklonim :D

goranvojska


goranvojska

al nemoj da te nema ovamo na jece  i pice

UFF


goranvojska

sve to i jos vise a ne razumem sta?

Zverka

Citat: zivchany poslato 17 Oktobar, 2011, 09:39
Citat: apu poslato 16 Oktobar, 2011, 10:56
:( 'bem ti pos'o. Nije dovoljno ¹to nismo mogli da doðemo nego sad jo¹ i da me prozivate ovde... :(
Sry na nepojavljivanju ali stvarno visa sila ....stomacni virus je cudo...
valjda ce se organizovati nesto uskoro da se i mi operemo sa ovog zida :))
aaahahah USRANOM SE PRASTA  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Never ride faster than your angel can fly

:D

goranvojska

ej bre uff-e ja sam stara garda a te elektronska zajebancija mi je strana.ja sam za konkretno tj jagnje,prese i ostale domace zivotinje,naravno termicki obradjeno,pa ajde da to tamanimo.

MILJAN

Citat: goranvojska poslato 18 Oktobar, 2011, 21:37
sve to i jos vise a ne razumem sta?
Mnogo si mi ti naivan...Ko francuska sobarica...  :D
Pa ima¹ opciju i ¹tiklirana je da ne gleda¹ vi¹e "kineza"
Al to jagnje.... E to se ceni...Ali prvo da mi da¹ neko belo ¾ensko maèe ;)
Cave ab homine unius libri

goranvojska

miljane to bar nije problem to imas kad mi kazes po cenu da ti donesem a jagnje je tu a ja to volim vise od 5 praseta pa ako se dogovorimo ja dajem oba .nije zbog mene vec zbog preduzeca.

UFF

gorane jel nestao kinez?  :D

MILJAN

Citat: goranvojska poslato 18 Oktobar, 2011, 21:47
miljane to bar nije problem to imas kad mi kazes po cenu da ti donesem a jagnje je tu a ja to volim vise od 5 praseta pa ako se dogovorimo ja dajem oba .nije zbog mene vec zbog preduzeca.
dogovor...  ;)
ja to zbog preduzeæe...
Tesna koza - Sojic oce mile voli disko.mp4
Cave ab homine unius libri

Joker

Edit.

Nista, glup sam...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

easy

kad ce neki zid sarma
bas sam ogladneo

K_A_W_A

Cemu ova tema? Cemu taj zid? Jel sam se ja bilo gde oglasio ili rekao da cu da dodjem? Jel to neka prozivka? Lepo ste se vi druzili i drago mi je zbog toga, ali cemu ostale prozivke? Jel to nesto bilo obavezno? Ovo je cyber svet. A ja sam za vikend bio u G-Pub-u isto na zurci nekoj sa svojim drugarima i isto nam je bilo jako lepo. Drago mi je sto se vi okupljate i zelite da se druzite medjusobno, ali ima ljudi i sa razlicitim razmisljanjima. Kao sto neko voli FB, a ja NE. Ne vidim razloga da imam FB i to je to. A neko to voli. U svakom slucaju, cestitam MM prvi rodjus i zelim jos mnogo mnogo clanova i lepog druzenja  [cheers] [cheers] [cheers]

UFF

Bilo je obavezno :D

i da jeste prozivka ;)

Vlajko

Nije ok prijaviti se i ne pojavi ti se..

ali..
uvek ima ali jbga..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Citat: K_A_W_A poslato 19 Oktobar, 2011, 01:08
Cemu ova tema? Cemu taj zid? Jel sam se ja bilo gde oglasio ili rekao da cu da dodjem? Jel to neka prozivka? Lepo ste se vi druzili i drago mi je zbog toga, ali cemu ostale prozivke? Jel to nesto bilo obavezno? Ovo je cyber svet. A ja sam za vikend bio u G-Pub-u isto na zurci nekoj sa svojim drugarima i isto nam je bilo jako lepo. Drago mi je sto se vi okupljate i zelite da se druzite medjusobno, ali ima ljudi i sa razlicitim razmisljanjima. Kao sto neko voli FB, a ja NE. Ne vidim razloga da imam FB i to je to. A neko to voli. U svakom slucaju, cestitam MM prvi rodjus i zelim jos mnogo mnogo clanova i lepog druzenja  [cheers] [cheers] [cheers]

Cekaj bre, ako se nisi turio na spisak, niko te ne pominje, zid srama je za Vlajka i slicne bez opravdanja od lekara...  [rofl] [rofl] [rofl]


edit:
sad videh ponovo sliku, da si rekao da neces doci, bio bi van spiska, nalepnica i naravno zida srama... Sad, beri bostan kako znas i umes... [rofl] [rofl] [rofl]

Nensy_90

e napokoh dodjoh do interneta....da jesam soferisala roditelje i mrzela ih zbog toga ali sam se na kraju lepo provela svadba je ipak bila vesela,mislila sam na vas a vidim i vi na mene (tj kako da me strpate na zid srama) ali nema veze ;)

Svako ima svoje razloge,drago mi je da ste se lepo proveli...valjda ce da bude neki popravni... [cheers]
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....