Glavni meni

Zid srama

Započeo UFF, 16 Oktobar, 2011, 05:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


Vlajko

Se izvinjavamo..
visa sila je u pitanju [veryangry]  :'(
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

apu

:( 'bem ti pos'o. Nije dovoljno ¹to nismo mogli da doðemo nego sad jo¹ i da me prozivate ovde... :(

neskez

Mlogo se izvinjavamo

Dosli gosti

Evo, prvom prilikom pecem rostilj da se iskupim

stefgi

pozuri sa prilikom

gane

malo je ro¹tilj, nego neko pragnje  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

neskez

Sledeæe okupljanje strada èuveno "valjevsko prase"

R.I.P.

Meni je opravdan izostanak
u petak iza¹ao sa VMA, pod temperaturom sam i jbg
Sliku bolje da ne kaèim  [rofl] [rofl] [rofl] [veryangry] [glavazid] [glavazid] [glavazid]
ride in peace

Silvana

Sto da ne, tako cemo ti pre uvaziti opravdanje  ;D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Gašpar

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Bilo je 59 nalepnica ciji vlasnici nisu dosli na zurku, ali je UFF bio malo van sebe da bi ih sve polepio na "zid srama" :P :P :P :P

monsterbnt

Jbg neki ovde su imali snimanje u 5 jutros tako da je opijanje sinoc bilo van svakog zdravog razuma....
Al lepo je videti da sam vam nedostajao. izvinjavam se
Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

Zoki zoki.... ccc
Sto se prijavljujes cc

MILJAN

Auuuu....Prozivka.... :) Ja namerno nisam bio i drago mi je... Jer bih se debelo napatio.... [thumb_down]  Nisam ljubitelj narkomanije, tj. duvanskog dima a plus imam i jaku alergiju na isti... [stop]  Kijavica,glavobolja, kljukanje Presingom, a da ne pominjem trovanje bez svoje volje.. [nono]  Kada zahladni ne ulazim u narkomanske prostorije a to bi znaèilo u veæinu restorana i sl. [stop]
Ali je èinjenica da vam je bilo lepo.-....  [slavlje] [talas]
Neka je sa sreæom, pa da proslavljate svake godine [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] (bez mene uvek).

Cave ab homine unius libri

Dzambo

Samo cu reci: Zavrsio sam sa poslom u 2 ujutru..... [glavazid] [glavazid] [veryangry] [veryangry]

Kengur

Samo cu reci: Boli me tuki, placas pice cim se vidimo! :P

Lazic

#15
R.I.P je imao je manju hirursku intervenciju, Nensy je van grada, soferise roditelje, or something like that, Vlajko se nije oporavio od petka, Dobri nas Jager je snimao svadbu, Popsy(smrda) i Revolucija(smrda 2), su skoro podlegli virusima, i tako, nisu svi izostali neopravdano...



Citat: Gaspar poslato 16 Oktobar, 2011, 13:24
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Bilo je 59 nalepnica ciji vlasnici nisu dosli na zurku, ali je UFF bio malo van sebe da bi ih sve polepio na "zid srama" :P :P :P :P

Malo van sebe...? [rofl] [rofl] [rofl]

zivchany

Citat: apu poslato 16 Oktobar, 2011, 10:56
:( 'bem ti pos'o. Nije dovoljno ¹to nismo mogli da doðemo nego sad jo¹ i da me prozivate ovde... :(
Sry na nepojavljivanju ali stvarno visa sila ....stomacni virus je cudo...
valjda ce se organizovati nesto uskoro da se i mi operemo sa ovog zida :))

Major

Srecom sam rekao da necu doci pa nisam na zidu :D

Somborska svadba je cjudoooooo :)

RoaD GunneR

Da sam mogao da dodjem dosao bih ali uvek ima ali ;)

Plazma Keks

ja sam mislio da ne dodjem, ali sam dosao na pola sata ;D . imao sam kijavicu jos plus sam ustao u 7 da bih isao da popravljam kamion, sutradan mi je bilo jos gore, ali kazacu vam, vredelo je ! ;D