Glavni meni

Kymco Agility 50cc na 80cc

Započeo Bori¹a, 11 Oktobar, 2011, 17:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Danas sam ga uzeo sa servisa.
Bio je serijski, 50cc, sestra vozila i nije odrzavala i nije imalo ulja, nije menjano 4-5 sezona i prosto zakuje.
Oteramo mi na servis, kaze zakovao u maloj pesnici, ajd menjaj, sutradan donesem pare, majstore jel moze to na 80cc kad se vec menja klip, cilindar, radilica...
MOZE. Turaj. Stavi on sve to, motor mnogo bolje povlaci, iako nisam terao preko 35-40kmh, nekih 500-600km dok se ne razradi sve to kako treba. Kad budem razradio javljam utiske.

Bori¹a

A da, majstor je uzeo 160e za klip, cilindar, radilicu, dihtunge... Nastelovao karburator, naredio zadnju kocnicu i za rad uzeo 40e :)

Black Adder

Povoljno si prosao, (delovi za krmka su malo poskupi, ali odgovara sa generièkih kineza 4T), koju je termogrupu stavio? Ima¹ kineske no name za 30-40e a one brand name (Naraku, Airsal) biju i do 100e za kit

Bori¹a

Uh ja ne znam stvarno, 100e sam platio klip+cilindar, a mislim da je radilica 60e stim da je moja radilica bila dobra ali klip zaglavio u majoj pesnici, nema sanse da se mrdne, na sve nacine majstor pokusavao ali ne moze. Sad ima novo ulje, paknove pozadi, jos da se razradi i dosta :D Zadovoljan sam kako povlaci, kao nikada do sad :D

^SuPeR_MiNt^

Daj mi to da turimo u CRF jebes ti servis od 500e kad moze i za 200 :D

Bori¹a

Radovane ne lupaj.
CRF nije scoot.

^SuPeR_MiNt^

ma sta ima veze napravicemo ga ! :D

Bori¹a


^SuPeR_MiNt^