Glavni meni

Honda Cossrunner = VFR 800X

Započeo WOLVERINE, 10 Novembar, 2010, 22:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

svetac

Citat: MILJAN poslato 30 April, 2011, 02:20
Lepu¹kast bajk..Sviða mi se kubika¾a, agregat itd.... Ne sviða mi se za¹tita od vetra...
nema problema,resit ce to Ivan!  [thumb_up]

ra$a

ovo ne¹to kao novam ultistrada, i po izgledu i po funkciji. bar mi se tao èini.

velimlje hvala na prevodu!

velimlje

Rasa , nema na cemu ...

dobro kazes , ima nekih paralela sa Multistradom , samo sto je Ducati jaci , ekstremniji i mnoooogo skuplji

a Honda dokazano neunistljivog agregata ( VFR ) , boljeg kvaliteta izrade , umirenija i pristupacnija

Plus toga , ako uzmes u obzir da , nazalost , vecina nas gleda motore kad imaju 5 ili vise godina .... Honda ce posle toga da ide bez problema jos 15 , dok za Multistradu nisam toliko siguran ..



Daleko od toga da kazem da je Multistrada los motor , ali sve ima svoje pluseve i minuse , a kako kazu - sto ljudi , sto cudi i dvesta ukusa
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

MILJAN

Citat: velimlje poslato 30 April, 2011, 18:23
Rasa , nema na cemu ...

dobro kazes , ima nekih paralela sa Multistradom , samo sto je Ducati jaci , ekstremniji i mnoooogo skuplji

a Honda dokazano neunistljivog agregata ( VFR ) , boljeg kvaliteta izrade , umirenija i pristupacnija

Plus toga , ako uzmes u obzir da , nazalost , vecina nas gleda motore kad imaju 5 ili vise godina .... Honda ce posle toga da ide bez problema jos 15 , dok za Multistradu nisam toliko siguran ..



Daleko od toga da kazem da je Multistrada los motor , ali sve ima svoje pluseve i minuse , a kako kazu - sto ljudi , sto cudi i dvesta ukusa
tako je.
Cave ab homine unius libri

Splinter

Имате ли каква сазнања, трач или било какве информације о овом новом Хондином моделу?



Crossrunner 800

Fastbikes.se provkör Honda VFR800X Crossrunner 2011

http://www.honda-srbija.rs/code/navigate.php?Id=63&MotoModelId=5&MotoVerzId=13
Небитни пролазник

UFF

bila im skupa ta usd viljuska a?

YOman

Meni isto to bode oci, mada mi je ceo motor cudan, da ne kazem da mi se ne svidja...
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

noam chomsky

Citat: jager poslato 26 Februar, 2011, 02:57
Meni je iskreno ¾ao ¹to je Honda propustila da napravi konkurenciju BMW-u i F800-tki. Ovo je definitivno dobro osmi¹ljen motor prelepog dizajna, ali bez i malo ambicija ka offroadu. Nije za mene ;D ali æe mnogima biti pun pogodak!

Jos malo pa novembar, a u novembru veeeeeeliko iznenadjenje...Barem se tako suska po Hondi Srbija...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Splinter

То шушање, колко је гласно? Може мало конкретније?
Небитни пролазник

Gašpar

Bio Crossrunner na Batajnici proslog vikenda. Sta znam, nista specijalno. Nit smrdi, nit mirise  [neampojma]

Bice valjda uskoro neki test, pa cu vam preneti utiske  :D

easy

svidja mi se ovaj super pingvin

noam chomsky

Recimo ovako: Gde ima dima, ima vatre...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

jager

Citat: noam chomsky poslato 26 Jul, 2011, 12:56
Jos malo pa novembar, a u novembru veeeeeeliko iznenadjenje...Barem se tako suska po Hondi Srbija...

Nova AT, ¹ta li? ;D Jedino bi to moglo iskreno da me iznenadi ;D

MILJAN

Snima se spot u BG za vikend...za Hondu.... Zvali me ali me mrzi da idem....
Cave ab homine unius libri

prpa_zr

da budem iskren.. meni se ne sviða kako izgleda ova Honda

boka92

stasno koliko mi se svidja ovaj motor...ma prelep je...odgovarao bi mi u svakom pogledu....najzad da i ovi japanci urade nesto kako treba....
knjiga u sake,kljuc u ruke pa na drum...

Gašpar

Citat: boka92 poslato 05 Avgust, 2011, 10:59
stasno koliko mi se svidja ovaj motor...ma prelep je...odgovarao bi mi u svakom pogledu....najzad da i ovi japanci urade nesto kako treba....

Japanci 30 godina u nazad rade "nesto kako treba".

djavo

Suskanje se odnosi na to da izlazi nova 1000-ka rr.
Tacnije u septembru je svetska promocija kada ce objaviti i na zvanicnom sajtu.

boka92

kad sam mislio na nesto kako treba....mislio sam da u poslednje dve tri godine nisu bas blistali....prvo su hondu cbr 1000rr unistili sto se tice exterijera...onda ovaj novi strom i nije nesto....to je moje misljenje....e sad mozda se drugima svidja...drugo sto se tice same mehanike ni tu nisu posebno zablistali....masine su uglavnom ostale iste osim sto je dodat po neki paket sigurnosne opreme....u odnosnu na nemce i italijane koji su me prilicno iznenadili....Multistrada,s 1000rr,rsv4....iako ja vise preferiram japance...evropljani su u predosti...pozz
knjiga u sake,kljuc u ruke pa na drum...

srbac

Nakako mi izgleda debelo i siriko s obzirim da je V motor, ipak mi se ne svidja, plastokaner, uglavnom sto bi reko moj cale.