Glavni meni

Poziranje na motorima

Započeo UFF, 18 Oktobar, 2010, 06:06

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

или си несигуран или ти адреналин бије преко мере па правиш те нагле промене добро је да су те гуме и амортизери истрпели ал кога боле курац ти си се возио за своју душу

Glava Dole

Covek 250 pred krivinu tera(pogledajte cajger), obara do kolena i malo je... ako ste vi normalni... :)

FJCharlie

Citat: Kostiæ poslato 20 Jun, 2021, 13:38
или си несигуран или ти адреналин бије преко мере па правиш те нагле промене добро је да су те гуме и амортизери истрпели ал кога боле курац ти си се возио за своју душу
Nisam nesiguran, ali nije bas ni lako ubosti sve kako treba Kole. Adrenalin je naravno izuzetno prisutan, boris se za putanju i poziciju. kasnije pustis gas ili zakocis i odmah si omasio putanju i rasirio krivinu...

Citat: Glava Dole poslato 20 Jun, 2021, 14:06
Covek 250 pred krivinu tera(pogledajte cajger), obara do kolena i malo je... ako ste vi normalni... :)
To ti je Grobnik brate, ozbiljno je brz pravac i ulaz u 1 i 2 (dvojka je skoro luping, razlika izmedju apexa i spoljnje pasice je preko 2m visine), a o Zagrebackoj da ne pricam, dolazis 260+ i kocis nizbrdo  [panic]
Jos ja kocim na oko 180-200m, kad vidis malog Vugrineca na 100m kad zabode kocnicu mislis da ce probiti tunel u onom brdu, oplese kocioni ples, zalomi i prodje.  [neampojma]

[cheers]

El Jefe

Видећете ви када ја положим  за А.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

#1864
знам зато кажем прекомерни адреналин изазове те неке реакције а тешко га је контролисати али види и ово је добро ниси пао а то је поента трке да не паднеш да завршиш па макар и последњи :)

није ово лоше него си ставио камеру на кацигу па млатиш главом стави је на резервоар биће прави снимак

тај мали вугринец вероватно зна сваки милиметар стазе напамет вероватно виси ту ко офингер па му се може да буде сигуран и прецизан теби као госту није баш да све можеш ко он довуци га на свој терен па ако те олема онда ћемо да га пребијемо

Citat: Glava Dole poslato 20 Jun, 2021, 14:06
Covek 250 pred krivinu tera(pogledajte cajger), obara do kolena i malo je... ako ste vi normalni... :)

иди тамо и погледај ту кривину погледај стазу и не секирај се

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: FJCharlie poslato 20 Jun, 2021, 14:40
Citat: Kostiæ poslato 20 Jun, 2021, 13:38
или си несигуран или ти адреналин бије преко мере па правиш те нагле промене добро је да су те гуме и амортизери истрпели ал кога боле курац ти си се возио за своју душу
Nisam nesiguran, ali nije bas ni lako ubosti sve kako treba Kole. Adrenalin je naravno izuzetno prisutan, boris se za putanju i poziciju. kasnije pustis gas ili zakocis i odmah si omasio putanju i rasirio krivinu...

Citat: Glava Dole poslato 20 Jun, 2021, 14:06
Covek 250 pred krivinu tera(pogledajte cajger), obara do kolena i malo je... ako ste vi normalni... :)
To ti je Grobnik brate, ozbiljno je brz pravac i ulaz u 1 i 2 (dvojka je skoro luping, razlika izmedju apexa i spoljnje pasice je preko 2m visine), a o Zagrebackoj da ne pricam, dolazis 260+ i kocis nizbrdo  [panic]
Jos ja kocim na oko 180-200m, kad vidis malog Vugrineca na 100m kad zabode kocnicu mislis da ce probiti tunel u onom brdu, oplese kocioni ples, zalomi i prodje.  [neampojma]

[cheers]


skoro sam imao priliku da proban novu r1 napucanu za stazu....potpisujem da bi charly bio brzi nego sa ovom sklompocijom...velika je razlika u zadnjih par godina....tri godine star motor nije konkurentan.
momci kloji su prosle godine vozili navak 1 45////sto je kurac od vremena, ove godine ispod 1.20 sa novim motorom....nista nisu naucili niti su nesto trnirali za vreme korone.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FJCharlie

Citat: Kostiæ poslato 20 Jun, 2021, 20:08
знам зато кажем прекомерни адреналин изазове те неке реакције а тешко га је контролисати али види и ово је добро ниси пао а то је поента трке да не паднеш да завршиш па макар и последњи :)

није ово лоше него си ставио камеру на кацигу па млатиш главом стави је на резервоар биће прави снимак

тај мали вугринец вероватно зна сваки милиметар стазе напамет вероватно виси ту ко офингер па му се може да буде сигуран и прецизан теби као госту није баш да све можеш ко он довуци га на свој терен па ако те олема онда ћемо да га пребијемо

Citat: Glava Dole poslato 20 Jun, 2021, 14:06
Covek 250 pred krivinu tera(pogledajte cajger), obara do kolena i malo je... ako ste vi normalni... :)

иди тамо и погледај ту кривину погледај стазу и не секирај се

Opet mislim da si promasio poentu, mali Vugrinec je jedan izrod i vozi dobro na sta god ga sednes i koju god stazu mu das, i mi vrtimo krugove na navaku godinama pa tupimo iste krugove svaki put. Prosto nije nam svima dato da mozemo isto. Gledati Vugrineca na stazi je nesto prelepo, uvek ista tacka kocenja, isti ples, ista putanja, isto mesto otvaranja gasa.... i ode. Poezija.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Jun, 2021, 23:08
Citat: FJCharlie poslato 20 Jun, 2021, 14:40
Citat: Kostiæ poslato 20 Jun, 2021, 13:38
или си несигуран или ти адреналин бије преко мере па правиш те нагле промене добро је да су те гуме и амортизери истрпели ал кога боле курац ти си се возио за своју душу
Nisam nesiguran, ali nije bas ni lako ubosti sve kako treba Kole. Adrenalin je naravno izuzetno prisutan, boris se za putanju i poziciju. kasnije pustis gas ili zakocis i odmah si omasio putanju i rasirio krivinu...

Citat: Glava Dole poslato 20 Jun, 2021, 14:06
Covek 250 pred krivinu tera(pogledajte cajger), obara do kolena i malo je... ako ste vi normalni... :)
To ti je Grobnik brate, ozbiljno je brz pravac i ulaz u 1 i 2 (dvojka je skoro luping, razlika izmedju apexa i spoljnje pasice je preko 2m visine), a o Zagrebackoj da ne pricam, dolazis 260+ i kocis nizbrdo  [panic]
Jos ja kocim na oko 180-200m, kad vidis malog Vugrineca na 100m kad zabode kocnicu mislis da ce probiti tunel u onom brdu, oplese kocioni ples, zalomi i prodje.  [neampojma]

[cheers]


skoro sam imao priliku da proban novu r1 napucanu za stazu....potpisujem da bi charly bio brzi nego sa ovom sklompocijom...velika je razlika u zadnjih par godina....tri godine star motor nije konkurentan.
momci kloji su prosle godine vozili navak 1 45////sto je kurac od vremena, ove godine ispod 1.20 sa novim motorom....nista nisu naucili niti su nesto trnirali za vreme korone.
Cuo sam da je nova R1 bolesno dobra, neki dan isao sa Mrsijem da kaparise jednu, to meni dovoljno govori. Mada kaze da je mogao da uzme BMWa novog uzeo bi njega radje :D
Ali moram ti reci da jedino sta nije fabrika na mom bmwu su fuzasteri, kociona pumpa i oklopi, sve ostalo je fabricko, najbitnije prenos fabrika. I nista ne fali, gasa ima koliko oces al muda nema   [rofl]

FJCharlie

opet malo gulili po Grobniku, ne svidja mi se ovo na 2 meseca, mozda ipak da se preselim tamo  [blahblah]
Drugo mesto King of Grobnik Open, prvi nas je razbio ko majmune  [klanjam_se]









FJCharlie

Citat: Glava Dole poslato 20 Jun, 2021, 14:06
Covek 250 pred krivinu tera(pogledajte cajger), obara do kolena i malo je... ako ste vi normalni... :)
novi top speed  ;D



Glava Dole


despic

Brao Charlie, legendico!
klasican divljak

FJCharlie


despic

Vidim nema te nigde sto god...kad ono, ozbiljna si njuska postao, svaka cast! Mada oduvek si bio faca, necemo se lagati :)
klasican divljak

FJCharlie

Citat: despic poslato 19 Avgust, 2021, 13:03
Vidim nema te nigde sto god...kad ono, ozbiljna si njuska postao, svaka cast! Mada oduvek si bio faca, necemo se lagati :)
[gej]
[srce] [srce]

despic

Ajde nemoj sad da mi se pravis fin, nego kazi Gasi da spravi neki video podcast, organizujte se. Nemoj da si mi slab na marketingu
klasican divljak

FJCharlie

#1875
Citat: despic poslato 20 Avgust, 2021, 12:39
Ajde nemoj sad da mi se pravis fin, nego kazi Gasi da spravi neki video podcast, organizujte se. Nemoj da si mi slab na marketingu
Ma nisam fin nego ne vidim sebe tim ocima. Ali hvala Despicu na lepim recima i podrsci  [srce]


Evo ga i snimak trke, dosta bolje putanje ovaj put, celu trku me guma upozoravala, bilo je cca 60-65C na stazi a ja vozio MS2, sledeci dan sa MS0 guma bila zakovana. na 4:38 i 6:30 me lepo prodala, hvala svabama na TC koji radi  [srce]
Svakako jedna nova lekcija, avgust je strasan na grobniku, svi su padali zbog guma, nerealno koliko su se topile i klizale.

https://www.youtube.com/watch?v=OPUzO2z3lr8&ab_channel=FJCharlieBrown#

Gašpar

Citat: despic poslato 20 Avgust, 2021, 12:39
Ajde nemoj sad da mi se pravis fin, nego kazi Gasi da spravi neki video podcast, organizujte se. Nemoj da si mi slab na marketingu

Tebe èekam, neradnièe jedan  :D

feelgod

Verujem da si zakopcao kacigu da bi jos bolje vozio :).
Mala sala, svaka ti cast ovo izgleda bas fino.



despic

Citat: Ga¹par poslato 22 Avgust, 2021, 19:35
Citat: despic poslato 20 Avgust, 2021, 12:39
Ajde nemoj sad da mi se pravis fin, nego kazi Gasi da spravi neki video podcast, organizujte se. Nemoj da si mi slab na marketingu

Tebe èekam, neradnièe jedan  :D

brte ako iko radi...taj sam. Sve znam, ne pitaj nista, nisam nista zaboravio. Bice.. a jednom kad krene to ide lagano posle
klasican divljak

milomir22

Ja negde na putu Nik¹iæ-®abljak





I Bandit pozira na ulazu u stari grad u Kotoru, Crna Gora



"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr