Glavni meni

Poziranje na motorima

Započeo UFF, 18 Oktobar, 2010, 06:06

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

makinjo


idanijel


joka



Davne, 1980 ¹estak Honda CBX 1000

DraganPavlicevic

Joko,ovakva honda se vozila po Beogradu negde poèetkom osamdesetih.Bila je tamno crvena i imala je "kerker"top.Zvuk je bio takav da i ga se i danas seæam.Redni popreèni ¹estak je bio pojam.Zvali su ga "krava",koliko je bio ¹irok.Zavidim ti ako si ikada seo na nju.

joka

Vozio èetiri godine, kupio je 78-me od jedne manijaku¹e, devojke iz osjeka, kako me provozala, na probnoj vo¾nji, ja nikada nijedan motor nisam umeo tako voziti. Stavio sam marvinge na nju, dok mi milicija nije skinula, hteli me hapsiti, toliko prijava je stizalo! Zato je i prodao, za Kraljevo, 1982-ge. Kawasaki Z-1, mk-2 je ¹iri motor od ove CBX Honde, i bila je veæe zlo od motora, za svoje zlatno vreme!  [thumb_up]   [cheers]

DraganPavlicevic

E sad ti zaista zavidim.U to vreme ja sam vozio bmw kupljen od milicije,a posle njega norton-komando.Ali ova honda...ostala mi je san.A tebi svaka èast na takvoj uspomeni.

goranvojska



moja najmladja cerka na motoru.

goranvojska



i evo je sa njenim z-750.

goranvojska



i ja matori konj hahahaha

Hohštapler

Citat: goranvojska poslato 23 Avgust, 2014, 22:01


moja najmladja cerka na motoru.

Ako se ne varam ovaj ¹to slika je ®ile Apostol... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska


joka

Citat: goranvojska poslato 23 Avgust, 2014, 22:07


i ja matori konj hahahaha
Bogte, sa kacigom na glavi te nebi prepoznao, eventualno po motoru! Ove cifre na panou Nis gasa, iz koje su dr¾ave, nikako skapirati koliko je slika vreme¹na?  [neampojma]    [cheers]   

goranvojska

juni mesec rogatica dolivanje goriva a gospodja slika.bih

goranvojska


zagadjenje

"Jagnjetina 30km" fazon :)
Pa se ti pitaj jel za 30km ili je 30km :P
Tjuning bud¾ing

goranvojska


joka


Kostić

ja na motoru okorelog daruvarskog bajkera Ive, mog ujaka sa poèetka sedamdesetih ;D

http://s10.postimg.org/k5u53aimh/dar.jpg 8)

Kalesin

Marko...moj mladji sinak..


Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DraganPavlicevic poslato 16 Avgust, 2014, 13:14
E sad ti zaista zavidim.U to vreme ja sam vozio bmw kupljen od milicije,a posle njega norton-komando.Ali ova honda...ostala mi je san.A tebi svaka èast na takvoj uspomeni.
evo ja ljubomoran zbog commanda.....svako ima svoj ringispil.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11