Glavni meni

Poziranje na motorima

Započeo UFF, 18 Oktobar, 2010, 06:06

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Ako uzmemo u obzir par osnovnih cinjenica:
Ugao slikanja, sam polozaj motocikla, polozaj prednjeg tocka i visoke kazne za voznju bez kacige u Emiratima, mozemo slobodno zakljuciti da se nogica jednostavno ne vidi pa odaje utisak da je motocikl u pokretu ili sto je jos bitnije, da ga devojka vozi... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

ili neko drzi levu nogu na zadrinjeri sa druge strane

p0peye

Баш узевши у обзир положај мотора (за предњи точак си у праву) може се само закључити да је мотор или у покрету или... да се неко мало играо у ГИМП-у...
Даље следећи тај траг, ако се узме лупа и боље загледају плочице (које из ове перспективе изгледа као да су) испод доње црвене налепнице "Хонда", (иако непознати фалсификатор и није баш педантан - а можда и баш због тога) ГИМП варијанта све више добија смисла...
Elementary, dear Wotson... ;)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

SSZGO

tek je krenula iz mesta zato pozadina nije zamucena ;)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

stilgar

Citat: SSZGO poslato 20 Jul, 2014, 00:52
tek je krenula iz mesta zato pozadina nije zamucena ;)
i uvek se okrene ka tebi kad krene da ti kaze da brmboces jace jer je dala gas :)

eclipse4

a to sto fali pola dzipa to niste primetili?  [rofl] [rofl] [rofl]




Andreja

Ne bih da dolivam ulje na vatru ali UUUUUUUUUUUUUUUUUUU, AL TI GA JE ©UKNO!!!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gvozden

Imenjace, a sto takva slika? Sve u fulu, sto se cimas...pusti PS za nas umetnike u Srbiji...

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

eclipse4

e u sta sam sve ja sedeo na sajmu automobila u austrijiiiiiii......al me mrzi da okacim 300 slika ;) ;) ;)

Plazma Keks

Citat: eclipse4 poslato 01 Avgust, 2014, 16:15
e u sta sam sve ja sedeo na sajmu automobila u austrijiiiiiii......al me mrzi da okacim 300 slika ;) ;) ;)
smekere...   [facepalm]

Andreja

Sad htedoh da ka¾em, prièamo kako smo videli ovo, seli u ovo, èuli ovo... A neko ima pun qratz bole¹tina od automobila i to mu predstavlja sitnicu, èak i ne prièa o njima veæ ne zna ¹ta æe sa parama :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko


BOKYBOY


makinjo


makinjo

#955
[ [flashing]

clutch&brake

Ja mislim da bi trebao jos koju istu sliku da okacis
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

makinjo

Greska pametnog telefona :)

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF