Glavni meni

Poziranje na motorima

Započeo UFF, 18 Oktobar, 2010, 06:06

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Darko poslato 29 April, 2014, 13:20
Das 600 dingera , zoves me da ti objasnim nesto i ides da iznenadis curu... ;-)

Da li dr¾i¹ prezentaciju pre kupovine? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

...nisam ja rekao da meni treba (za sad je sve tip top ;) ) nego mi uvek zanimljivo ovo da Srbi uvek imaju re¹enje "bolje od originala za manje para!"  [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

...sad kao nikom ne treba, a evo Darku se odjednom usijao telefon...

mareskin

Citat: hurricane poslato 29 April, 2014, 16:27
...sad kao nikom ne treba, a evo Darku se odjednom usijao telefon...


Da zanemarimo na kratko na¹ balkanski maèizam. Kori¹èenje pilula ne bi trebalo da bude tako stra¹na stvar. Postoje mnogi razlozi zbog kojih nije lo¹e ponekad pojaèati "stvar". Od zdravstvenih do rekreativnih.

Ovi mlaði nemaju pojma ¹ta znaèi kad te devojka zatvori u stan na ceo vikend od petka do ponedeljka ;D Nebo vidi¹ samo kroz mali prozor u kupatilu, u ponedeljak izlazi¹ slomljen, ispijen, sa podoènjacima, bole jaja, bole butine, bole kolena, boli glava :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

BOKYBOY

Citat: mareskin poslato 29 April, 2014, 17:11
Citat: hurricane poslato 29 April, 2014, 16:27
...sad kao nikom ne treba, a evo Darku se odjednom usijao telefon...


Da zanemarimo na kratko na¹ balkanski maèizam. Kori¹èenje pilula ne bi trebalo da bude tako stra¹na stvar. Postoje mnogi razlozi zbog kojih nije lo¹e ponekad pojaèati "stvar". Od zdravstvenih do rekreativnih.

Ovi mlaði nemaju pojma ¹ta znaèi kad te devojka zatvori u stan na ceo vikend od petka do ponedeljka ;D Nebo vidi¹ samo kroz mali prozor u kupatilu, u ponedeljak izlazi¹ slomljen, ispijen, sa podoènjacima, bole jaja, bole butine, bole kolena, boli glava :D


...tako je majstore... [clapp] [clapp] [clapp]

Darko

podelice vam brat par komada , pa cete da me dizete u nebesa kad se zavrsi cirkus ... polako ;)

tako je i jedan gazda diskoteke u Salzburgu kenjao , pa sam mu dao par komada ...i dan danas me zove jednom mesecno da mi kaze da sam mu najbolji drug hahahahahahha

mareskin

Citat: Darko poslato 29 April, 2014, 22:30
podelice vam brat par komada , pa cete da me dizete u nebesa kad se zavrsi cirkus ... polako ;)

Mo¾e biti da si napravio pogre¹an izbor reèi ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


Joker

Dare, ja nikada nisam probao nista od toga ali dolazim za vikend, spremi mi "dozu"... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Darko

E ovako...dosta me ljudi zvalo..

Za manijake , tabletica kosta 500 din , s tim sto jedna tableta moze za dva puta , posto se pije pola tablete...
Nije nikakva hemija , priroda ... kontakt obavezan za ukratko objasnjenje...

Bicete odusevljeni - garantovano...

Sve je prodato, nemam vise , sledeca kolicina mi stize za 6 dana..

mkt


BOKYBOY

Citat: Darko poslato 30 April, 2014, 18:13
E ovako...dosta me ljudi zvalo..

Za manijake , tabletica kosta 500 din , s tim sto jedna tableta moze za dva puta , posto se pije pola tablete...
Nije nikakva hemija , priroda ... kontakt obavezan za ukratko objasnjenje...

Bicete odusevljeni - garantovano...

Sve je prodato, nemam vise , sledeca kolicina mi stize za 6 dana..

...dobro vece seksomani i seksomanke...pozdravlja Vas DARE.... [rofl] [rofl] [rofl]

VR 46

 
Kolika je tolika je moja je!  [rofl] [rofl] [rofl]
Twist of wrist!

Darko

eee ljudi , mali update  i ovde iako smo omasili temu , ali sve za manijake... bombonice su stigle i posle vecerasnje podele ostaju mi samo 2 , tako da ko oce da bude kazanova u krevetu , imarte moj broj ... hahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahaha

balcan girl

a posto manijakusama ne trebaju tablete nama mozes samo da kazes kome si ih prodao da znamo  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

TEEfqd

ja ovu moju izbacim iz funkcije za 45min-1h da ne moze 2 dana minimum posle. posle u toku seksa je izvalila taktiku da ide 3 puta u wc po 10 minuta. i jos se zakljuca.
doduse ja imam neki problem sa secerom. pojedem cokoladnu bananicu i ne mogu da spavam 3 sata. a budala ko kamen xD fabricki sam takav :/

Vale


mareskin

Citat: balcan girl poslato 11 Maj, 2014, 17:15
a posto manijakusama ne trebaju tablete nama mozes samo da kazes kome si ih prodao da znamo  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up]

Mogu i ja da ka¾em... ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hurricane

...znam fale papuce  ;D





clutch&brake

Zato ti je izraz lica sve nadomestio :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!