Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 91 92 93 [94] 95
Štampaj
Autor Tema: Poziranje na motorima  (Pročitano 272900 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Kostić
Мравојед
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Kvalitet: +2218 (22%)
Zahvalnice: 108

Odgovor #1860 - 20 Jun, 2021, 12:38 Ocena: 0
Ignoriši

или си несигуран или ти адреналин бије преко мере па правиш те нагле промене добро је да су те гуме и амортизери истрпели ал кога боле курац ти си се возио за своју душу
Glava Dole
Tesla junior
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZR 600; Keeway speed 125
Kvalitet: +1581 (21%)
Zahvalnice: 106

Odgovor #1861 - 20 Jun, 2021, 13:06 Ocena: +2
Ignoriši

Covek 250 pred krivinu tera(pogledajte cajger), obara do kolena i malo je... ako ste vi normalni... Smiley
FJCharlie
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
S1000RR 12 Lexa
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +225 (65%)
Zahvalnice: 4

Odgovor #1862 - 20 Jun, 2021, 13:40 Ocena: +3
Ignoriši

или си несигуран или ти адреналин бије преко мере па правиш те нагле промене добро је да су те гуме и амортизери истрпели ал кога боле курац ти си се возио за своју душу
Nisam nesiguran, ali nije bas ni lako ubosti sve kako treba Kole. Adrenalin je naravno izuzetno prisutan, boris se za putanju i poziciju. kasnije pustis gas ili zakocis i odmah si omasio putanju i rasirio krivinu...

Covek 250 pred krivinu tera(pogledajte cajger), obara do kolena i malo je... ako ste vi normalni... Smiley
To ti je Grobnik brate, ozbiljno je brz pravac i ulaz u 1 i 2 (dvojka je skoro luping, razlika izmedju apexa i spoljnje pasice je preko 2m visine), a o Zagrebackoj da ne pricam, dolazis 260+ i kocis nizbrdo  panic
Jos ja kocim na oko 180-200m, kad vidis malog Vugrineca na 100m kad zabode kocnicu mislis da ce probiti tunel u onom brdu, oplese kocioni ples, zalomi i prodje.  nemam pojma

uzdravlje

El Jefe
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Унтер фире ојген
Kvalitet: +3206 (48%)
Zahvalnice: 92

Odgovor #1863 - 20 Jun, 2021, 16:48 Ocena: +4
Ignoriši

Видећете ви када ја положим  за А.

Друштво за заштиту од животиња
Kostić
Мравојед
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Kvalitet: +2218 (22%)
Zahvalnice: 108

Odgovor #1864 - 20 Jun, 2021, 19:08 Ocena: 0
Ignoriši

знам зато кажем прекомерни адреналин изазове те неке реакције а тешко га је контролисати али види и ово је добро ниси пао а то је поента трке да не паднеш да завршиш па макар и последњи Smiley

није ово лоше него си ставио камеру на кацигу па млатиш главом стави је на резервоар биће прави снимак

тај мали вугринец вероватно зна сваки милиметар стазе напамет вероватно виси ту ко офингер па му се може да буде сигуран и прецизан теби као госту није баш да све можеш ко он довуци га на свој терен па ако те олема онда ћемо да га пребијемо

иди тамо и погледај ту кривину погледај стазу и не секирај се
« Poslednja izmena: 20 Jun, 2021, 19:27 Kostić »
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
zlata, kata i zeka ....babe naravno 35+
Kvalitet: +8447 (38%)
Zahvalnice: 723

Odgovor #1865 - 20 Jun, 2021, 22:08 Ocena: +1
Ignoriši

Nisam nesiguran, ali nije bas ni lako ubosti sve kako treba Kole. Adrenalin je naravno izuzetno prisutan, boris se za putanju i poziciju. kasnije pustis gas ili zakocis i odmah si omasio putanju i rasirio krivinu...

To ti je Grobnik brate, ozbiljno je brz pravac i ulaz u 1 i 2 (dvojka je skoro luping, razlika izmedju apexa i spoljnje pasice je preko 2m visine), a o Zagrebackoj da ne pricam, dolazis 260+ i kocis nizbrdo  panic
Jos ja kocim na oko 180-200m, kad vidis malog Vugrineca na 100m kad zabode kocnicu mislis da ce probiti tunel u onom brdu, oplese kocioni ples, zalomi i prodje.  nemam pojma

uzdravlje

skoro sam imao priliku da proban novu r1 napucanu za stazu....potpisujem da bi charly bio brzi nego sa ovom sklompocijom...velika je razlika u zadnjih par godina....tri godine star motor nije konkurentan.
momci kloji su prosle godine vozili navak 1 45////sto je kurac od vremena, ove godine ispod 1.20 sa novim motorom....nista nisu naucili niti su nesto trnirali za vreme korone.

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
FJCharlie
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
S1000RR 12 Lexa

Odgovor #1866 - 20 Jun, 2021, 22:43 Ocena: 0
Ignoriši

знам зато кажем прекомерни адреналин изазове те неке реакције а тешко га је контролисати али види и ово је добро ниси пао а то је поента трке да не паднеш да завршиш па макар и последњи Smiley

није ово лоше него си ставио камеру на кацигу па млатиш главом стави је на резервоар биће прави снимак

тај мали вугринец вероватно зна сваки милиметар стазе напамет вероватно виси ту ко офингер па му се може да буде сигуран и прецизан теби као госту није баш да све можеш ко он довуци га на свој терен па ако те олема онда ћемо да га пребијемо

иди тамо и погледај ту кривину погледај стазу и не секирај се

Opet mislim da si promasio poentu, mali Vugrinec je jedan izrod i vozi dobro na sta god ga sednes i koju god stazu mu das, i mi vrtimo krugove na navaku godinama pa tupimo iste krugove svaki put. Prosto nije nam svima dato da mozemo isto. Gledati Vugrineca na stazi je nesto prelepo, uvek ista tacka kocenja, isti ples, ista putanja, isto mesto otvaranja gasa.... i ode. Poezija.

uzdravlje

skoro sam imao priliku da proban novu r1 napucanu za stazu....potpisujem da bi charly bio brzi nego sa ovom sklompocijom...velika je razlika u zadnjih par godina....tri godine star motor nije konkurentan.
momci kloji su prosle godine vozili navak 1 45////sto je kurac od vremena, ove godine ispod 1.20 sa novim motorom....nista nisu naucili niti su nesto trnirali za vreme korone.
Cuo sam da je nova R1 bolesno dobra, neki dan isao sa Mrsijem da kaparise jednu, to meni dovoljno govori. Mada kaze da je mogao da uzme BMWa novog uzeo bi njega radje Cheesy
Ali moram ti reci da jedino sta nije fabrika na mom bmwu su fuzasteri, kociona pumpa i oklopi, sve ostalo je fabricko, najbitnije prenos fabrika. I nista ne fali, gasa ima koliko oces al muda nema   rofl

FJCharlie
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
S1000RR 12 Lexa

Odgovor #1867 - 16 Avgust, 2021, 11:18 Ocena: +6
Ignoriši

opet malo gulili po Grobniku, ne svidja mi se ovo na 2 meseca, mozda ipak da se preselim tamo  bla bla
Drugo mesto King of Grobnik Open, prvi nas je razbio ko majmune  Klanjam se

FJCharlie
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
S1000RR 12 Lexa

Odgovor #1868 - 16 Avgust, 2021, 12:14 Ocena: +3
Ignoriši

novi top speed  Grin

Glava Dole
Tesla junior
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZR 600; Keeway speed 125
Kvalitet: +1581 (21%)
Zahvalnice: 106

Odgovor #1869 - 17 Avgust, 2021, 02:32 Ocena: +1
Ignoriši

Grin Grin Grin
despic
Pussy Hunter
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
motor
divljak

Kvalitet: +983 (25%)
Zahvalnice: 49

Odgovor #1870 - 17 Avgust, 2021, 23:11 Ocena: +1
Ignoriši

Brao Charlie, legendico!

klasican divljak
FJCharlie
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
S1000RR 12 Lexa

Odgovor #1871 - 18 Avgust, 2021, 08:37 Ocena: 0
Ignoriši

Brao Charlie, legendico!
Hvala decko!  uzdravlje

despic
Pussy Hunter
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
motor
divljak

Odgovor #1872 - 19 Avgust, 2021, 12:03 Ocena: +1
Ignoriši

Vidim nema te nigde sto god...kad ono, ozbiljna si njuska postao, svaka cast! Mada oduvek si bio faca, necemo se lagati Smiley

klasican divljak
FJCharlie
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
S1000RR 12 Lexa

Odgovor #1873 - 20 Avgust, 2021, 11:35 Ocena: 0
Ignoriši

Vidim nema te nigde sto god...kad ono, ozbiljna si njuska postao, svaka cast! Mada oduvek si bio faca, necemo se lagati Smiley
gej
 srce srce

despic
Pussy Hunter
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
motor
divljak

Odgovor #1874 - 20 Avgust, 2021, 11:39 Ocena: +2
Ignoriši

Ajde nemoj sad da mi se pravis fin, nego kazi Gasi da spravi neki video podcast, organizujte se. Nemoj da si mi slab na marketingu

klasican divljak
FJCharlie
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
S1000RR 12 Lexa

Odgovor #1875 - 21 Avgust, 2021, 16:24 Ocena: +3
Ignoriši

Ajde nemoj sad da mi se pravis fin, nego kazi Gasi da spravi neki video podcast, organizujte se. Nemoj da si mi slab na marketingu

Ma nisam fin nego ne vidim sebe tim ocima. Ali hvala Despicu na lepim recima i podrsci  srce

Evo ga i snimak trke, dosta bolje putanje ovaj put, celu trku me guma upozoravala, bilo je cca 60-65C na stazi a ja vozio MS2, sledeci dan sa MS0 guma bila zakovana. na 4:38 i 6:30 me lepo prodala, hvala svabama na TC koji radi  srce
Svakako jedna nova lekcija, avgust je strasan na grobniku, svi su padali zbog guma, nerealno koliko su se topile i klizale.
« Poslednja izmena: 21 Avgust, 2021, 16:37 FJCharlie »

Gašpar
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Jedan je Japan

Kvalitet: +3815 (24%)
Zahvalnice: 373

Odgovor #1876 - 22 Avgust, 2021, 18:35 Ocena: 0
Ignoriši

Tebe čekam, neradniče jedan  Cheesy

feelgod
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Bandit 1200s
Kvalitet: +249 (25%)
Zahvalnice: 61

Odgovor #1877 - 22 Avgust, 2021, 21:05 Ocena: 0
Ignoriši

Verujem da si zakopcao kacigu da bi jos bolje vozio Smiley.
Mala sala, svaka ti cast ovo izgleda bas fino.

despic
Pussy Hunter
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
motor
divljak

Odgovor #1878 - 22 Avgust, 2021, 21:50 Ocena: +1
Ignoriši

Tebe čekam, neradniče jedan  Cheesy

brte ako iko radi...taj sam. Sve znam, ne pitaj nista, nisam nista zaboravio. Bice.. a jednom kad krene to ide lagano posle

klasican divljak
milomir22
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
uljara 600
Mile voli disko...

Kvalitet: +627 (35%)
Zahvalnice: 27

Odgovor #1879 - 07 Septembar, 2021, 21:46 Ocena: 0
Ignoriši

Ja negde na putu Nikšić-Žabljak

I Bandit pozira na ulazu u stari grad u Kotoru, Crna Gora

“If you seek authenticity for authenticity’s sake you are no longer authentic.”

-Jean Paul Sartre
Stranice: 1 ... 91 92 93 [94] 95
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Fotografije i video snimci (Urednik: monsterbnt)  |  Tema: Poziranje na motorima