Glavni meni

Poziranje na motorima

Započeo UFF, 18 Oktobar, 2010, 06:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Maki dje si j...te mis!!!  Fazer i dalje suvereno vlada!!
jin-jang

Gavrolini

Iza Koste uvek ostaje trag.....od ulja :)

UFF

Citat: Gavrolini poslato 12 Septembar, 2018, 15:18
Kosta sto ne izadjes na navak i pokazes momcima kako se vozi i ostavlja trag. Mislim opste je poznato, pisalo se vec o tome koliko si brz ali ipak da odes na stazu da poducis mlade narastaje.

Citat: Hattrick poslato 12 Septembar, 2018, 17:56
Na dekli bi vas obisao, koliko ste spori.  [rofl]


[rofl]

zato sto ide 200 ali samo u njegovoj glavi
u realnosti je to negde oko 20

a i nece na navak jer tamo nema pesackih prelaza a to mu je fetis, nema za sta da sere drugima i da se vadi zasto je ipak stiga poslednji, stao trudnici i maloj deci da predju ulicu, dobra dusa sta ce

Lazic

Jeste Kostiæ predobra du¹a, ali i magarac na kub... ;D

Nego, moraæu jednom da poteram sa njim taj Ko¹, ¾ivo me zanima ¹ta stvarno ume... ;D ;D ;D

Iskreno mislim, ako me ne stigne do èesme, neæe me ni stiæi do kraja... ;D

Da ne bude zabune, ja sam kurac na biciklu, ali posle 9 godina bar znam svoj limit na klepetalu... A znam i Ko¹... ;D

FJCharlie

mene zanimaju izgovori, dal ih je spremio ili smislja u hodu :D

MIGE

Citat: Laziæ poslato 12 Septembar, 2018, 23:59
Jeste Kostiæ predobra du¹a, ali i magarac na kub... ;D

Nego, moraæu jednom da poteram sa njim taj Ko¹, ¾ivo me zanima ¹ta stvarno ume... ;D ;D ;D

Iskreno mislim, ako me ne stigne do èesme, neæe me ni stiæi do kraja... ;D

Da ne bude zabune, ja sam kurac na biciklu, ali posle 9 godina bar znam svoj limit na klepetalu... A znam i Ko¹... ;D
ja te ogulim na kosutnjaku sa mopedom...ipak sam tu odrastao  :D

®or¾

 [rofl] Laziæu,ovo je ozbiljna prozivka,Klepetalo-vs- moped.Pre tih iljadu ru¾a,Laziæ i Mige na Ko¹,pa ko pretekne nosi pivo.

PECA BMW

Citat: Hurricane poslato 10 Septembar, 2018, 12:13
Citat: PECA BMW poslato 10 Septembar, 2018, 10:44





al si se ugojio  :D

Uvek se ugojim kad odem na more !  Kao plivanje i te fore pa se dovedes u red , oce mojega kad po ceo dan cepamo rostilj i spavamo .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

makinjo

Citat: mali_zmaj poslato 12 Septembar, 2018, 21:52
Maki dje si j...te mis!!!  Fazer i dalje suvereno vlada!!
Hahhaha. Deko vlada ali samo u mom soru da ne kazem ulici😀
Kada ces protegnuti gume i pocastvovati nas prisustvom?

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

mali_zmaj

Pred slijedecu sezonu,planiram mjenjati fazni,i jos neke sitnice kod onih momaka u Temerinu,obici Josku usput, da mi provjeri sve oko struje..,i onda napokon mogu lagano da obidjem kojesta,samo ako se kockice posloze..,naravno javim se obavezno!!
jin-jang

banevuk

Nova igraèka

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Boban_m


CBRR1

Dva diklofena prepodne, dva poslepodne... hehe

banevuk

Citat: Boban_m poslato 15 Oktobar, 2018, 20:11
Bane napisi utiske.
Posle svake vo¾nje idem na reanimaciju  ;D ;D.
U odnosu na FJR-a ili Bandita ....... andrenalin u stratosferi. Pote¾e iz nule kao iz katapulta.Tra¾im mu vagu gas/stepen prenosa za laganiju vo¾nju.Prelagan i utisak je da nema otpor nikakav. Peglanje po Ibarskoj laganica. Poèinjem da se navikavam na vr¹alica sound. Motor je inaæe u perfeknom stanju s obzirom na godine, full teh. dokumentacija, gume skoro nove. Za sada zadovoljan i u procesu prilagoðavanja na udare "L" twina ali kad krene onda je super........nastavak "dojmova" sledi. S obzirom da ga je deda od 70 leta( u e-mail kontaktu smo) vozio i kupio sebi ra rodjendan novu multistradu valjda æu i ja se snaèi. [cheers] [cheers] [cheers]

Kostić

imam goriva za jedan krug, dam ti fore 100 m, kreæemo od stadiona imr pa levo pa desno pa desno i ko prvi stigne do ko¹ute magarac. u prednosti si sa amotrizerima na kleu, ja sam u minusu sa oba.

CBRR1

Citat: kosta66 poslato 15 Oktobar, 2018, 20:53
imam goriva za jedan krug, dam ti fore 100 m, kreæemo od stadiona imr pa levo pa desno pa desno i ko prvi stigne do ko¹ute magarac. u prednosti si sa amotrizerima na kleu, ja sam u minusu sa oba.


Sta si hteo ovime reci?

Hurricane

Citat: CBRR1 poslato 15 Oktobar, 2018, 20:13
Dva diklofena prepodne, dva poslepodne... hehe

[rofl]


I kosmodisk

Kostić

laziæu za ono gore. ja sam u plusu sa snagom pa dobija 100 metara fore. on ima amortizere za taj teren ja nemam, meni motor vobluje i skakuæe na stotki i preko i ako se ne izlomi od stadiona do ajduèke ¹ampion je

Biker-Boy

Pozeraj na Durmitoru :)
p.s. motor je naprodaj

I feel the need..... the need for speed !!!

CBRR1

Citat: kosta66 poslato 15 Oktobar, 2018, 20:57
laziæu za ono gore. ja sam u plusu sa snagom pa dobija 100 metara fore. on ima amortizere za taj teren ja nemam, meni motor vobluje i skakuæe na stotki i preko


Kralj...