Glavni meni

Poziranje na motorima

Započeo UFF, 18 Oktobar, 2010, 06:06

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Joker poslato 23 Maj, 2016, 18:57
...
Burazeru, ja kada vidim tebe na slici sa dragom, zavist nije ni blizu, vec samo puno srce.. Ne kazem ja za sliku, vec za leptir masne, uglavnom kog koga ih vidjam su likovi koji nose kosulju broj manju, da je jedva zakopcaju i stave nju... Nekada mi je bilo ok ta leptis masna, a sada mi je odmah asocijacija na hipster fazon, savamala i trefere..

Previđaš da on fura taj hipster fazon :D

P.S. Imam proverenu informaciju da čak uklapa i boje garderobe pred izlazak...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

TEEfqd

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 17:51
Citat: Joker poslato 23 Maj, 2016, 15:34
Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 09:09
Kad god idemo u neku svadbu Miss sama ¹ije sebi haljinu pa napravi i meni ma¹nu u njenoj boji (da se sla¾emo), a ova mi je bila prava za ovu priliku :D




Fazon je super, da da dragom se "uparis" ali mi je leptir masna skroy gej... Ne volim ih nikako..

Vidi, ni ja ne volim, al ova voli modu tako da to uvek prepustim njoj, a realno, dok je ona pored mene ako neko pomisli da sam ja gay - znam samo da puca od zavisti ;)

dok je ona pored tebe ok, al kad ode u wc a ti sam sa tom masnom [rofl]

mali_zmaj

Meni se nije u Umagu tako picanio jebem li mu misa zalizanog....   ;)
jin-jang

Hohštapler

Citat: Joker poslato 23 Maj, 2016, 18:57

Burazeru, ja kada vidim tebe na slici sa dragom, zavist nije ni blizu, vec samo puno srce.. Ne kazem ja za sliku, vec za leptir masne, uglavnom kog koga ih vidjam su likovi koji nose kosulju broj manju, da je jedva zakopcaju i stave nju... Nekada mi je bilo ok ta leptis masna, a sada mi je odmah asocijacija na hipster fazon, savamala i trefere..

Tako sam i razumeo  [thumb_up]
I sla¾em se u potpunosti, nije ni moj fazon, al pored svog (zadrtog, tradicionalistièkog, i "nema ¹anse tebra") ukusa za oblaèenje volim i da ona bude sreæna, tad je ona smislila da to upari, i ja sam rado prihvatio.
Razume¹ me ;)  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

OKi

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 17:51

Ka¾u ljudi  [blahblah]...da mnogi braèni parovi nakon godina i godina provedenih zajedno, poènu da lièe jedni na druge.
A Vas dvoje takoreæi niste ni poèeli, a veæ lièite  [flashing] [cheers] ;D

PS. Moja i ja, iè ne lièimo  [neampojma]

mali_zmaj

Ma par su,lijepi i mladi,i imaju ukusa, uzivajte...,takve sitnice i cine vezu interesantnom..,zanimljivom,i druga stvar,leptir masna je mala cjena ako ce  ljepsa polovina,biti zadovoljna!! Poslije se sve vrati,naravno u pozitivnom smislu!!
jin-jang

balcan girl

cuti i budi srecan ja sam jednom mom kupila rogove da nosi :D :D :D jbg bila nova godina sto da ne nosi rogove i ne bude irvas :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DraganPavlicevic

Obuèen u ko¾u ili sa leptir kravatom, na¹ drug Ho¹tapler je izuzetan lik. Pozitivna energija prosto izbija iz njega i veoma mi je drago kada je prisutan na bilo kom na¹em okupljanju.

DebeliZmaj

ispade sad to
wow riba ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

OKi

Citat: DraganPavlicevic poslato 23 Maj, 2016, 20:01
na¹ drug Ho¹tapler je izuzetan lik. Pozitivna energija prosto izbija iz njega...

[thumb_up] [thumb_up] [clapp]


Glava Dole



Sto lepa ova papuca... [rofl]  :-*

eclipse4

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 09:09
Kad god idemo u neku svadbu Miss sama ¹ije sebi haljinu pa napravi i meni ma¹nu u njenoj boji (da se sla¾emo), a ova mi je bila prava za ovu priliku :D




daj sliku u toplesu!!!! tvoju tvoju.....sta tu leptir masne ovo ono....i u gacama od materijala ove leptir masne...kako se zovu sljokice?

:P :P

balcan girl

e mali milose kad bi ti znao kakav je lik njegova riba ti bi bio zlatna patofna al tesko ces da nadjes takvu sine :D ona je i prelepa i prezgodna i prepametna a on ide svuda i vozi se svuda a ona nikad ali pazi nikad ne zivka ne smara i ne cima :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

E vako!! Nas drug,brat,Hostapler,odmila zvan Google!! Je veoma pozitivan lik,druzeljubiv,i pun kojekakvih informacija,zato ga i zovemo Google! Gdje god da dodjemo,on odma sa nekim stupi u kontakt,upozna se!!! Veoma ga je korisno imati uza sebe!!! Mislim da sam sa nekim drugim isao na ovaj put ovo bi bila propast!! Ali posto su on i Makinjo bili tu,sve je proslo kako treba!!!Maki je pozitivan decko,neiskvaren,i krajnje posten,jedan od malobrojnih momaka mladje generacije koji ima ispravne kontove,sto je danas tesko naci!!! I nisu lijeni i beteri sto je za pohvalu!!!! Hvala momci!!!! Deka je sretan,put je bio prava uzivancija!! Bez obzira na kisu,sikire,zabe i ko zna sta je jos padalo po nama!!
jin-jang

DebeliZmaj

balcan: dal zna da kuva i kako dere patku ... ovo ostalo je nebitno :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

penzos

De, de, ko da ste vozili kroz jbm li ga ¹ta! Pa to samo voda!  :-*  Super ste, samo slu¹aj nju i du¾e æe¹ (a i lep¹e) ¾iveti!
Nego Zmajèe, eto mene kod tebe poèetkom juna, najebo si  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mali_zmaj

Jel kod mene? Ili kod gabaritnijeg Zmaja?
jin-jang

penzos

Pa kod tebe, naravno! Mislim da debelom ni majka ne tepa Zmajèek  [neampojma]
U BL sam (trebalo bi) od 02. do 04.06. Pa se vidimo
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion