Glavni meni

Poziranje na motorima

Započeo UFF, 18 Oktobar, 2010, 06:06

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 27 Mart, 2015, 03:15
alo ljudi

samo u jednoj krivini se osecam kao gp vozac
autoput iskljucenje kod studenjaka, skrenes desno sa autoputa i presaltas u nizu pa malo pustis da usporis i da motor odradi svoje a onda ga slomis na levo i najebes mu se keve sa konstantnim ne prevelikim ali ubrzanjem da bi te drzao
nista bolje od toga sto se mene tice, pitajte huricane-a ili probajte sami  :-*
asfalt uvek suv i hrapav a nikad masan

...da,da...bravo...i ta je do jaja...proverena... [thumb_up]


Hohštapler

Citat: Jecko poslato 27 Mart, 2015, 09:34
http://i59.tinypic.com/2poyvwm.jpg

Vidi jadnika iza ¹to se trudi da izgleda kao da gleda motore a ne KOMAD ribe made in Serbia!   ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Najbolji osecaj po meni je na Kragujevackom putu, pola kilometara pre AVIA pumpe. Ima pravac pa onda idu pet krivina jedna za drugom gde se bukvalno prebacujes sa jedne na drugu.. Kada ides 120 nije strasno ali kada predjes 160, to je vec nesto sasvim drugo..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hurricane

..ako prièamo o Srbiji i ¹ire, previ¹e toga ima da bi narajali, a ako æemo o Gradu, ima jedna koju mo¾da niste primetili

ili je niste do¾iveli kao ja, a ja svaki put zami¹ljam da sam u Vadièepu u Laguna Seki kad idem kroz istu..

dodu¹e sad mora sporije jer su u sred iste zaboli znak stop pa mora malo rizika i na izlasku le¾eæi  [veryangry]

naime radi se o krivini koja dolazi kada se iz Po¾e¹ke ide novom petljom pored Hipodroma pa na semaforu levo prema sajmu, pa odvajanje

desno pre skretanja za kru¾ni tok, tu poèinje trip pa kroz celu tu S krivinu...

(na onom Darkovom snimku gde idu na sajam, mislim da je Boki hteo tuda ali su produ¾ili pravo pa na kru¾ni)

nije jednostavna ili bolje reæi jako je jednostavna kad se ide 30 kmh ali pri veæim brzinama jako tesna i uzbudljiva..

i ima pad od blizu 10m...

..jo¹ jedna kopija Vadièepa mi je ona na drugom kraju Po¾e¹ke u mom kom¹iluku tj kod trafo stanice preko puta Ðelma¹a

ali kad se ulazi u istu iz smera ®arkova prema Brdetu..



@uff - onu kod Studenjaka si apsolvirao..

Hohštapler

...mi u NSu imamo raskrsnice.
I to mu doðe to ¹to se tièe krivina.O¹ skrene¹ desno oli levo. Mo¾ da bira¹.
Puu jebem ti grad...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 27 Mart, 2015, 11:20
...mi u NSu imamo raskrsnice.
I to mu doðe to ¹to se tièe krivina.O¹ skrene¹ desno oli levo. Mo¾ da bira¹.
Puu jebem ti grad...
ajde bre imate Miseluk  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [panic] [panic] [panic]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Drkaj, drkaj... ;D

[nono]
I to pripada Kamenici...  [facepalm]




PS.
La¾em, imamo dve krivine, kod OMVa!  8)
Ravne ko tepsija al su bar krivine.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

opaka je i ona od inðije do fru¹ke. put do jaja, mo¾e da se vozi 300, pa kod skretanja za maradik i be¹ku ona uvala. blizu je ns-a. a dole kraljevo - ra¹ka

makinjo

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 27 Mart, 2015, 11:20
...mi u NSu imamo raskrsnice.
I to mu dođe to što se tiče krivina.Oš skreneš desno oli levo. Mož da biraš.
Puu jebem ti grad...
Ja volim i ovu od gradskog na pocetku Simborskog bulevara i od merkura prema partizanskoj kod omv pumpe dve krivine. Tuda se obavezno prolazi na putu za posao. :)

freepartyman

Citat: Jecko poslato 27 Mart, 2015, 09:34
:-[ :P


http://i59.tinypic.com/25qruyh.jpg

Kako ti je lepo cucnuo  [thumb_up] I nisi za bolje  ;D

Citat: hurricane poslato 27 Mart, 2015, 11:09
..ako prièamo o Srbiji i ¹ire, previ¹e toga ima da bi narajali, a ako æemo o Gradu, ima jedna koju mo¾da niste primetili

ili je niste do¾iveli kao ja, a ja svaki put zami¹ljam da sam u Vadièepu u Laguna Seki kad idem kroz istu..

dodu¹e sad mora sporije jer su u sred iste zaboli znak stop pa mora malo rizika i na izlasku le¾eæi  [veryangry]

naime radi se o krivini koja dolazi kada se iz Po¾e¹ke ide novom petljom pored Hipodroma pa na semaforu levo prema sajmu, pa odvajanje

desno pre skretanja za kru¾ni tok, tu poèinje trip pa kroz celu tu S krivinu...

(na onom Darkovom snimku gde idu na sajam, mislim da je Boki hteo tuda ali su produ¾ili pravo pa na kru¾ni)

nije jednostavna ili bolje reæi jako je jednostavna kad se ide 30 kmh ali pri veæim brzinama jako tesna i uzbudljiva..

i ima pad od blizu 10m...

..jo¹ jedna kopija Vadièepa mi je ona na drugom kraju Po¾e¹ke u mom kom¹iluku tj kod trafo stanice preko puta Ðelma¹a

ali kad se ulazi u istu iz smera ®arkova prema Brdetu..



@uff - onu kod Studenjaka si apsolvirao..
Da dobra je ta kad krenes ka sajmu od semafora na novoj petlji, a i odlicna je ona  duga krivina od pozeske do tog semafora, i jos kada nema guzve odes u suprotnu traku i onda lepo oboris..Vozio sam ja s drugarom tu koji cepa stazu inace, usao je u tu krivinu sa jedno 170 km/h  :o :o
I became a beast to rid myself the pain of being a man

BOKYBOY

#1051
@freepartyman...meni se tu nikako ne svidjaju oni cesljevi...izbace me prilicno ako idem tu preko 120-130km/h po hladnom asfaltu... [panic]

Kostić

èe¹ljevi su ok, tu mo¹e i br¾e.

freepartyman

Mene ne izbacuju ,mada sam imao zent u pocetku .. Sve u svemu ona dupla kod trafoa je keva  [yahoo] [yahoo]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 27 Mart, 2015, 14:04
èe¹ljevi su ok, tu mo¹e i br¾e.

...ma moze sigurno brze...nisam probao Yamahom...Kawom sam bio...

Kostić

al ima jedna zaèkoljica. prema nbgu na kraju, zadnji èe¹alj, pa tu ima 'fleka' od katrana. tu moj kom¹a umalo oti¹o u nebo. posle se mali igrali klizanja ;D

Kostić

mene blam da ka¾em da sam tu utrèo zimus sa 180. zaleteo se majmun preko mosta.... pa jedva stao na semafor. nikad vi¹e ;D

mrle

kada se tek napravila petlja, krenem sa brda u blok 45. I od ¹umarskog pun gas ka petlji. uletim u petlju-nadvo¾njak sa (ne znam) 150km/h. Pobacaju me èe¹ljevi levo desno, sreæom jo¹ onda niko nije i¹ao, bio valjda neki praznik kada je pu¹teno, pust grad. Od leve do desne bankine, stisla mi se bulja, zamalo d'umerm od straha.

Kostić

ti su malo upu¹teni i oæe da bace al nije stra¹no. al u suprotonm pravcu ima ona jedan, od semafora ka po¾e¹koj. taj mene na 80 izbaci u levu traku, a sa stotkom sam zamalo pao. izgleda je malo nezgodno stavljen al sam ja paranoja

clutch&brake

ja sam tu preko ceslja zabo pun gas i ode bencola na zadnji... zamalo da istegnem lanac
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!