Glavni meni

Moto perionica 'Steam'

Započeo Johnny-Steam, 07 Oktobar, 2011, 01:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Johnny-Steam


psd upload
Pranje parom 5% vlage, bez visokog pritiska i hemikalija! Odmascivanje i pranje felni, plastika, tesko dostupnih mesta, imbus safova...
100% sigurno i detaljno pranje vaseg dvotockasa.
Za mesec dana (koliko postojimo), oprano je i odmasceno vise od 30ak motora i svi su prezadovolljni, uverite se i sami!
Evo par slika motora zadovoljnih musterija, kao i par slika pre i posle  8)








Mislim da je dovoljno za pocetak  ;D

Perionica se nalazi na Konjarniku, Biljane Jovanovic 9


Cena: 500din

Kontakt 064/122-59-47 Johnny

Kanarinac

Posto vec 3 dana hocu da okacim ovo, a uvek zaboravim, evo dzoni nije mogao da ceka pa je uradio umesto mene.

Moja preporuka, prao sam auto i odusevio sam se, motor mi je bio relativno cist pa tu nisam uvideo neku ogromnu razliku :) Ali definitivno odlicna stvar

UFF

ja bih trebao da odem i testiram ovih dana...
pa cu preneti utiske

perlx


Major

U kraju mi je pa cu verovatno svratiti :)

Lazic

Xexexe, odrastao sam u Olge Alkalaj...  [cheers]

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Ispravka, proveo prvih 10 godina zivota, pa od 14-19, opet... Odrasti nikad necu... Nego u mojoj temi pitah ima li popusta za MM, ili bar neko pivo u toj ceni, pa da priupitam i ovde... [yahoo]

zzz

Ja sam prezadovoljan pranjem parom, bio sam kod Dzonija pre 10-ak dana, i ono sto je mene odusevilo je sto jako lepo ociste nepristupacna mesta na motoru.

Bugi

Preporuka za Dzonija . Moraæu i kolima da ga obiðem uskoro  [cheers]

castor

Za ovu lovu se ne isplati prati motor kod kuæe...
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

Dzony posto je para u pitanju jel radite i dubinsko na kolima?
Ovako nesto
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,866.0.html

Johnny-Steam

Naravno, ovo je Auto-Moto perionica.
A dubinsko radim sa masinom za dubinsko pranje, ne sa parom. Iz vise razloga.
Npr, meni je isplativije da radim sa masinom koja je napravljena upravo za to i znam da cu zavrsiti posao kako treba.
A dubinsko pranje parom moze da se radi-teoretski, ali prljavstina mora da se izvuce duboko iz sedista, a da bi to uradio morao bi da pistolj da bude veoma blizu sedistu, a temperatura na izlazu iz pistolja je do 120 stepeni i pritisak je 8 bara, sto je za sedista i tkanine isuvise rizicno. Moze doci do svakakvog ostecenja tkanine (da izbledi, da se pohaba ili cak pocepa). Tako da, ja stim ne bih rizikovao da nekome upropastim sedista, a samim tim i izbijem sebi pare iz dzepa i napravim sebi antireklamu.  ;)
Ovako je sigurnije. Dovezes auto ujutru, dogovorimo se oko cene i uvece ili sutradan je gotov.  ;) Safe and Sound 8)

Btw, UFF je svratio malo do 'Steam-a', pa nek prenese utiske, a ja prilazem par slika njegovih zahteva  8)
Malo sam zeznuo ugao slikanja, ali znacete vi o cemu se radi ;) (zupcanik i lanac)



Evo jos nesto slicno od pre neki dan ;)
ogrebotina


i odmascivanje  8)


pozz

UFF


UFF

I rezultat po zavrsetku

Ja sam stvarno prijatno iznenadjen kad sam video kojom lakocom se skida masnoca i iskreno najvise mi se svidelo da na taj nacin ocistim lanac od silnih naslaga posle cega je bio ko nov  ;D

Inace pranje lanca zahteva poprilicno vremena pa ulazi u dodatnu uslugu i kosta od 100dinara pa na vise u zavisnosti koliko je sprej sa kojim ste ga prskali postojan tj koliko se lako/tesko skida

mkt


ljilja-pei

Bori¹a, ajde, molim te, uèini ne¹to sa svojim potpisom, skloni ili jedno ili drugo. ©to ne ide, ne ide...
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Johnny-Steam

Od 10-20h svaki dan sem nedeljom.  8)

Redakcija Revije SAT Plus je bila u poseti 'Steam-u' i napravili su reportazu o svemu, sta i kako se radi (sto se automobila tice), dobrim i losim stranama itd.... O tome mozete vise procitati u ovom izdanju (26. oktobar) SAT Plus-a  ;)
btw, u tekstu se nigde ne pominje Steam i nema ni adrese, kontakta i bilo cega zato sto nije placen tekst tj. oni su mene zvali, ne ja njih. I samim tim je  tekst napisan apsolutno objektivno, bez mog uticaja.
A ko je bio u 'Steam-u' prepoznace garazu  8)
A na prolece kad krene 'bike sezona', bice i kompletna reportaza o pranju motocikala u njihovoj reviji 'Na 2 tocka'
pozz

Ilija Cvorovic

Sve pohvale ! Ljudi odlicno rade svoj posao ! Prali su i auto i moju SeVerinu - odlican 5 !

serbduck



   Upravo bio u perionici. Komentar je ...   nemam komentar.

   Da sam ga sam prao - mozda bi krace trajalo i sigurno ne bih bio tako detaljan.

   PREPORUKA !















Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!