Glavni meni

Moto perionica 'Steam'

Započeo Johnny-Steam, 07 Oktobar, 2011, 01:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx

Auuu, ovo ti nije trebalo ;D

Taman da mi regulises ove stvari koje pricaju iz sus pleha :D
Cujemo se.

Jefta

Иначе онај плави сузуки... :) :) :) :)
Све у свему супер су га опрали, премазали воском фелне, лакше ће се скидати прљавштна са њих, нисам сигуран за оклопе. Супер је ствар око чишћења ланца. Онако га ја са четкицом у гаражи сигурно не бих очистио. Није лоше с времена на време то урадити. Било ми је жао што сам га одмах подмазао, није било времена да сија златна боја :)
Иначе за прање мотора треба 5 мин да се све заврши и да блиста.

Che

Jos jedna zadovoljna musterija
Bravo momci  [thumb_up]

perlx

Akrepi vecinom isterani, svaka cast  [thumb_up]

Stajem i ja u red prezadovoljnih musterija :)

Taraba

Takoðe.

Dovezao sam im mnooogo prljav i mastan motor... i to oko 18h. Momci vidno umorni i izgladneli ali ne odbijaju posao. Svaka èast [cheers]
Opra¹e ga odlièno... obzirom da je bio prljav a-la-Popsy. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Johnny-Steam

Tnx ;)
Eo, jos par slicica, pa se 'raspoznavajte'   [cheers]


            
 
     


Johnny-Steam

Tako je u slucaju da se dugo drzi para na O ring-u ;)
O tome vodim racuna i ako vidim da bi morao duze da zadrzim paru tu, ja kazem to ljudima i to ne radim ;)

iva749


dzimika

ajd reci koliko bi bilo pranje za dva auta, saxo i laguna karavan, saxo i spolja i unutra a laguna samo unutra, laguna ima polukozu?
moze i na pp

Johnny-Steam


CBRR1

i koliko je para za pranje zujalice ili ti r1??? [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Taraba

500din za R1, 700 za cbr.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

CBRR1


Johnny-Steam

Mosa :D

500 din pranje i voskiranje za bilo koji bike ;)

CBRR1

Citat: Johnny-Steam poslato 07 April, 2012, 21:12
Mosa :D

500 din pranje i voskiranje za bilo koji bike ;)
e da znas da jeste mosa  [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Johnny-Steam


Kanarinac


Kengur

Mislim da sam je video na Kanarevom pre neko vece... Posle derbija...

Kanarinac

Ja je nisam vidjao od prosle godine mozda i jace. To je motor od naseg clana marexa86, tj ne znam da li ga je prodao na kraju