Glavni meni

proradio Navak

Započeo aleksr6, 05 Oktobar, 2011, 20:27

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

despic

heheh pa sto si kupio x6? cemu to jos sluzi...osim sto nemas de da ga parkiras? :)
jel makar ima dovoljno mesta pozadi za kvalitetno karanje? :P
klasican divljak

sibin

ma najjaci je lik kad legne na sirenu a ne moze da ga stigne. a fiat je lik vozio prvi put u zivotu, jer je vlasnik zaboravio dozvolu pa mu nisu dali da izadje na stazu.

Tamanitu


Joker

Citat: aleksr6 poslato 09 Oktobar, 2011, 23:22
Citat: Ssn Marko poslato 09 Oktobar, 2011, 22:01
Pa pazi, ako se racuna da se izlazi na stazu 4 x 30 min za pet soma onda to i moze da prodje... Da izmedju tih cetiri puta moze da se pravi pauza... Na neki nacin realno... Ako je tako...
ma u tih 30 min dali moze da se napravi mini pauza

Ma i ne mora... Imas pola sata pa koliko izdris... Napravis pauzu pa opet tako... Sve zavisi kako ko vozi.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Citat: despic poslato 09 Oktobar, 2011, 23:38
Citat: Gaspar poslato 06 Oktobar, 2011, 15:56
Jedna kalkulacija.

Meni treba 132km do Pecinaca, znaci 300 km u oba pravca minimum, to je nekih 30 evra+80 evra staza to je 120 evra,
Do bandzaluke 416, dakle 80 evra u oba pravca+20 evra staza.. Em (neznatno) jeftinije, em ceo dan  [glavazid]
al ti je kalkulacija...a ko ti placa benzin na stazi?
ili kad vozis po stazi motor ide na vazduh?

U oba slucaja ti treba gorivo i ulje, racunao sam samo sta je jeftinije od staza.

Dr. Pop

Nemam motor za stazu, pa me i ne interesuje, ali Alviroviæu ne bih uterao dinar u dzep pa da je neznam ¹ta, on pljuje po motoristima a mi da ga hlebom ranimo , vala nikad............
MK Arhangel

Gašpar

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Pazi sad

http://www.navak.rs/trackday/NAVAK_TRACK_DAY_PRAVILNIK.pdf

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

CitatPreticanje na stazi nije dozvoljeno osim ukoliko se sporije vozilo
pomerilo u desnu stranu i ukljuèivanjem desnog pokazivaèa pravca
dalo znak da razume da æe biti preteknuto. Nepo¹tovanje ovog
pravila povlaèi momentalni prekid vo¾nje za sve koji su u tom
trenutku na stazi sve do uspostavljanja disciplinovanog kretanja.
Vo¾nja æe biti potom nastavljena ali æe se vreme provedeno izvan
staze raèunati kao veæ utro¹eno.

MILJAN

Citat: sibin poslato 09 Oktobar, 2011, 23:50
ovo je odlicna vest da smo konacno dobili stazu, sad dal je jeftino ili nije mislim da je bitnije da ima uopste. jedino sto se sad postavlja pitanje mojih vozackih sposobnosti. moracu definitivno da poradim na vezbanju na stazi. :)

jer evo sta se desava dodju ljudi u bmw extra auto extra staza i onda dozivi da ga opegla fiat od 3000e
BMW X6 3.5d NAVAK track day - BMW FAN CLUB Srbija

:)  :)  :)
Obojica se pla¹e krivina... U Fiatu je previ¹e koèio u svakoj krivini a na izlasku je ubrzavao do koske... A u BMW.u su neki ¹abani.... Jadno i bedno...
Cave ab homine unius libri

goranvojska

ovi jebu pa ne pokrivaju. [slomljenzid] [slomljenzid] [djavo]

serbduck



Alvirovic bi najradije da mu svi lepo uplatimo novce i nikad ne dodjemo...  [nono]
Ne daj Boze da neko izleti sa staze - morao bi da plati ravnanje peska koji je izrovao...tako pise u pravilniku ( steta na stazi Navak )... [glavazid] [glavazid] [glavazid]

A da mi malo dignemo buku na ovaj njegov pravilnik?

Bar jedna ekipa hitne pomoci bi morala biti prisutna, a ako nema vatrogasaca - valjda imaju pp aparate ( na stazi - ne u magacinu ).

Kakva je to staza gde je zabranjeno preticanje ? [doh] [doh] [doh]

Moze al kad onaj ispred da desni migavac... auuuuu .... neverovatno.

...i sta bude sa nekim ko je povredjen?   [bolnica]  Zoves hitnu pa dok hitna stigne...  [pop]  Daleko bilo.

  Cika alvirovic ( namerno malo slovo ) je za Ginisa.

  Ovo nema nigde!

  Mene tamo nece videti ...bar dok uslovi ne budu kao na drugim stazama.


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

zmiya

a ko ima motor za trke,mora da ugradi zadnji desni migavac..

zmiya

Da ne otvaram novu temu:   Yuuupi,1300-ta porukaaa.. [yahoo] [yahoo] [yahoo]

sibin

Citat: MILJAN poslato 10 Oktobar, 2011, 21:00
Citat: sibin poslato 09 Oktobar, 2011, 23:50
ovo je odlicna vest da smo konacno dobili stazu, sad dal je jeftino ili nije mislim da je bitnije da ima uopste. jedino sto se sad postavlja pitanje mojih vozackih sposobnosti. moracu definitivno da poradim na vezbanju na stazi. :)

jer evo sta se desava dodju ljudi u bmw extra auto extra staza i onda dozivi da ga opegla fiat od 3000e
BMW X6 3.5d NAVAK track day - BMW FAN CLUB Srbija

:)  :)  :)
Obojica se pla¹e krivina... U Fiatu je previ¹e koèio u svakoj krivini a na izlasku je ubrzavao do koske... A u BMW.u su neki ¹abani.... Jadno i bedno...

decko je vozio fiata prvi put u zivotu, i naravno izuzetno lose je ulazio u krivine. a ovi iz bmw a sve trkaci i strucnjaci.

aca-pn

decko sa fiatom nema veze sa voznjom, na pravcu je najbrzi, kad dodju krivine najsporiji, ovi u bmw-u solidno voze za amatere, tj vozili su sasvim solidno dok nisu naleteli na fiata koji ih je kocio po krivinama.

aleksr6

izmenjen je taj clan oko zmigavaca i tog preticanja,23okt je voznja na navaku pa da lepo odemo tamo,obecao je da ce sve nepravilnosti da se isprave,ja cu ici,70e ceo dan nije lose verujte mi,koliko puta sam platio grogbnik,ovo je do OO

zmiya

 E pa dosta si se vozio gratis po Ibarskoj.. [rofl]

aleksr6

prestao sam, pokvario se asvalt, nanu im, nece da nabace novi sloj,stavise ga na navak [doh]

gane

bolje i sveti Alvir nego ni¹ta....  [blahblah] [blahblah] [blahblah] [blahblah] [blahblah] [blahblah] [blahblah]

castor

Bolje i ni¹ta od pedera alviroviæa...
It's the ride that matters, not the bike…

Gašpar

Prvo i osnovno pravilo na svakoj stazi - POSKIDATI SVE SVETLOSNE GRUPE I RETROVIZIRE, dakle sva stakla koja se mogu polomiti i ostati na stazi.

Prvailo kod Alvirovica - OBAVEZNO IMATI STAKLENE DELOVE  [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid] [glavazid]