Glavni meni

proradio Navak

Započeo aleksr6, 05 Oktobar, 2011, 20:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Jedna kalkulacija.

Meni treba 132km do Pecinaca, znaci 300 km u oba pravca minimum, to je nekih 30 evra+80 evra staza to je 120 evra,
Do bandzaluke 416, dakle 80 evra u oba pravca+20 evra staza.. Em (neznatno) jeftinije, em ceo dan  [glavazid]

easy

skupa zajebancija kad malo bolje razmislis,
ovde je najmanji problem koliko ces $$ platiti stazu


Gašpar

Pa racunaj da dva treninga ne mozes da prodjes ispod 800 evra.

To je da par guma sceras dva treninga.

easy


ЯЭВОЛУТИОН

Neces sjebati gume...pre ce motor...navak je strasno gladak, a uz to naduvava vetar neku prasinu i pesak.....po meni mnogo para za takvu stazu.....a uz to ne volim Alvirovica
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Pjero

Ima negde slika,konfiguracija staze,duzina,sirina...nesto?
Samo opusteno i pun gas,ako se drugacije ne naredi.

aleksr6

boga mi opet jeftinija B.L

aleksr6

Citat: Gaspar poslato 06 Oktobar, 2011, 15:39
Cek, ovo je Cvrle vozio stazu. Aleks, kakvi su njegovi utisci?

Marko, oni ne znaju kako se to radi. Na pocetku godine se napravi javna prodaja termina, pojavimo se ja, ti pera, mika, laza i svako odkupi po jedan vikend, normalno vikend skuplji, radni dan jeftiniji i to puno. Neka prodaju dan po toj ceni od 700 i svi srecni. Oni u napred rasprodali sve dane u godini, a kupac jos zadovoljniji. "Kupac" napravi cenu od 35 evra dnevno i cepaj, uz dobru reklamu, vozice svako. A ako je staza OK, vozice i ljudi od preko, bez problema.
Pa kad 60 evra daju za startninu na trkama u Kraljevu, sto ne bi dali 30-40 za pravu stazu, na koju cak mogu i da izadju kad hoce, a ne samo u odredjenom periodu.
ekstra klizava staza,nije za danlop medijum,mora soft komponenta,ja sam izlizao gumu kao da sam je polirao

aleksr6

Citat: Gaspar poslato 06 Oktobar, 2011, 16:07
Pa racunaj da dva treninga ne mozes da prodjes ispod 800 evra.

To je da par guma sceras dva treninga.
u tu cenu dobijes i set danlopa gp                 .......sala

RRa¹ko

Citat: Gaspar poslato 06 Oktobar, 2011, 15:56
Jedna kalkulacija.

Meni treba 132km do Pecinaca

treba ti jos 10km od pecinaca do staze.. ;) a do moje kuce na selu 10.5km od pecinaca :D video sam da su panduri terali aprilije tamo da vezbaju.. ma stalno im je puna staza, te mecke testiraju.. te neke pokazne vezbe.. te neke firme dolaze da im radnici vezbaju sigurnu voznju i ostalo! to ce da bude puno svaki dan kad ima sunca, garantujem! ne verujem da ce da smanjuju cene :/

Kanarinac

Dok staza nije zavrsena trazili su 2500 evra za ceo dan, i to nisu hteli svima da je iznajme nego kako im se digne. Raspitacu se oko detalja kad budem imao vremena, i dal je to fixna cena ili moze da se dogovara

Driver023

Ne videh da je neko okaèio ovakav link ili nisam pratio na èasu?

http://www.navak.rs/trackday/welcome.html

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


aleksr6

Citat: Driver023 poslato 09 Oktobar, 2011, 20:55
Ne videh da je neko okaèio ovakav link ili nisam pratio na èasu?

http://www.navak.rs/trackday/welcome.html

nije ovo skupo za pojedinacne voznje,jedino mi nije jasno da li ovih pola sata za motore moze malo krace posto voziti pola sata motor je stvarno nemoguce ako si na punom gasu

Joker

Pa pazi, ako se racuna da se izlazi na stazu 4 x 30 min za pet soma onda to i moze da prodje... Da izmedju tih cetiri puta moze da se pravi pauza... Na neki nacin realno... Ako je tako...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

aleksr6

Citat: Ssn Marko poslato 09 Oktobar, 2011, 22:01
Pa pazi, ako se racuna da se izlazi na stazu 4 x 30 min za pet soma onda to i moze da prodje... Da izmedju tih cetiri puta moze da se pravi pauza... Na neki nacin realno... Ako je tako...
ma u tih 30 min dali moze da se napravi mini pauza

despic

Citat: Gaspar poslato 06 Oktobar, 2011, 15:56
Jedna kalkulacija.

Meni treba 132km do Pecinaca, znaci 300 km u oba pravca minimum, to je nekih 30 evra+80 evra staza to je 120 evra,
Do bandzaluke 416, dakle 80 evra u oba pravca+20 evra staza.. Em (neznatno) jeftinije, em ceo dan  [glavazid]
al ti je kalkulacija...a ko ti placa benzin na stazi?
ili kad vozis po stazi motor ide na vazduh?
klasican divljak

zmiya

pa vidi¹ da je napisao jadna kalkulacija..

sibin

ovo je odlicna vest da smo konacno dobili stazu, sad dal je jeftino ili nije mislim da je bitnije da ima uopste. jedino sto se sad postavlja pitanje mojih vozackih sposobnosti. moracu definitivno da poradim na vezbanju na stazi. :)

jer evo sta se desava dodju ljudi u bmw extra auto extra staza i onda dozivi da ga opegla fiat od 3000e
BMW X6 3.5d NAVAK track day - BMW FAN CLUB Srbija

:)  :)  :)