Glavni meni

Pravila ponasanja u offtopic-u

Započeo Nadalina, 18 Oktobar, 2010, 03:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nadalina

Ovako....
Pravila su:

1. Nema vredjanja clanova- naravno, bitna je razlika izmedju zezanja medju clanovima i istinskog prozivanja i uvreda

2. Dozvoljeno je kaciti fotografije poootpuno golih zena i muskaraca(ali, na posebnim fotkama... Nemoj sad da neko se izvlaci na foru da sam rekla i zena i muskaraca pa onda seksualni cin)- znaci, moze sve da se vidi, ne trebaju vam neke zvezde, srca itd. na tom mestu na fotkama. Ali, naravno, i tu postoje granice dobrog ukusa i verujem da ih i vi sami znate...

3. Nije dozvoljeno kacenje pronografskih fotki i takvih klipova- sve u granicama erotike je ok, ali preko toga- mislim da bi bilo neumesno i bice izbrisano

4. Dozvoljeno je otvarati svakakve teme: Tipa, gde na kafu, koju kafu volite, koje boje ves najvise volite(na sebi i drugima), da li vise volite pamuk ili svilu, bilo sta...

5. Ne preporucujem otvaranje tema tipa: Koju velicinu kacige nosite, koju velicinu jakne nosite i slicne teme koje nemaju smisla... Ali, naravno, ako zelite- niko vam ne brani da otvorite takvu temu...   ( Mozda cemo je izbrisati, ako bude isuvise monotona... )

6. Uzivajte!


Ako mislite da jos nesto treba da dodam- slobodno meni, ili Uff-u posaljite pp pa cemo to i dodati...   :-*


P.S.
I, molim vas, nemojte da se ljutite na mene sto sam pobrisala sve one postove u ovoj temi... Razumite tu odluku... I, doprinosite da se ovde svi lepo zezamo i sve da bude kul... I, slobodno mi posaljite pp- bilo da je u pitanju ova moja odluka ili sta vec... Slobodno me iskritikujte, recite da sam pogresila ili sta god...
Ovo je jedina tema u Off-u koja treba da ostane ozbiljna i zato ce biti i zakljucana.... Htedoh da je ne zakljucavam kako bi svi mogli odmah da dopunjavaju pravila, ali ovako cemo ipak bolje to resiti...  ::)
Da, znam... tesko je biti glas razuma, ali evo... ja cu to ovaj put da uradim.... Naravno, nece biti nikakve cenzure Off-a u smislu brisanja postova ljudi jer se mi ne slazemo sa tim sto je napisano... Znaci, tom logikom bi Uff obris`o sve postove gde ljudi hvale Afriku... Ja bi` boldovala sve postove gde ljudi hvale TA.... i tako u nedogled...  ;D  A kako smo mi svi odrasli i razumni pojedinci, verujem da ce ovo sve biti kuuuuuuuuuuuuuuuul!

Voli vas sve Vasa Nadalina....  [srce]
Dzukela u podznaku