Glavni meni

sad kad se nisam slogirao

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 28 Septembar, 2011, 18:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Dakle pregledavaO forum, kad pred mene iskoci post Debelog Zmaja.....pogled mi se zaledio......kolena zaklecala....3 (slovima TRI) PLUSA ZA POST.....NEMA TEORIJE
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit



        Izgleda da je Zmaj revidirao stav.Ili sto kaze nas narod ''klepan cekic bolje kuje''

hpg

To je kao kad se lopov vrati sa robije i krene da se bavi "legalnim poslom" da zavara masu  ;D
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

MILJAN

Pustite ga na miru... Kao da je public enemy no 1....  Kad se nakaèite na nekog kao pitovi ste..Ne pu¹tate... Mene je taj èovek i pozvao na forum sa reèima hvale ovog mesta.. Nisam ni znao da postoji.. A debelog èak i ne poznajem.. Jednostavno je napisao da je forum opu¹ten i liberalan (ne¹to u tom smislu)-.... A vi ga napadate kao krvoloci..neka ga bre ljudi..Nije vam pobio familiju....
Cave ab homine unius libri

K_A_W_A

A dokle ces ti da budes zmajev advokat? Mani se vise tema o tom Zmaju. Dosadne su  [doh] [doh] [doh] [neslusam]

MILJAN

Citat: K_A_W_A poslato 28 Septembar, 2011, 18:14
A dokle ces ti da budes zmajev advokat? Mani se vise tema o tom Zmaju. Dosadne su........
Nigde mu nisam bio "advokat"... Ja sam objektivan.. A reagujem jer i mene vi¹e smara sve ovo....
Cave ab homine unius libri

K_A_W_A

Citat: MILJAN poslato 28 Septembar, 2011, 18:16
Citat: K_A_W_A poslato 28 Septembar, 2011, 18:14
A dokle ces ti da budes zmajev advokat? Mani se vise tema o tom Zmaju. Dosadne su........
Nigde mu nisam bio "advokat"... Ja sam objektivan.. A reagujem jer i mene vi¹e smara sve ovo....
Ma nisam tebi rekao, nego pokretacu ovakvih smor tema.  [ludak]

MILJAN

aaa...sorry..... bilo je ispod mog posta a nisi kvotovao njegov na vrhu pa sam pogre¹no skapirao...
Cave ab homine unius libri

DebeliZmaj

i tako dok se vi raspravljate ja odo po veèeru pa malo oèistim motor ...
... al nemojte vi se obazirete na mene samo vi nastavite  [sutirakamen]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

pit

Citat: DebeliZmaj poslato 28 Septembar, 2011, 18:20
i tako dok se vi raspravljate ja odo po veèeru pa malo oèistim motor ...
... al nemojte vi se obazirete na mene samo vi nastavite  [sutirakamen]


                Nego Zmaju kad ce padne jedna duza voznja?

ЯЭВОЛУТИОН

Ja pokusavam da vem ukazem na paranormalne stvari a vi udarili po akteru.....pa dosije x nije prica o Molderu i Skaeli, vec o paranormalnim pojavama koje istrazuju....tako ovde nije tema on vec 3 plusa koja je dobio.....pa ni MILICA ne dobija tako lako tri plusa :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach


DebeliZmaj

Citat: pit poslato 28 Septembar, 2011, 18:28
Nego Zmaju kad ce padne jedna duza voznja?

defini¹i du¾u voznju ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lord_oblivion

Hmmm
Bar 200km. U jednom smeru.
Ili sat-dva neprekidne vo¾nje.

Pa koji uslov se pre ispuni
 [zvizdi]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

MIGE

Citat: revolution poslato 28 Septembar, 2011, 18:06
Dakle pregledavaO forum, kad pred mene iskoci post Debelog Zmaja.....pogled mi se zaledio......kolena zaklecala....3 (slovima TRI) PLUSA ZA POST.....NEMA TEORIJE
neces verovati,ja sam mu dao 2  [thumb_up]

Lazic

Citat: lord_oblivion poslato 28 Septembar, 2011, 19:42
Hmmm
Bar 200km. U jednom smeru.
Ili sat-dva neprekidne vo¾nje.

Pa koji uslov se pre ispuni
[zvizdi]

Uh, Zmajaha se primila na Vracar, cim mrdne van centra, pocne da stuca... A Zmaj se taman oslobodio fobije prigradskih naselja... Cak je poceo da sklapa i nenadana prijateljstva u dalekim predgradjima...

pit

Citat: DebeliZmaj poslato 28 Septembar, 2011, 19:11
Citat: pit poslato 28 Septembar, 2011, 18:28
Nego Zmaju kad ce padne jedna duza voznja?

defini¹i du¾u voznju ?


         Pa malo po provincijama....cirka 200-300 km...u jednom pravcu.Pa onda zmajopis.

DebeliZmaj

Citat: lord_oblivion poslato 28 Septembar, 2011, 19:42
Hmmm
Bar 200km. U jednom smeru.
Ili sat-dva neprekidne vo¾nje.
Pa koji uslov se pre ispuni
[zvizdi]

pa to bas i nije duza voznja :) to smo proshli odavno ... duza voznja je kad odesh do madjarske na gulash/paprikash.
posle do bavarske na kobaje, pa do italije da si kupish majicu pa do francuske na dobre puzeve ... onda u povratku svratish
do bavarske opet na kobaje i pivo pa kuci ... preko madjarske ... ( namerno preskachem najkraci put ...fuj su mi u kompletu )
e to je duzi put ... zmajaha nije to ...

Citat: Lazic poslato 28 Septembar, 2011, 20:13
Uh, Zmajaha se primila na Vracar, cim mrdne van centra, pocne da stuca... A Zmaj se taman oslobodio fobije prigradskih naselja... Cak je poceo da sklapa i nenadana prijateljstva u dalekim predgradjima...

jbg ... puka sluchajnost ... naletish na zanimljive ljude ...
steta sto ``ekipa`` nije u mladjim godinama bili bi jako zanimljivi na forumu :)

Citat: pit poslato 28 Septembar, 2011, 20:18
         Pa malo po provincijama....cirka 200-300 km...u jednom pravcu.Pa onda zmajopis.

ne bi voleo da me ljudi pogresno razumeju ali od srbije sta me zanima je 99% u okviru grada beograda :)
znachi moje postovanje svachijem rodnom kraju i dubok natklon svima ali ... beograde, beograde ...
mora neshto da me jako privuche da bi ishao u tako neke putopise ... i onda zemljopis .. sta
da slikam svoj motor na 200 slika po razno raznim vukojebima(*)

---
da bi se bolje razumeli ...
*  mesta na koje vukovi idu da se osame radi seksa ... ili ti nema nigde nishta ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Udahni duboko, izbroj do 10 i ne razmisljaj mnogo o vukojebinama, nego hvataj svaki lepi dan da posetis neku... Zemlja nam je puna mnogo lepih vukojebina...

MILJAN

Citat: Lazic poslato 28 Septembar, 2011, 20:36
Udahni duboko, izbroj do 10 i ne razmisljaj mnogo o vukojebinama, nego hvataj svaki lepi dan da posetis neku... Zemlja nam je puna mnogo lepih vukojebina...
U pravu si.. I ja sam bio iznenaðen mestima u Srbiji..Ne poznajem sopstvenu zemlju za bruku a imam 40 godina..Prelepih mesta ima...Tek planiram da obiðem i kampujem..
Cave ab homine unius libri