Glavni meni

manijaci,mala pomoc?? moto klub??

Započeo djolefer, 26 Septembar, 2011, 11:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

djolefer

posto niko drugi nece  [thumb_down] ja i mojih par drugara zelimo da osnujemo moto klub u novoj pazovi. [dancing] [dancing] [dancing].. mnogo mnogo manja sela od nas ga imaju... u samoj pazovi ima oko 150-ak motora.. interesuje me sta bi otprilike trebali da znamo i gde da se obratimo [neampojma] [neampojma] [neampojma] ? ?...  hvala  [cheers] [cheers]
:D

Major

Mozes da registrujes kao udruzenje gradjana (Ministarstvo za lokalnu upravu) ili kao sportski klub (Ministarstvo sporta).

Evo ti njihovi sajtovi pa zovi pa se raspitaj za detalje:

http://www.drzavnauprava.gov.rs/

http://www.mos.gov.rs/strana/kontakt

Verovatno ima jos nekih nacina za registraciju, najbolje je da stupis u kontakt sa nekim Moto klubom i pitas i njih.

[hello]

zemunboy


goranvojska

Citat: djolefer poslato 26 Septembar, 2011, 11:59
posto niko drugi nece  [thumb_down] ja i mojih par drugara zelimo da osnujemo moto klub u novoj pazovi. [dancing] [dancing] [dancing].. mnogo mnogo manja sela od nas ga imaju... u samoj pazovi ima oko 150-ak motora.. interesuje me sta bi otprilike trebali da znamo i gde da se obratimo [neampojma] [neampojma] [neampojma] ? ?...  hvala  [cheers] [cheers]
e pa ovako djole moj savet i licni stav..........mani se corava posla.ja vozim motor od 76g proslog veka a i sad vozim bez ikakvih oznaka iako mi je sin predsednik (valjda jos)mc balkan boy jagodina i to mu je donelo samo probleme i nista vise tj taj klub ne clanstvo vec neke obaveze koje nije uspeo da ispostuje.prema tome moj savet i misljenje je da se manes toga i okreni se voznji i edukovanju sebe kao kvalitetnog motoristu i kolegu na drumu.

Zverka

JA TI DODAJEM NA TO AMIN!!!!!!!!!!
covek te lepo savetuje
ja vozim pod bojama koje sam samo za sebe pravila da me nebi smarali KOJEKAKVI
da se "pridruzim priclanim itd"
vozila sam sa bojama JEDNOG KLUBA... al to je bilo dobro jaaako kratko...
MAN SE ZAJEBANCIJE...i corava posla...
vozi brate mili za sebe i milina
Never ride faster than your angel can fly

:D

DebeliZmaj

ako nadjesh preko 15 ljudi koji ce ti dati po 50e godishnje unapred onda ulazi u prichu
sa klubom u suprotnom iz svog dzepa cesh morati sve da finansirash ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Plazma Keks

zar ti nije lakse da budes individualac? ides sa kim i gde hoces?

djolefer

 [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]   [doh] [doh] u pravu steeeee,,hvala vam na savetu,rado cu vas poslusati,,, neka se nadje neko drugi,a ja cu se samo uclaniti  [dancing] [dancing],, jednostavno bih voleo da nekoliko puta u godini i u nas kraj dodje brdo motora,i da bude dobra sprdnja... [neampojma] [neampojma]...,, jedino da ja ponekad zapravim organizaciju i da pozovem sve manijake da dodju ovde negde i da napravimo skup i  neki ZEZ ????? [dancing] [dancing]

djolefer odustao do moto kluba  ;) ;)
:D

Zverka

pa sad nam je I BOKILIC u kraju ...MOGLI bi neko pragnje da okrenemo uskoro
Never ride faster than your angel can fly

:D

pit



            U Nisu postoji klub Sedovsi koje moram da pomenem u veoma pozitivnom kontekstu.Naime tu nema clanarine ,ima nekoliko starijh clanova koji cine okosnicu kluba ....nema zvanicnog predsednika (tako da nema borbe za vlast).Sve se resava dogovorom bez mnogo nervoze.Klub postoji samo i iskljucivo zbog voznje i druzenja i niceg drugog.Inace klub ima oko 50 aktivnih clanova i jos neki manji broj manje aktivnih.Ekipa skroz opustena.
            Po meni jedini recept da bi klub u Srbiji postojao .

mali_zmaj

Mo¾e¹ i ovako! Nasli smo se nas ¹est prijatelja,skontali ime,napravili boje,nismo MK,MC,nismo se zasad registrovali,na bojama pi¹e riders klub,nismo vezani teritorijom,dru¾imo se,vozimo se,i eto....RENEGADE  Banja Luka,tako se zovemo....,tako zapoène¹,a kako æe¹ se i dali æe¹ se razviti....,o tom po tom!
jin-jang