Glavni meni

Nedoumica oko izbora Skutera

Započeo cromodora, 25 Septembar, 2011, 19:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

ajde da zamolimo neke da ne offuju u ozbiljnim temama,
covek je postavio pitanje koje nije u odeljku OFFTOPIC, a odgovori tipa - nemoj skuter, sramota  i sl...  kanta. paljba... boom... kazuum...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

cromodora

Citat: MajorSoul poslato 26 Septembar, 2011, 12:47
Ako razmisljas da uzmes skuter moj glas ide za Burgmana. Nece te izneveriti i trajace ti sigurno vise od Malagutija.
Ako razmisljas da uzmes Stroma uzmi http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,4993.0.html ako nije prodat.


Hvala na info. Pogledaæu. C

Major

Citat: cromodora poslato 26 Septembar, 2011, 13:04
Citat: MajorSoul poslato 26 Septembar, 2011, 12:47
Ako razmisljas da uzmes skuter moj glas ide za Burgmana. Nece te izneveriti i trajace ti sigurno vise od Malagutija.
Ako razmisljas da uzmes Stroma uzmi http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,4993.0.html ako nije prodat.


Hvala na info. Pogledaæu. C

Nema problema i drugi put.



cromodora

Uradiste i domaci za mene :)

Hvala, T max deluje interesantno.

ЯЭВОЛУТИОН

Ja bih Apriliu sport city ....lagan agilan i lezi...T max, skupa registracija, prebrz i pretezak, za neiskusnog vozaca....Gilera preskupa kanta
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sibin

meni se gilera nexus uvek mnogo dopadala, neznam za ostale maxi skutere ali za nju znam da nije bas jeftina za odrzavanje. ali ipak od skutera ja bih prvo nju, jos da je crvena.

Bori¹a

Evo ja se izvinjavam coveku sto sam ga provocirao za skuter. Izvini druze :)

cika zuba

Kais za Burgmana je kostao 80e,a rolnice 34e.
To mu dodje slicno kao za ostale 400-500 ccm
Dayco kais,rolnice Malossi...
@ts.marko odakle stize Burgman i koja je godina??
[/


nitro


ts.marko


@ts.marko odakle stize Burgman i koja je godina??
[/quote]
USA, naravno. Godina 2008, crna boja. Kilometraza mala.

Plazma Keks

moj savet ti je da uzmes motor, a ne skuter. menjaj brzine a ne samo da das gas i da sam menja brzine.

cromodora

Citat: cika zuba poslato 26 Septembar, 2011, 22:26
Kais za Burgmana je kostao 80e,a rolnice 34e.
To mu dodje slicno kao za ostale 400-500 ccm
Dayco kais,rolnice Malossi...
@ts.marko odakle stize Burgman i koja je godina??

Ovo je super info, pazario Burgmana 400 K8 u perfektnom stanju. Da li neko moze da preporuci dobrog servisera za Suzukije? Cuo sam o nekim "micobusi" kaisevima, da li je neko imao iskustva sa njima i gde bi mogao to da nadjem? Pozz

Plazma Keks

mozes skoro u svakoj radnji japanskih rezervnih delova, kada radim japanske viljuskare i uopste viljuskare sa japanskim motorima, uglavnom dobijem micubosi kais, grejac itd. opusteno kupuj, traju koliko treba.

cika zuba

Mitsuboshi kais za Burgmana ces tesko naci kod nas,iskljucivo u IT,i kvalitetniji je od ostalih al i skuplji.
Malossi imas ovde u BG,a Dayco u NS "Markos" cene su oko 100e,
ja sam moj narucio preko druga u HR,i zato sam prosao nesto jeftinije.
Za mali servis (ulje,filteri) ti mogu pomoci,uradi se za 15 min,a veliki (kais,rolnice) ipak kod majstora,
treba dobar kompresor da se odvije sraf na variomatu... ;) ;) slobodno pitaj sta te interesuje...

PS: Cestitam na izboru!! Da te dobro sluzi!!
Ubaci neku sliku,imas i temu o Burgmanima...
[/

cromodora

Citat: cika zuba poslato 02 Oktobar, 2011, 13:31
Mitsuboshi kais za Burgmana ces tesko naci kod nas,iskljucivo u IT,i kvalitetniji je od ostalih al i skuplji.
Malossi imas ovde u BG,a Dayco u NS "Markos" cene su oko 100e,
ja sam moj narucio preko druga u HR,i zato sam prosao nesto jeftinije.
Za mali servis (ulje,filteri) ti mogu pomoci,uradi se za 15 min,a veliki (kais,rolnice) ipak kod majstora,
treba dobar kompresor da se odvije sraf na variomatu... ;) ;) slobodno pitaj sta te interesuje...

PS: Cestitam na izboru!! Da te dobro sluzi!!


Ubaci neku sliku,imas i temu o Burgmanima...

Hvala na informacijama i cestitkama (kacim slike danas-sutra), zanima me u principu koji je dobar izbor za kais. Da li kupiti malossi kevlar ili dayco ili ipak se potruditi pa naci Mitsuboshi (dva-tri puta godisnje odem do IT pa bi mogao i tamo da pazarim u principu). Kojeg bi majstora preporucio za Burgera...ja sa mojim ternutnim imam pomesana iskustva tako da bi voleo neki proveren info za dobrog majstora, da ne razmisljam i da me ne boli glava. Pozzz.

cromodora

Kao sto obecah. Slike burgera

http://imageshack.us/g/546/img2192z.jpg/

Trenutno kecelja na probi od kolege forumasa, mada malo je kraca nego sto bi valjalo.

Major

Cestitam! Neka te lepo sluzi i puno kilometara da prevalis  [cheers]

Ja mog Burgmana vozim kod majstora Gorana, sve preporuke za njega!
http://www.amsgoran.com/

Shodji