Glavni meni

¹ljive za rakiju

Započeo bajone, 23 Septembar, 2011, 23:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bajone

ako neko ima ili zna nekoga ko ima veliku kolièinu ¹ljiva za rakiju, neka se javi. mo¾e preko foruma ili na mob 063/8711200
Æuti i saraðuj..

mi¹ko_kolo

Да ниси малко окаснио?!

Zverka

Citat: bajone poslato 23 Septembar, 2011, 23:10
ako neko ima ili zna nekoga ko ima veliku kolièinu ¹ljiva za rakiju, neka se javi. mo¾e preko foruma ili na mob 063/8711200
da si mi se javio pre nedelju dana...
ja sve pokupila i u smece
a sad na jesen ih secem
Never ride faster than your angel can fly

:D

bajone

znam da sam okasnio mada nije do mene..kako se uzme..jos uvek se skuplja u nekim krajevima. pricamo o bas velikoj kolicini..
Æuti i saraðuj..

mi¹ko_kolo

Море бит', моји већ и испекли ракију.

Kengur

Mozda  ja znam nekog ko ima... Jug Srbije, Blace... Provericu cenu.

Samo moras reci koliko ti treba?

bajone

taj deo oko Blaca ima, ali njih sam vec kontaktirao..i to je okej. koliko mi treba..pa mnogo..od 20 tona pa na gore.
Æuti i saraðuj..

aco.paun

E jbg, ¹to se ne javi pre, ja vr¹im otkup ¹ljiva, malina, jabuka i peèuraka. Sa ¹ljivama sam zavr¹io pre neki dan, a inaèe otkupljivao sam èaèansku rodnu, stenlej, mad¾arku... Ako ti bude trebalo za sledeæu sezonu ti se javi na pp da ti dam broj moba, ova sezona je gotova bar kod mene.

bajone

jebi ga druze, ovo je neka zakasnela narudzbenica, nije do mene..posalji mi broj na pp za ubuduce a ako znas nekoga ili ti padne na pamet, javi molim te. pozzzz!
Æuti i saraðuj..

Dutchman

imam ja , isto kod Blaca al za sledecu godinu javi ... taman toliko i imam 15-20 tona ...

bajone

Æuti i saraðuj..

perlx