Glavni meni

Potreban pravni savet, imam ozbiljan problem na fakultetu!

Započeo Kanarinac, 09 Novembar, 2010, 13:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

ne postoji mogucnost da se dokaze identitet preko FB-a

sve sto si trebao da radis je da se pravis blesav  - ne znam sta pricate, to je sigurno neka greska u komunikaiji, novac je odavno trebao da stigne sa Kajmanskih ostrva, to moze biti bilo cije dupe  i sl.

za kontra tuzbu se raspitaj ali jesi li ti snimio njih kako snimaju tebe?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

Mislio sam da jesam, ali je telefon zabagovao. Mada opet ni to ne bi bilo validno.

Za kontra tuzbu cu se raspitati, pa ako se ne smire, reagovacu

DebeliZmaj

realno samo se ne odazovesh ... :)
da nece mozda da poshalju policiju da te
privede kod njih ... ma daaaj ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kanarinac

Dobro ne mogu da se ne odazovem, jer onda mogu da donesu odluku kakvu hoce u roku od odmah.

Lazic

more, advokata i tuzbu, napad je najbolja odbrana... Ako se dvoumis, svrati do bilo kog adv, ispricaj sve, ako ima osnova recice ti odma`...


mikelandjelo

Kanarinac, brate, ako me vidis u skoli-nemoj da mi se javljas, mislim da je tako bolje jer sam tek dosao, ne bih odma' na crnu listu... :D
Srecno ti bilo, nadam se da ce izaci na dobro po tebe...

Lazic


DebeliZmaj

mislim da se previshe primash na njihove baljezgarije ...
ako hocesh da se cimash, napishi im dopis gde im objashnjavash da si ``neuka stranka`` i da dodele
``guardian ad litem`` ... :) auh brata kako im tada zakomplikujesh ... jer moraju da imaju interni onda
pravilnik o toj osobi ... pa mora da bude i akt ili ukaz o tome ... pa moraju i da ti dodele spisak ili sami da
odrede ko ce da ti zastupa interese ... ah .. uh :) .. i na kraju kad sve to se iscimaju ti kazesh da nemash
veze sa svim tim i da ti dostaje dokaze da si bash TI poslao tu poruku ... kao sto napisah nekome ovde
postoji opcija da pishu facebooku i da im kaze sa koje je bash IP napisana poruka pa onda da se obrate
internet provajderu pa da im on iz loga izvuche ko je u to vreme bio na toj IP ...
pazi ... ovo sve tesko policija po sluzbenoj duznosti moze da dokaze ... a ne neka smrdljiva akademska
ustanova... :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kanarinac

Prvo cu da odem i da vidim shta hoce.

Nashao sam na netu clanove zakona po kojim me terete i to clanu, izmedju ostalog,  pise sledece: "Disciplinski postupak se ne moze pokrenuti po isteku 3 meseca od dana saznanja obaveze i ucinioca, a naj kasnije 6 meseci od dana kada je povreda ucinjena."

Problem je sto ne znam kad je pokrenut zvanicno, poshto taj prvi razgovor nije odradjen po PS-u

HoochieMan

Fejsbuk, izgleda, mo¾e biti osnova za svakakva gonjenja.

Juèe sam èitao u novinama i smejao se, kako je neko otvorio grupu "Smrt debelim ¾enama". Grupa je brzo dobila dosta èlanova, ali je MUP pokrenuo gonjenje tog pojedinca, i preko samog fejsa su tra¾ili IP sa kojeg je grupa otvorena. Pokretaè grupe zatim zatvara ovu grupu, i otvara grupu "Smrt svim ¾enama". Opet ista prièa. Pokretaèa nisu mogli da pronaðu (navodno, IP je strani, rutiran, to im je bilo komplikovano da bi ga na¹li).

Oèito hoæe da te razapnu za primer.

dzimika

ali to je vec preterivanje, ipak kad pozivas na smrt nekoga nije bas naivno, to kao ono tipa "cekamo vas"
ali opet nema nekog osnova za pokretanje nekog postupka ali ne shvataju da je jako lako biti na stranoj IP adresi

SSZGO

Najnovije vesti iz nesvesti:


nasa policija naucila da uradi SHUT DOWN na windows XP

specijalni tim obucava se u inostranstvu za ovu akciju i na WIN 7

za obuku specijalaca izdvojeno 2 miliona dinara
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

despic

pa gonili su i povatali pedofile preko fejsa...nije za zajebavati...
jbt, covek ima problem, mogu da ga zajebavaju kako oce a toliko se drkao da zavrsi fax
ja sam prvi u fazonu, ma jebes im mater svima!
al treba biti pametan
klasican divljak

despic

nece mozda da mu stigne prekrsajna prijava...al ce interno da ga drkaju,nije iskljuceno
klasican divljak

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kanarinac

Dodjemo mi danas u 10:00h na faks, udjemo kod komisije.Oni onako pokisli svo troje, i tuzno nam saopste da je sekretar juce uzeo bolovanje i da ne mogu da odrze sa disciplinsku nego ce nam javiti. Inace nisu mogli juce telefonom da nam jave da se odlaze, nego sam morao da dodjem na faks na cela 3 minuta.

Ali neshto mi deluje da nas vise nece zvati, ali ajde da sacekamo...

despic

klasican divljak

Gašpar