Glavni meni

Yamaha FZ8 - Fazer 8

Započeo YoYa, 22 Septembar, 2011, 11:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Te price da stavljaju oklop za zastitu od vetra, radi aerodinamike i maximalne brzine, putovanja su za malo decu
To uglavnom hoce da kace klinci da bi im motor sto vise licio na R   ;)

iva749

Citat: Jefta poslato 10 Oktobar, 2011, 17:19
@Ивана требају му оклопи  са стране бар да се изабере као што је diversion I deversion f. то би бо пун погодак.
теби се сада свиђа фејзер :-)  :-)  :-)

Ali onda izgleda prenabudzeno napred,a pozadi..nista.. :P A fazer je lepo uskladjen,napred maske,pozadi izduvi..   :P ;D

Jefta

Vidim ja da ne mozes yamaha sektu da ubedis ni u sta...

MILJAN

Meni se fejzer uvek sviðao, mada sam prevelik za njega.. :(
Cave ab homine unius libri

iva749

Citat: Jefta poslato 10 Oktobar, 2011, 21:08
Vidim ja da ne mozes yamaha sektu da ubedis ni u sta...


Kupi jednu i pridruzi nam se.. ;D

Citat: MILJAN poslato 10 Oktobar, 2011, 21:12
Meni se fejzer uvek sviðao, mada sam prevelik za njega.. :(

Ja bas imam suprotan problem,vecina motora su preveliki za mene.. :( Ali fazer moze da prodje.. ;D ;D

MILJAN

Citat: iva749 poslato 10 Oktobar, 2011, 21:18
Citat: Jefta poslato 10 Oktobar, 2011, 21:08
Vidim ja da ne mozes yamaha sektu da ubedis ni u sta...


Kupi jednu i pridruzi nam se.. ;D

Citat: MILJAN poslato 10 Oktobar, 2011, 21:12
Meni se fejzer uvek sviðao, mada sam prevelik za njega.. :(

Ja bas imam suprotan problem,vecina motora su preveliki za mene.. :( Ali fazer moze da prodje.. ;D ;D
onda ima¹ oko 1.75... Dok oba stopala ne dohvate celom povr¹inom tlo, rizikuje¹ pad u mestu tj. pre nego ¹to krene¹... Meni je svaki fejzer bio lep... Ali ovako, samo Strom ili kasnije Super tenere  1200.
Cave ab homine unius libri

Jefta

Citat: iva749 poslato 10 Oktobar, 2011, 21:18
Kupi jednu i pridruzi nam se.. ;D
Pa zar ti nisi presla u Honda sektu. Ne mogu sada 5 sekti da jurim. Trenutno u suzukijevoj :D

iva749

Citat: MILJAN poslato 10 Oktobar, 2011, 21:51
Citat: iva749 poslato 10 Oktobar, 2011, 21:18
Citat: Jefta poslato 10 Oktobar, 2011, 21:08
Vidim ja da ne mozes yamaha sektu da ubedis ni u sta...


Kupi jednu i pridruzi nam se.. ;D

Citat: MILJAN poslato 10 Oktobar, 2011, 21:12
Meni se fejzer uvek sviðao, mada sam prevelik za njega.. :(

Ja bas imam suprotan problem,vecina motora su preveliki za mene.. :( Ali fazer moze da prodje.. ;D ;D
onda ima¹ oko 1.75... Dok oba stopala ne dohvate celom povr¹inom tlo, rizikuje¹ pad u mestu tj. pre nego ¹to krene¹... Meni je svaki fejzer bio lep... Ali ovako, samo Strom ili kasnije Super tenere  1200.

-10cm.. ;D Ma ja ni na jednom motoru ne mogu da dohvatim punim stopalom,cak i na YBR-u dohvatam,pa da kazem,polovinom stopala..na pocetku mi je bio tezi,al posle 3 god,tezinu mu i ne osecam..sad samo treba da prodje jos 3god. da se totalno naviknem na tezinu Horneta.. ;D ;D ;D

iva749

Citat: Jefta poslato 10 Oktobar, 2011, 22:17
Citat: iva749 poslato 10 Oktobar, 2011, 21:18
Kupi jednu i pridruzi nam se.. ;D
Pa zar ti nisi presla u Honda sektu. Ne mogu sada 5 sekti da jurim. Trenutno u suzukijevoj :D

Ah..pa Yamaha ce zauvek ostati u  [srce] ..  ;D ;D A ti bogami trenutno nisi ni u jednoj..  :P Mars u garazu!  :P :P  ;D ;D ;D

YoYa

dorada za 2013

nova ogibljenja , crna viljuska(stelujuca), ^^lepsi^^ izduv, nove boje i jos malo sminke

http://www.motorcycle-usa.com/649/14446/Motorcycle-Article/2013-Yamaha-FZ8-First-Look.aspx


UFF

za bolje ogibljenje  [thumb_up]
ali ako su vec sminkali mogli su ove retrovizore da mu promene

Major

Citat: YoYa poslato 17 Oktobar, 2012, 18:53
dorada za 2013

nova ogibljenja , crna viljuska(stelujuca), ^^lepsi^^ izduv, nove boje i jos malo sminke

http://www.motorcycle-usa.com/649/14446/Motorcycle-Article/2013-Yamaha-FZ8-First-Look.aspx



Nije lose nije lose ;D

YoYa

Citat: UFF poslato 17 Oktobar, 2012, 20:02
za bolje ogibljenje  [thumb_up]
ali ako su vec sminkali mogli su ove retrovizore da mu promene

a starno jeste ,,nemam pojma sta im je probled da se malo potrude i odrade malo  savremeniji izgled,,
ovi retrovizori su mi bili i na fazeru 600 iz 2005... verovatno preteklo , na apriliji su mi 10x lepsi

ma sad cu da im napisem protestnu notu...  [bejzbolka]







Gašpar

Imaju oni u ponudi i dodatne retrovizore koji su lepsi. U tome je caka  ;)

Major


YoYa

Citat: Gašpar poslato 18 Oktobar, 2012, 11:11
Imaju oni u ponudi i dodatne retrovizore koji su lepsi. U tome je caka  ;)
aa jeeeste,,
pa sto nisu dali te retrovizore u nekom zvanicnom katalogu yamahe  kao dodatnu opremu da se kupe...ili je to samo za vip klijente koje znas...

UFF

To je samo za speeeeecijalne klijente  [ludak]


Znas ono kad mama detetu kaze sine ti si specijalan :)

YoYa

bas sad gledam,, isti retrovizori su na R1,R6, Fz seriji, XJ seriji, ima pomaka na novom fjr,,,
jbli ga verovatno je to smanjenje troskova ,,,,ali ...

Major

Sve nesto kao hi-tech, a kad pogledas retrovizore ko dve antene..


ЯЭВОЛУТИОН

Ja probao pre par dana jednu.....upgrade sa fz6....ja sam ocekivao spustanje sa fz1 na fz8...ovako pffff.....puvanjak....i dalje je njanjava na ostroj promeni pravca...kao da se uvija....motor za nijansu vise obrtnog momenta...snage...pih, skoro pa nista vise od fz6....verovatno nisu hteli da udju u reon fz1 a hteli su da budu iznad konkutencije (z750)....tja pih....bolje pazariti polovan fz1 nego nov fz8
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11