Glavni meni

Yamaha FZ8 - Fazer 8

Započeo YoYa, 22 Septembar, 2011, 11:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

g-tec

lep je nema sta ali FZ1 il nijedan ;)

ra$a

ne volim ove S varijante, nisu mi ni tamo ni ovamo tako da mi se maska ne sviða ali je sve ostalo prelepo, rep, zadnja vilju¹ka, agregar, ram... extra.

ЯЭВОЛУТИОН

Jedino sto nisu uzeli u obzir ovu drkavu drzavu pa ga nisu napravili ka FZ 7.5 ......fazer 750....ovako mi 25 kubika naplacuju ...ma necu se nerviram
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

YoYa

Citat: revolution poslato 23 Septembar, 2011, 23:49
Jedino sto nisu uzeli u obzir ovu drkavu drzavu pa ga nisu napravili ka FZ 7.5 ......fazer 750....ovako mi 25 kubika naplacuju ...ma necu se nerviram

hahahah Japanci,, ne misle nista..... :D

u startu mu zameraju i sto prednje ogibljenje nije podesavajuce,

mislim da otprilike znaju da penzioneri voze ovu klasu, pa rekose njima to nije ni potrebno,,, ;D

salim se ,verovatno bi cena bila jos dosta veca,,ali kako citam dosta njih menja ulje u viljuskama kako bi im odgovaralo,

YoYa

nova boja za 2012

[attachment deleted by admin]

boka92

verovatno ce ovo biti moj prvi ozbiljiniji motor,prelep je,uradili ga japanci...svaka im cast,imam samo zamerku na agregatu,da ima jos jedno 20ks vise,bio bi idealan.....inace sto se tice aftermarket izduva najvise mi se svidja Mivv...ima prelep zvuk...pozz
knjiga u sake,kljuc u ruke pa na drum...

YoYa


Jefta

i opet nista od oklopa sa strane. Zasto ne naprave neku pravu putnu verziju sa punim oklopima. Jel to toliko tesko??

iva749

Pa to je fazer..ne R..ne trebaju mu oklopi sa strane.. :P :P

Che

Citat: Jefta poslato 09 Oktobar, 2011, 20:26
i opet nista od oklopa sa strane. Zasto ne naprave neku pravu putnu verziju sa punim oklopima. Jel to toliko tesko??


Prave.
Zove se FJR i malo je skuplji ;)

YOman

Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

mazzi

Do sad su i FZ6s i FZ1s imali verziju sa kompletnim oklopom koja je imala oznaku GT. Predpostavljam da ce to izbaciti i za FZ8s

YoYa

Imaju aftermarket oklopi,,ali nije to za ovaj motor,,,stoji mu ko piletu  sise


YoYa


UFF

A jel morala ova viljuska da bude zlatna?  [facepalm]

Taraba

Videli japanci da lepo izgleda na Sprint Apollo-u i Qingqi-a [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

YoYa

Citat: UFF poslato 10 Oktobar, 2011, 12:50
A jel morala ova viljuska da bude zlatna?  [facepalm]

tozla,...,ima se ,moze se,,..

e jbga,,a jel su morale one vase bicikle da budu nandzaraste..

meni se licno svidja ta boja viljuske,,ali ne bih sa vama u diskusiju....vi imate sertifikate,,  ;D




Jefta

Citat: YoYa poslato 10 Oktobar, 2011, 01:52
Imaju aftermarket oklopi,,ali nije to za ovaj motor,,,stoji mu ko piletu  sise

Е ово је већ прелеп мотор. ее да су га од почетка правили овако.

@Ивана требају му оклопи  са стране бар да се изабере као што је diversion I deversion f. то би бо пун погодак.
теби се сада свиђа фејзер :-)  :-)  :-)

@Che ово би био много лакси и агилнији мотор од фјр-а плус би имао додатну заштиту за ноге од доњих оклопа

Che

Citat: Jefta poslato 10 Oktobar, 2011, 17:19
@Che ово би био много лакси и агилнији мотор од фјр-а плус би имао додатну заштиту за ноге од доњих оклопа

To pravljenje putnog motora od nakeda mi nikada nije bilo jasno.
Ovo stavljanje oklopa na fz6 mi je kao baba koja je uradila fejslifting, napucala usta i ugradila silikone.
Moze to nekome da se svidi ali od nje tesko opet devojka. ;)