Glavni meni

Prvi Rodjendan 15. 10. 2011

Započeo Gašpar, 22 Septembar, 2011, 01:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: Poison girl poslato 17 Oktobar, 2011, 15:59
Citat: MILJAN poslato 17 Oktobar, 2011, 15:52
Ja na svim slikama vidim Irenu da sedi ;)
ne vidi¹ dobro od dima, zbog njega nisi ni do¹ao seæa¹ se :D
Vidim fotke :)
Cave ab homine unius libri

Alchemist

Citat: YoYa poslato 16 Oktobar, 2011, 21:35
Meni je onaj crveni fondan sa torte bio najbolji..Alchemist ruke ti se pozlatile,,a ti Tarabo da se zenis..barem ce biti kolaca  :P  8)  :D

hvala hvala  ;D
...a ti Tarabo ne slu¹aj ga ni¹ta... malo je  [ludak]
You're just jealous cause voices are talking to me

Davor

Obzirom da sam samo 2 sata prove sa vama, nisam bas najkompetentniji da dam ocenu celog happeninga. Utisak koji sam stekao i koji mi je ostao u secanju je bezbroj nasmejanih faca koje se nesto deru, smeju, bale, jedu, puse, piju....... Kad se sve sabere i oduzme da je vise ovakvih druzenja gde bi nam kraj bio.

Hvala svima, aj zdrv
Kupi mi majko fen, da zalizem kosu i postanem njen

balcan girl

ako sam i sela bilo je ili ja nekom u krilo, ili neko meni u krilo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Silvana

Ne znam da li sam rekla da sam se super provela? Jedva èekam ¹apatom najavljeno okupljanje u decembru.  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [cheers] [cheers] [cheers]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

stefgi

Citat: Gaspar poslato 17 Oktobar, 2011, 15:24

Sta mislite kako je reagovao gazda, koji muziku placa od ulaza, kada je video na spisku 140 ljudi?

Ja sam ulaz platio kao i jaknu..... Hocu da mi se isti novac u celosti refundira iz kase!

Plazma Keks

inace, drugu tortu sam ja sam morao da dokusurim jer niko nije hteo da je jede ;D ponudio sam je Balcanici, ali nije htela, tako da ne mozete da kazete da nikog nisam ponudio pre nego sto sam polizao sve iz tacne ;D

son novak

Plazma dojko jedna leva PAmene nisi ponudio aja mogu slatko i posle ljute papricice. Jos da kazem da je meni biko OK jedino mi se nije svidelo sto su Plazma i moj sin izduvali kod one seke u beloj siledzijki i to naizmenicni ali sta ces...

Gašpar

Citat: son novak poslato 17 Oktobar, 2011, 20:51
Plazma dojko jedna leva PAmene nisi ponudio aja mogu slatko i posle ljute papricice. Jos da kazem da je meni biko OK jedino mi se nije svidelo sto su Plazma i moj sin izduvali kod one seke u beloj siledzijki i to naizmenicni ali sta ces...

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

A onaj decko je ustvari ona. Ili je ona on? Ili je stvarno musko, a mozda je i zensko a pravi se da je musko   [ludak] [ludak] [neampojma]

son novak

a sad javno da pohvalim jednog manijaka. MTK svaka cast uvek okacis zanimljive klipove , nema sta vidi se da si kreativna osoba koja ceni prirodne lepote

mkt


Plazma Keks

Citat: Gaspar poslato 17 Oktobar, 2011, 20:53
Citat: son novak poslato 17 Oktobar, 2011, 20:51
Plazma dojko jedna leva PAmene nisi ponudio aja mogu slatko i posle ljute papricice. Jos da kazem da je meni biko OK jedino mi se nije svidelo sto su Plazma i moj sin izduvali kod one seke u beloj siledzijki i to naizmenicni ali sta ces...

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

A onaj decko je ustvari ona. Ili je ona on? Ili je stvarno musko, a mozda je i zensko a pravi se da je musko   [ludak] [ludak] [neampojma]
gaspare, vidi se da ti je gledanje moto trka ispralo mozak... idi kod uffa na obuku... moras to da popravis, pod hitno. a mozda sam ja zensko i muvala sam muskarca?

son novak

Ma ne gaspare ne mislimo na istu osobu ali znam o kome pricas. Tog lika koji lici na likusu sam radi provere capio za sisu i nije mi zamerio .Bas je kul lik ma dobrica prava , da ga ... rec ti ne bi rekao.


Gašpar

Plazma, ti si vec otisao kad smo Kanarinac, Phoenix i ja isli da proverimo da li je musko ili zensko.

Ribe ispade musko  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ne ta vasa, ova(j) je drugi/a  [rofl] [rofl] [rofl]

Plazma Keks

gaspare, ja sam prvi proverio ko je i sta je!

Gašpar

Aman covece, pricamo o razlicitim ljudima, tj zenama, ili ipak neka budu ljudi  ;D

Phoenix

Citat: Gaspar poslato 17 Oktobar, 2011, 21:00
Plazma, ti si vec otisao kad smo Kanarinac, Phoenix i ja isli da proverimo da li je musko ili zensko.

Ribe ispade musko  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ne ta vasa, ova(j) je drugi/a  [rofl] [rofl] [rofl]

Ja sam Ga¹o proveravao one tri klinke gore u æo¹ku,a za ¹ta ste se ti i Kanarinac hvatali ne znam,ako je istina to ¹to prièate onda stvarno svi treba da idete kod Uffa u prvi razred :D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

miodrag

Citat: Phoenix poslato 17 Oktobar, 2011, 21:07
Citat: Gaspar poslato 17 Oktobar, 2011, 21:00
Plazma, ti si vec otisao kad smo Kanarinac, Phoenix i ja isli da proverimo da li je musko ili zensko.

Ribe ispade musko  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ne ta vasa, ova(j) je drugi/a  [rofl] [rofl] [rofl]
napipali nesto tvrdo :)

Ja sam Ga¹o proveravao one tri klinke gore u æo¹ku,a za ¹ta ste se ti i Kanarinac hvatali ne znam,ako je istina to ¹to prièate onda stvarno svi treba da idete kod Uffa u prvi razred :D

miodrag