Glavni meni

Prvi Rodjendan 15. 10. 2011

Započeo Gašpar, 22 Septembar, 2011, 01:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bora63

Citat: Poison girl poslato 17 Oktobar, 2011, 12:47
ok znaèi krenulo redom, evo ni ja se ne ¾alim na slike :D
èak ima nekoliko divniiih gde nisam ni znala da slika¹
Pa i netreba da znas,one "spontane" fotke obicno i ispadnu najbolje..........

balcan girl

hahaah boro ma nema problema nije to do tebe znam ja :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bora63

Citat: balcan girl poslato 17 Oktobar, 2011, 13:07
hahaah boro ma nema problema nije to do tebe znam ja :D
Jes!  Nije do mene nego do ekonomije! Kriza bre debela nema se za veci japarat... :( Nemislis valjda ti "sasava zemska glavo" da su tako divne i duge nogice problem ????? Ma daj...........

balcan girl

hahahahahhahahahha ma jooook :D problem je samo naci pantalone dovoljno dugacke :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bora63

Citat: balcan girl poslato 17 Oktobar, 2011, 13:41
hahahahahhahahahha ma jooook :D problem je samo naci pantalone dovoljno dugacke :D
??????? Sto? sve se nadje samo ako li se malkice potrudis a sad nesto su se i nosile ili se pak jos nose 'jbg,one skracene trofrtaljke ili kako ih vec vikase -verzija skupljene posle poranja ;) ........ a imas i onu varijantu ako li si malo lenja,xexexexe,cizmice ! Ima ih raznix ;) Cak i sa protektorcicima za bajk!Axa!
"Duge noge za igranje
vitko telo za gledanje
belo grlo za pevanje
samo oci za plakanje"
P S
Da ne kvarim refrencic, nemoj ozbiljno da shvatis samo ovo u zadnjem redu. Bez plakanja molim te pa i ako je za radost!!!! :)

Gašpar

Mene samo po dupetima ima pa se ne zalim, tako da zene - tisinaa  :D :D :D

Phoenix

Sad jo¹ samo da stekne¹ pravo svojine nad istim Ga¹o  [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

TA96

Stavrno je bilo mlogo lepo u subotu u nedelju malo manje zbog glavobolje ali vredelo je :)
Nema vise onih podataka sa prve strane teme, jel zna neko kako se zove bend sto je svirao?
"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

Gašpar

@Phoenix  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

@TA96
Kadenca:
Sne¾ana Aleksiæ - vokal
Vojin Peri¹iæ - gitara
Nenad Vukoviæ Nefa - bubnjevi
Nikola Ðorðeviæ Bud¾a - klavijature
Aleksander Hanak - bas

Samo sto se Budza jako napio u petak, pa ga je na rodjendanu menjao Neca  ;D ;D ;D

Gavrolini

Citat: Lazic poslato 16 Oktobar, 2011, 23:28
Manijaci i Manijakinje, braco i sestre po ludilu, hvala svima za prvi rodjendan, bilo je FENOMENALNO...  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [cheers] Nesto mi se cini da je odeljenje Manijaka iz Sapca i okoline, brzo pobeglo, ali dosta toga je blurovano... Samo da izbunarim sta imam od slika, a imam par komada... Inace, sad dodjoh do kompa, ceo dan jurcanje po gradu, polupijan od nocas...  [cheers]
Koliko se secam iz Sapca sam bio samo ja, iz okoline niko. E sad mozete me nazvati najvecim hejterom i nije  da zelim da pljujem po necijem trudu ali meni je bio zivi smor. Kao prvo gaspar nas kad smo stigli stavi da sednemo za neki rezervisani sto ,kao u fazonu nece ti ni doci. Do jaja, ja odusevljen, ali prc posle 10ak minuta dolaze neki likovi(kazu da su muzicari) sa nekim devojkama(kazu da su to njihove grupi devojke na sta sam vristao od smeha) i kazu nam da je to rezervisano za njih. Koji bre kurac muzicari i koji kurac oni imaju da sede i koji kurac ce oni uopste medju manijacima. Jesu dosli da sviraju ili sede?! Ajde Gavro nemoj biti kreten,ustani i ne pravi frku oko mesta za sedenje, pa mnogi stoje(rekao sam sam sebi u glavi) Ali prc, sad vec nemas gde ni da stanes. Stojim kao debil sa dve case u rukama,koje takodje nemam gde da spustim.  Stepeni milion,dima na kile a ljudi za 50 vise nego sto moze da stane. Lepo se zabijem za sank u prizemlju i iskuliram sa par prijatelja nekih dva sata i paljba.  Sve pohvale za trud ljudi koji su organizovali i koji su se potrudili da dodju.

Phoenix

#970
Citat: Gavrolini poslato 17 Oktobar, 2011, 15:04

Koliko se secam iz Sapca sam bio samo ja, iz okoline niko. E sad mozete me nazvati najvecim hejterom i nije  da zelim da pljujem po necijem trudu ali meni je bio zivi smor. Kao prvo gaspar nas kad smo stigli stavi da sednemo za neki rezervisani sto ,kao u fazonu nece ti ni doci. Do jaja, ja odusevljen, ali prc posle 10ak minuta dolaze neki likovi(kazu da su muzicari) sa nekim devojkama(kazu da su to njihove grupi devojke na sta sam vristao od smeha) i kazu nam da je to rezervisano za njih. Koji bre kurac muzicari i koji kurac oni imaju da sede i koji kurac ce oni uopste medju manijacima. Jesu dosli da sviraju ili sede?! Ajde Gavro nemoj biti kreten,ustani i ne pravi frku oko mesta za sedenje, pa mnogi stoje(rekao sam sam sebi u glavi) Ali prc, sad vec nemas gde ni da stanes. Stojim kao debil sa dve case u rukama,koje takodje nemam gde da spustim.  Stepeni milion,dima na kile a ljudi za 50 vise nego sto moze da stane. Lepo se zabijem za sank u prizemlju i iskuliram sa par prijatelja nekih dva sata i paljba.  Sve pohvale za trud ljudi koji su organizovali i koji su se potrudili da dodju.

Ja bih zamolio nadlezne da javno istupe i objasne shta se ovde dogodilo kao i chija je odgovornost za isto!!!
Takodje zelim da dam predlog sa sledeci rodjendan! Da se Gavri rezervishe sto za njega i njegove grupi devojke,sopstveni sto za odlaganje vishe chasha piæa i klimatizovana smoke free zona u njegovoj okolini!
nadam se da ce ovo ozbiljno shvatiti i uchiniti neshto po tom pitanju!!!
Hvala  [cheers]  

Gavro  ;)
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Gavrolini

Jako si zanimljiv momak, jesi ovo sve sam smislio?  Nikom se ja ne zalim niti sta trazim, samo sam izneo svoje utiske kao i svi ostali, jbg moji su drugaciji jer mozda nisam ljubitelj toga da mi neko sedi na glavi i da me guraju svaki sekund.

Gašpar

Evo ja da iznesem sta se tacno dogodilo.

Kada smo dogovarali lokal, na spisku je bilo 30 ljudi, bilo je to pre skoro mesec dana i bili smo u fazonu do 80 ljudi ce biti.

Sta mislite kako je reagovao gazda, koji muziku placa od ulaza, kada je video na spisku 140 ljudi?

Onda je rekao - OK, ali treba mi jedan sto. Sta da radimo? Da kazemo ne moze, on kaze ulaz se naplacuje i ispadne da naplacujemo ulaz na rodjendan? Pristali smo, u nadi da ce odustati od stola kada vide da je sve puno bajkera. Evo ja se izvinjavam za taj propust. Za guzvu ne mogu da se izvinim  ;)

[cheers]

Gavrolini

Aman ljudi ne trazim ja izvinjenje nikakvo, vidim da je veciini bilo do jaja i to je super...samo sam napisao moje vidjene i utiske.

Gašpar

Ma nije izvinjenje, nego me je vise ljudi pitalo ko sedi za tim stolom, i otkud oni tu, pa samo da objasnim  ;)

The One

Ga¹a je objasnio
Gavro nisi hejter uop¹te i ja sam ispizdela! o ekipi za tim stolom ne bih da tro¹im reèi  
veæ danima ponavljam da smo preterali sa spiskom al ne mo¾e da se dozvoli nekom da ne prijavi sebe i svoje pratilje/pratioce
sledeæi put re¹enje je zakupiti klub i nema "civila"!
a Irena je do¹la iz Jagodine pa nije nigde sedela :D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Ivan1979

da ste stajali kod "prozora" dim vam ne bi smetao  ;D ;D ;D

MILJAN

Citat: Poison girl poslato 17 Oktobar, 2011, 15:38
Ga¹a je objasnio
Gavro nisi hejter uop¹te i ja sam ispizdela! o ekipi za tim stolom ne bih da tro¹im reèi 
veæ danima ponavljam da smo preterali sa spiskom al ne mo¾e da se dozvoli nekom da ne prijavi sebe i svoje pratilje/pratioce
sledeæi put re¹enje je zakupiti klub i nema "civila"!
a Irena je do¹la iz Jagodine pa nije nigde sedela :D
Ja na svim slikama vidim Irenu da sedi ;)
Cave ab homine unius libri

The One

Citat: MILJAN poslato 17 Oktobar, 2011, 15:52
Ja na svim slikama vidim Irenu da sedi ;)
ne vidi¹ dobro od dima, zbog njega nisi ni do¹ao seæa¹ se :D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

bora63

Ljjudi svi ce mo se sloziti da je manje vise bilo dobro.U stvari,licno mislim da je bilo mnogo vise dobrih vibracija nego li neke negativnosti koju bi trebali da osudjujemo.Ovo je tek PRVI rodjos pa ajde da se ucimo u hodu.
Dobro drustvo i jos bolje vibracije ne bi trebali da menjamo vec da sve to bar u petostrucimo u narednom periodu a svaku primedbu ili pak sugestiju nemojmo da skrivamo a ni sa njom da se prepucavamo.Iznesimo to u najboljoj nameri mada opet svi smo svesni i svi manje vise znamo sta je bilo dobro a sta je jos moglo da bude i bolje.
Ako li ocemo da nadjemo zamerku i da je nesebicno istaknemo pa naci ce mo je i u Hayatu! Prisutnost je bila po mojoj nekoj gruboj proceni veoma dobra u odnosnu na onih nekoliko druzenja na kojima sam prisustvovao a jos znam da po obicaju nisu ni svi dosli.
Ux! Tek bi onda bila guzva i bar stepen ili dva toplije.... :(. No njihov propust i peh je sto ne prisustvovase samom dogadjaju vec o tome samo citaju ;) ......
Zato gurajmo dalje i ako li ne uvedemo proslavu negde izmedju (spominjasmo negde da ne bi bilo lose da se rodjosi-proslave prave i naprave na pola god. ....) sto se od sveg srca slazem i glasam ZA! Jer em ce biti toplije!Em veci broj Manijaka,em vece mogucnosti za organizaciju i mnogo li sta vise bolje i lepse:)
[cheers]  [clapp]  [cheers]  [watching] [watching]