Glavni meni

Ducati Panigale

Započeo farbach, 21 Septembar, 2011, 18:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mortisha

Citat: zmiya poslato 07 Novembar, 2011, 21:59
Da li sam tebi nekad rekao odjebi ili ne¹to slièno? ako ti se ne svidja,stavi me na ignore jer æu se od sad potruditi da se me¹am u svaku tvoju raspravu..

;D  [clapp]

Citat: UFF poslato 08 Novembar, 2011, 12:48
Gaso jel ovaj ducati nije za stazu i trke?
Pitam posto je lep a ti kazes da je to najmanje bitno
Snimaju reklamu za njega na stazi cisto fore radi?

[rofl]


Elem....lep ...lep motor.... i nek ga prave za 170/70.....taman ce mi lepo stajati jednog dana  8)
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Phoenix

Citat: Mortisha poslato 09 Novembar, 2011, 00:59

Elem....lep ...lep motor.... i nek ga prave za 170/70.....taman ce mi lepo stajati jednog dana  8)

ne lipchi magarche do zelene trave  [rofl] [rofl] [rofl]

kad cesh ti vishe da kupish bilo kakvu kantu da vozish umesto da zelish ovaj ili onaj  :P


btw,dobar je ovaj Dukac,namrshten  ;D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

gane

 ma nikakav je , eto ja ga prvi neæu kupiti....  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Ducati Panigale MUNZE KONZA model...mrstavac
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Maki

Slomila im se olovka posle 916.  >:(
"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

Chris_SM

Uhh da li je lep :D ali vise mi se svidja 916 :)

Gašpar

Ducati Highlights Neuheiten 2012 EICMA mit Panigale 1199

190ks
164kg suve tezine
Öhlinsi u fulu (Compression i Rebound eletkronski podesivi)
Traction controle u standardnoj opremi
Elektronsko kontrolisano kocenje

Sve u svemu, cekam odgovor malih kosookih  ;)

Chris_SM

tu mi se svidja 190,164 i Ohlins a ostalo je s****e :)

easy


Pjero

Mali al tehnicar...ma dobri su Talijani,sta im fali.
Samo opusteno i pun gas,ako se drugacije ne naredi.

Chris_SM


gane


Chris_SM


AndreyRR

Odgovor malih kosookih
http://motomatters.com/analysis/2011/03/19/honda_s_magic_gearbox_worth_a_few_hundre.html
Bike    Average shift time (ms)
Ducati    42
Yamaha    27
Honda    8
;D ;D

ra$a

Öhlinsi u fulu (Compression i Rebound eletkronski podesivi)


e ovo mi se najvi¹e sviða! ¹to da bude lako i jednostavno kad mo¾e da se ubaci i malo struje tamo gde ne treba pa da poène da jebe.

nebitno ko voli italijane, nemce, japance. danas se voze sportski motori stari i po 20-ak godina, mislim da sa ovim novim serijama to neæe biti sluèaj.


jbg mo¾da ovi na zapadu ne razmi¹ljaju o tome ali ja gledam na ¹ta æe da lièi ovo kad bude trebalo da doðe u moje ruke....

TEEfqd


HRC Boza

Umalo se ljudi ne pobi¹e zbog ovog klipa  ;D
Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

AndreyRR

Ce izginemo zbog mesalicu  ;D ;D

dani-dax

vidim lepa tema o Ducati modelima ove godine u mesecu Aprilu sam posetio postojbinu Ducatija i imao priliku da posetim kako proizvodnju tako i muzej Ducati u Bolonji koji je ostavio jak utisak na mene toliko novog iskustva i takva prijatna gostoprimstva od strane radnika u Ducatiju necu zaboraviti...
Cak mi se pruzila i prilika da zavirim u trkacki deo pogona u Ducatiju i bacim pogled na Valentinovu postavu kako na celokupan tim inzenjera tako i na celokupan asortiman razjarenih konja koji cekaju zapeti trkcku stazu... ima toliko lepih trenutaka da se recima ne moze opisati. imam par slika koje cu sutra prikaciti ako admini naravno dozvoljavaju a to je sve deo muzeja Ducati jer mi u fabrici nisu dozvoljavali slikanje tacnije oduzeli su mi telefon i aparat pri ulasku u pogon cak sam imao priliku da vidim jedno testiranje Ducati Diavel-a a posle toga na stazu koja se nalazi nedaleko od Fabrike Ducati iamo priliku da isti motor i provozam iskustvo je neopisivo...

mkt

sledeci put povedi i nas  ;D ;D ;D ;D ;D ;D