Glavni meni

Ducati Panigale

Započeo farbach, 21 Septembar, 2011, 18:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Citat: redshadow poslato 05 Jun, 2012, 18:32
ti testovi i te price su za malu decu. jedino realno je ono sto pobedjuje na isle of man trenutno. a u civilnom saobracaju isti qrac da izvinete koju ces hiljadarku da vozis
Ti si veliko dete pa nek te loze....JEBO TE DUKATI

Plazma Keks

ruzan je ko lopov

TEEfqd

Citat: Charuga poslato 05 Jun, 2012, 19:27
Citat: redshadow poslato 05 Jun, 2012, 18:32
ti testovi i te price su za malu decu. jedino realno je ono sto pobedjuje na isle of man trenutno. a u civilnom saobracaju isti qrac da izvinete koju ces hiljadarku da vozis
Ti si veliko dete pa nek te loze....JEBO TE DUKATI

ne kapiram? gde sam favorizovao dukati? to djubre sto se cuje kao meshalica iz 70e godine ne bi vozio ni za pare. samo suzuki. a nacuo sam da ta marka motora koju ti vozis voli da bleji po servisima :D
kawasaki japanski dukati :D

UFF


®or¾ GTI

motor deluje spektakularno, imao sam prilike da se provozam na 1098  cim je izasao i bilo je kao na satlu, al misilm da je ovaj opasan.

Andreja

Mogu samo da zamislim 190ks nabijenih u V2 motor... Da vidim koja æe èetvorocilindrièna 1000-1200 ma¹ina ovako isporuèivati snagu. A pojedini mogu da kenjaju po Dukcu koliko hoæe, verujem da bi veæina nas volela da ima bar jednog u voznom parku, koliko god on "ne valjao". Mislim da najvi¹e ne valja to ¹to nemam pare za njega.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

nano

vec ga odrao s1000rr tako da je duc isporucio sta je imao...

Gašpar

A ubrzo ce i japanci da odgovore. Najvise ocekujem od Yamahe..

Charuga

#148
Citat: redshadow poslato 05 Jun, 2012, 20:25
Citat: Charuga poslato 05 Jun, 2012, 19:27
Citat: redshadow poslato 05 Jun, 2012, 18:32
ti testovi i te price su za malu decu. jedino realno je ono sto pobedjuje na isle of man trenutno. a u civilnom saobracaju isti qrac da izvinete koju ces hiljadarku da vozis
Ti si veliko dete pa nek te loze....JEBO TE DUKATI


ne kapiram? gde sam favorizovao dukati? to djubre sto se cuje kao meshalica iz 70e godine ne bi vozio ni za pare. samo suzuki. a nacuo sam da ta marka motora koju ti vozis voli da bleji po servisima :D
kawasaki japanski dukati :D

Mozda sam i pogresno shvatio ...... A sto se tice Kawasakija.... moz' da mu pljunete pod tocak jedino.....

Plazma Keks

1097+1 je 1097+1 puta lepsi od te pangle.. haha Ducati pangla

Joker

Ti plazma imas ruznu devojku, ili ako je nemas bice ruzna... Iako je nisam ni video ili ne znam kako ce izgledati tvoja buduca (ako je nemas) ali to je moje misljenje... E to je logika kojom ti ides...   [ludak] [ludak]

(prokenjao sam se sada kao Uff... ;D )
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Plazma Keks


Chris_SM

andrej:zar nema L motor?

nano

isti q, to ti je italijanski marketing nije V nego je L

UFF

Citat: Joker poslato 06 Jun, 2012, 16:00
Ti plazma imas ruznu devojku, ili ako je nemas bice ruzna... Iako je nisam ni video ili ne znam kako ce izgledati tvoja buduca (ako je nemas) ali to je moje misljenje... E to je logika kojom ti ides...   [ludak] [ludak]

(prokenjao sam se sada kao Uff... ;D )


[zena]


Citat: Plazma Keks poslato 06 Jun, 2012, 16:07
sta god..


kad neko kaze whatever ko debilni americki tinejdzer dodje mi da mu zabodem samar
jedino gore od toga je kad isto to neko prevede na srpski  [doh]


Plazma Keks

nisam znao sta drugo da mu kazem, a da nije: "jokera, nemoj sad da dramis, znam da si sada dobila i nemoj mnogo da kenjas" ;D

milos ghost

kazu da 1199 ne razvija snagu kao prethodne v2 masine, nego vise kao linijski cetvorocilindras.... sva snaga je na visokim obrtajima...

srbac

Citat: Andreja poslato 06 Jun, 2012, 01:46
Mogu samo da zamislim 190ks nabijenih u V2 motor... Da vidim koja æe èetvorocilindrièna 1000-1200 ma¹ina ovako isporuèivati snagu. A pojedini mogu da kenjaju po Dukcu koliko hoæe, verujem da bi veæina nas volela da ima bar jednog u voznom parku, koliko god on "ne valjao". Mislim da najvi¹e ne valja to ¹to nemam pare za njega.
Prodao bih ga iz momenta... bez zezanja... i kupio KTM EXCR500 and GSXR 1000 ili R1 i ako ostane za skuterrrr  [yahoo]

pit

Citat: Andreja poslato 06 Jun, 2012, 01:46
Mogu samo da zamislim 190ks nabijenih u V2 motor... Da vidim koja æe èetvorocilindrièna 1000-1200 ma¹ina ovako isporuèivati snagu. A pojedini mogu da kenjaju po Dukcu koliko hoæe, verujem da bi veæina nas volela da ima bar jednog u voznom parku, koliko god on "ne valjao". Mislim da najvi¹e ne valja to ¹to nemam pare za njega.

               Postoji neka gornja granica za V2 masine ..reko bih da je to 120-130 konja ..sve preko toga nema smisla.Recimo intruder 1800 sa 125 konja skoro je nemoguce voziti po gradu kad padne kisica...obrtni moment mu ne dozvoljava da prenese toliku snagu i non stop slajfuje.Mogu da zamilim kako je na tom Ducatiju.

srbac

Cini ti se, to je zbog 1.8 ccm  moment....