Glavni meni

triumph

Započeo dzimika, 19 Septembar, 2011, 22:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Ja sam video i jednog sa Divèibara,od milo¹te ga zovu Divèa..

dzimika

ovo im je novi tiger manje kubikaze koji izgleda fenomenalno

zmiya

Sve je lepo osim farova..Nisam video odvratnije..Osim kod BMWa..

MIGE

Citat: zmiya poslato 24 Septembar, 2011, 09:41
Sve je lepo osim farova..Nisam video odvratnije..Osim kod BMWa..
stvarno brate,ovaj je buljav a bmw je corav na jedno oko,mada,rado bi ga posedovao,msm bmw 1000rr  ;)

zmiya

Mislim na taj,nemam ni¹ta protiv asimetriènih farova ali onaj mali far se ne uklapa sa ostalim o¹trim linijama..
Ostatak tog BMWa mi se svidja..

dzimika

vama se ne svidja ni speed triple ako ne volite simetricne farove koji je meni prelep napred i mislim da nema lepseg naked motora a po testovima u motomagazinu je zavrsio na 1. mestu po ukupnom broju bodova :D

u svakom slucaju meni se jako svidja i rado bi posedovao i malog i veliko tiger-a :D

MILJAN

#26
800cc ali sa alu felnama..Mrzim ¾ice  i non tubeless tires [ljutko]. 19 litara rezervoar_mogli su i veæi.... ABS mo¾e kao dodatna oprema. 3.7 litara do 100 km/h..
http://free-motorcycle-wallpapers.com/wp-content/uploads/2011/01/2011-Triumph-Tiger-800-Photos.jpg
Cave ab homine unius libri

dzimika

a moze i tako :D
meni je svejedno jer svakako ovo nije motor kog bih vozio na off :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

abarth


MIGE


UFF

Citat: dzimika poslato 24 Septembar, 2011, 09:32
ovo im je novi tiger manje kubikaze koji izgleda fenomenalno

ma ne nije kopija f800gs-a
nisu ni slicni - izgledaju samo IDENTICNO

dzimika

ne nego izgleda bolje od F800 :D mnoooooogoo bolje :D

pit

Citat: dzimika poslato 05 Oktobar, 2011, 15:43
ne nego izgleda bolje od F800 :D mnoooooogoo bolje :D

         Slazem se u potpunosti .Inace nadovezao bih se na Uff-0v komentar da je suvise slican f-800....pa motor te koncepcije i mora da bude slican njemu jer je jednostavno takav trend i drugcije ne moze da bude.
          Mislim da je Trijumf u zadnjih nekoliko godina bas drasticno popravio dizajn a ako i kavlitet prati sve to ,u sta me sumnjam,za mene bi to bio otprilike najbolji evropski brend.

PECA BMW

Citat: MILJAN poslato 24 Septembar, 2011, 15:32
800cc ali sa alu felnama..Mrzim ¾ice  i non tubeless tires [ljutko]. 19 litara rezervoar_mogli su i veæi.... ABS mo¾e kao dodatna oprema. 3.7 litara do 100 km/h..


pa ima tubeles guma na zicanim felnama ... ne znam konkretno kod njega ali mislim da i on ima ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

Citat: pit poslato 05 Oktobar, 2011, 15:53
Citat: dzimika poslato 05 Oktobar, 2011, 15:43
ne nego izgleda bolje od F800 :D mnoooooogoo bolje :D

         Slazem se u potpunosti .Inace nadovezao bih se na Uff-0v komentar da je suvise slican f-800....pa motor te koncepcije i mora da bude slican njemu jer je jednostavno takav trend i drugcije ne moze da bude.
          Mislim da je Trijumf u zadnjih nekoliko godina bas drasticno popravio dizajn a ako i kavlitet prati sve to ,u sta me sumnjam,za mene bi to bio otprilike najbolji evropski brend.
upravo to, bilo koji motor iz te klase je slicnog izgleda tako da tu nema nista lose, uostalom i ja bi napravio nesto slicno jer znam da je dobro proslo vec na trzistu, u svakom slucaju mislim da kod triumpha postoji kvalitet jer ipak to englezi prave a ne italijani

zmiya

Jao ¹ta je rek'o za italijane..

MILJAN

Citat: PECA BMW poslato 05 Oktobar, 2011, 16:03
Citat: MILJAN poslato 24 Septembar, 2011, 15:32
800cc ali sa alu felnama..Mrzim ¾ice  i non tubeless tires [ljutko]. 19 litara rezervoar_mogli su i veæi.... ABS mo¾e kao dodatna oprema. 3.7 litara do 100 km/h..


pa ima tubeles guma na zicanim felnama ... ne znam konkretno kod njega ali mislim da i on ima ...
Nije bre to nikakva novost..I GS adv. ima ¾ice ali tubeless..pa nova tenere itd...
Cave ab homine unius libri

ЯЭВОЛУТИОН

I XL 600 LM iz 83...jedite bre g...., ko da je to neko cudo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

Èudo je kad na 100 na sat probu¹i¹ non-tubeless tire..... A ako pre¾ivi¹, posle skida¹ toèak zbog jednog eksera, koji da je u tubeless gumi, mo¾e¹ bez skidanja èepovanjem da re¹i¹, a  sa setom od 20 eu da re¹i¹...
Jel ti jasno sada..?  Ako nije onda nisi vozio motor sa unutra¹njom gumom, pa probu¹i¹ gumu recimo u nekoj od 80 pa na vi¹e brzina... Pad je veoma izvestan jer je ona flat odmah a sa druge strane, tubeless jako sporo ispu¹ta vazduh..Zato ne volim non-tubeless gume....
Cave ab homine unius libri