Glavni meni

triumph

Započeo dzimika, 19 Septembar, 2011, 22:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

U subotu mazzi i ja pocnemo neku pricu oko motora i dodjemo do triumpha i shvatimo da su iskustva ljudi koji ih voze odlicna kao i to da ih je mazzi dosta vidjao u francuskoj, takodje njegov prijatelj poseduje 2 i iz njegove price jako dobri motori, kvalitetni i dobro idu sto je cak i uff potvrdio za speed triple-a :D
sta vi mislite o trimphu?
da li neko licno ima iskustva?

Zverka

aaahahaha ne VERUJEM
pre par dana sam rekla UFFu da cu kad popizdim da uzmem "trijumfa" i u k sve nek ide

sto se mene tice...nisam imala nikakva iskustva sa istima...al su pricali matorci od one STARIJE GARDE koja se onomad okupljala na uscu ( znaci preko kalija pok.bugija itd) da su vrrrlo zanimljivi motorici ..cak me i nagovarali da za pocetak uzmem "NEPODERIVU 350ticu"
Never ride faster than your angel can fly

:D

MILJAN

Citat: dzimika poslato 19 Septembar, 2011, 22:24
U subotu mazzi i ja pocnemo neku pricu oko motora i dodjemo do triumpha i shvatimo da su iskustva ljudi koji ih voze odlicna kao i to da ih je mazzi dosta vidjao u francuskoj, takodje njegov prijatelj poseduje 2 i iz njegove price jako dobri motori, kvalitetni i dobro idu sto je cak i uff potvrdio za speed triple-a :D
sta vi mislite o trimphu?
da li neko licno ima iskustva?
Ne znam samo kakvi su za odr¾avanje u smislu cened delova i nabavke istih-.... A meni se TIger sviðao uvek, samo ¹to je precenjen u prodaji...
Cave ab homine unius libri

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MILJAN poslato 19 Septembar, 2011, 22:45
Citat: dzimika poslato 19 Septembar, 2011, 22:24
U subotu mazzi i ja pocnemo neku pricu oko motora i dodjemo do triumpha i shvatimo da su iskustva ljudi koji ih voze odlicna kao i to da ih je mazzi dosta vidjao u francuskoj, takodje njegov prijatelj poseduje 2 i iz njegove price jako dobri motori, kvalitetni i dobro idu sto je cak i uff potvrdio za speed triple-a :D
sta vi mislite o trimphu?
da li neko licno ima iskustva?
Ne znam samo kakvi su za odr¾avanje u smislu cened delova i nabavke istih-.... A meni se TIger sviðao uvek, samo ¹to je precenjen u prodaji...
svi evropski modeli su precenjeni...u srbiji...za japanski se u evropi palcaju carina i porezm a za evropski samo porez, a ovde ti na sve naplacuju sve
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Koliko sam èuo, sad je Frenki ovla¹æeni serviser Trijumfa.... Je li to taèno?
Država je najveći neprijatelj naroda

Gavrolini

test md80 II.AVI
imao ja speedtriple star godinu dana...sjajna igracka

doktor

Moj prijatelj iz Ljubljane, vozi Triumph Trophy 1200. Kupio ga je novog  pre vise godina i sada je na oko 200000km, bez ikakvog ozbiljnijeg problema...a naravno, prelazi prilicnu kilometrazu godisnje.
Bikers work is never done!

dzimika

gledam nesto slike i poceo je jako da mi se svidja, ima nesto cudno sto privlaci pogled :D

nano

Dvoumio se izmedju daytone i yzf


MILJAN

Cave ab homine unius libri

prpa_zr

generalno mi se sviða dizajn.. na¾alost nisam imao prilike da probam nijedan model Triumph-a

voleo bih da imam jedan retro kao Boneville ili ne¹to slièno

Major


Taraba

Meni je san jedan ovakav  [balavi]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

gojko

Ima na prodaju jedan street triple 675 2010 god sa arowima ako nekog interesuje za 2300e

Taraba

E jeeeeeeste, za 100e.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

Svaki drugi trimph kod nas je stranac

Gašpar

Ali BAS stranac  :D

gojko


ra$a

retro modeli mi se sviðaju i to prilièno, u ovim modernim varijantama se ne pronalazim...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 23 Septembar, 2011, 17:10
Svaki drugi trimph kod nas je stranac
i to neki iz ruralnih krajeva afrike...pazi ujeda
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11