Glavni meni

Kupujem Stroma ili nesto slicno

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 19 Septembar, 2011, 21:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

YOman

Ni jedan od ponudjena 4 sa slika nije isti.  [nono]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

UFF

ma isti bre
mozda krivina malo drugacija ali isti oblik i velicina ogledala a i nacin kacenja
cak i guma koja ide preko navoja

slike sam na brzinu iskopao

YOman

Hehe...dobro de, isti su!  [thumb_up]

Samo nemoj da me banujes!  ;)

ps.onda su i svi tockovi isti...mislim, "imaju isti oblik i nacin kacenja"...cak im je i guma crne boje!  [rofl]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

UFF

upravo tako
i sve zene su iste
imaju po par sisa i po koju rupu   [rofl]


a ovi retrovizori imaju jednu zajednicku stvar (osim sto su stvarno pregledni ko kamion da vozis) uzasno su ruzni

YOman

Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

goranvojska


goranvojska


zmiya

Uff je jedini sertifikovani ocenjivaè lepote i ru¾noæe na forumu.. i o èemu be¹e ova tema?

ЯЭВОЛУТИОН

O tome kako hocu da mu dam velike pare za onog tamo lesa, a on kao nece nego se femka ko mlada posle udaje......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


zmiya

Citat: revolution poslato 08 Oktobar, 2011, 21:01
O tome kako hocu da mu dam velike pare za onog tamo lesa, a on kao nece nego se femka ko mlada posle udaje......

Slu¹aj sine,na pogre¹nom si mestu,ti tra¾i¹ najjeftinijeg stroma,a UFF nema takvog..

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 08 Oktobar, 2011, 21:07
Citat: revolution poslato 08 Oktobar, 2011, 21:01
O tome kako hocu da mu dam velike pare za onog tamo lesa, a on kao nece nego se femka ko mlada posle udaje......

Slu¹aj sine,na pogre¹nom si mestu,ti tra¾i¹ najjeftinijeg stroma,a UFF nema takvog..
Pa on je rekao da ima..odnosno prodaje
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

ali sad se pojavio jaftiniji,tako da Uff otpada..

ЯЭВОЛУТИОН

on je rekao najjeftiniji, on mora da spusta cenu da bi njegov bio najjeftiniji, ili nek izbaci najjeftiniji iz oglasa i to je to...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

cena u oglasu moj i njegovog govori da je moj i dalje najjeftiniji a to sto bi on da ga da za manje to je drugo

jel ste isli kod ryu motors?

sta cekate?


zemunboy

A ovaj ssudija???

ps:secate se Megana sa sankom??? E pa gazda se ponovio i sad se hvali i proziva sudiju da se javi sa ocenom  [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

isli i gledali...daje ga 3400, a ja mu nudim 3100 posto je malo bolji od tvog, a i tvoj jos nismo pogledali....kad cemo :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Alja, ne ontopicuj sopstvenu temu, molim te...


@ZemunBoy:
Kao internacionalni sudija za seljanu, kazem nema mu leka...

UFF

Pa sad je duhvno uzdignut i prevazisao je tuning and styling fazu i trenutno se nalazi u advanced "imam pare i vozim mecku" fazi

mora celo selo da zna ko je pun $$