Glavni meni

Kupujem Stroma ili nesto slicno

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 19 Septembar, 2011, 21:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: revolution poslato 05 Oktobar, 2011, 19:52
Ako neko zna nekog Stroma, koji je isti i li bolji od uffovog, a vlasnik bi ga se odrekao u zamenu za kes, u evrima, i u iznosu od 3000 evra, rad sam da dodjem da pogledamo motor i da se dogovorimo....dakle ne mora uffov, nemora beli, moze i omlaceni pa popravljani.....
Imam ja boljeg, mlaðeg, opremljenijeg, ali je da cena bude ista ili ni¾a bilo bi ludilo.. 3 godine star... On vredi barem 5500 eu bez opreme....Tako da mislim da ovaj kao Uffov je idealna prilika.... Moja objektivna procena jer pratim cene dl650 uvek---
Cave ab homine unius libri

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MILJAN poslato 06 Oktobar, 2011, 03:48
Citat: revolution poslato 05 Oktobar, 2011, 19:52
Ako neko zna nekog Stroma, koji je isti i li bolji od uffovog, a vlasnik bi ga se odrekao u zamenu za kes, u evrima, i u iznosu od 3000 evra, rad sam da dodjem da pogledamo motor i da se dogovorimo....dakle ne mora uffov, nemora beli, moze i omlaceni pa popravljani.....
Imam ja boljeg, mlaðeg, opremljenijeg, ali je da cena bude ista ili ni¾a bilo bi ludilo.. 3 godine star... On vredi barem 5500 eu bez opreme....Tako da mislim da ovaj kao Uffov je idealna prilika.... Moja objektivna procena jer pratim cene dl650 uvek---
Ja se ne zajebavam....znam sta je bilo tom UFFovom i zato je ponuda takva....stavi ta dva motora jedan do drugog i sve ce ti se kazati samo....ne nudim nista napamet i ne ucenjujem...hoce da proda hoce, ako nece on nacecemo nekog drugog ko hoce. Mozda platim vise, ali motor mora da bude bolji.....za ovog nudimo toliko...kraj
p.s.
Totalno je glupo da kvarim coveku oglas slikama i opisom radova na motoru.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Revolution a da ja tebi preimenujem naslov teme u "kupujem stroma za male pare" i da prestanemo vise da pricamo o mom motoru?

cena preko foruma je 3600
cena preko telefona je 3600
cena uzivo je 3600
cena kad prizus pare je mozda niza u zavisnosti koliko se $ pruzi

tako da ga ovako nikad kupiti neces pa hajde onda da ne gubis vreme dzabe - potrazi neki drugi
moze?

chemer


DebeliZmaj

sto bre sputavash revolutiona .... nek pishe covek
mozda mu neko drugi proda....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

DebeliZmaj

ja sam razumeo valjda mu je ulupan tank ...
... moguce da gresim
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

chemer


Kengur

Zmaje, ti bese si vracen samo da das oglas za zmajahu...?

Uostalom, koga zanima, ode pogleda motor poprica sa UFFom, ako se nadjete sa cenom nadjete se... Ovako njakate bzv... Sve ispada kao neka prozivka, i sprdnja uffa...
Mislim da to nije ok... Cena je ta koja jeste, motor je u stanju kakvom jeste, ako to nekom odgovara kupice, ako ne onda nista... Ali nije uredu ubijati cenu na ovaj nacin... Pogotovo ne uffu... Znate i sami koliko se trudi oko foruma i koje je price zavrsio sve... Sva jebena cimanja, zivkanja itd...


DebeliZmaj

ja sam onog ko mi je vrati pristup pitao da li mogu da pishem van te teme ..
on je reko moze ako cesh pishesh normalne postove ...
moje post je apsolutno u duhu foruma i nisam napisao u nichijem oglasu,
pogotovo ne u zakljuchanom oglasu, nego u temi koju je pokrenuo revolution
e sad... ja sam izvinjavam ... jako dubuko iskreno od srca ako sam slagao
meni tako izgleda .. sto se moze pripisati samo mom neiskustvu .. al meni cudno
izgleda i ja sam tako razumeo ... tako da se ja stvarno izvinjavam ako sam
izneo neke neistine i lazi .. :) ... al dole lepo pishe moguce da gresim ...



... sve se vraca sve se placa ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Evo ja cu da se dogovorim sa UFFom da se vidimo i da ja pogledam motor....3600 nece dobiti ni pod razno, ali obecavam da cu biti milosrdan i pravican.....
p.s.
Ja nikome ne ubija cenu, vec hocu da kupim motor po realnoj ceni za to stanje i za stanje ekonomske krize...i to za kesh.....
Ne mora da bude taj motor, ali mi se nekako cini da ce biti taj, moze i neki drugi kome trebaju pare a ne treba motor.
napomena:
Ja se razumem u motore
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Ne isplati se da uzmes UFoov, samo koliko piva treba da platis za arvaluk (cast) pucices nacisto   [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Lazic


mkt


ЯЭВОЛУТИОН

trenutno , posto uFF tvrdi pazar, idemo da glednemo ER6 u Valjevo, hitno ljudima ...pa je 2007 cena adekvatna
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

odlicno

i kod mene dolazi kupac da gleda

taman vi da kupite kantasaki a ja da prodam suzuki pa da zavrsimo sa serijom

ЯЭВОЛУТИОН

Ma ne brini kad taj kupac ode a ne kupi stroma, zvaces ti nas da dodjemo da gledamo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

evo zovem te dodji molim teeee
dacu ga za 2900

easy


MILJAN

Citat: UFF poslato 06 Oktobar, 2011, 22:04
evo zovem te dodji molim teeee
dacu ga za 2900
Da ga onda meni za 2000.... Gde je 2900 tu je negde i 2500... a Gde 2500 tu je i 2000... Pa ajd na 2000....leba ti..ccccccccccccc
Cave ab homine unius libri