Glavni meni

Kupujem Stroma ili nesto slicno

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 19 Septembar, 2011, 21:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Pri tome ti se obraca tamo, magarac ne ume da klikne na profil i vidi da si banovan godinu dana... Ona dacija mu je bila taman, intelektualno, mada ni ciganjska mecka nije nista bolja...

ЯЭВОЛУТИОН

ko banovan UFF..nemoguce...pa ko sad tamo ocenjuje izgled vozila...a da ima atest
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zemunboy

Citat: Lazic poslato 08 Oktobar, 2011, 22:56
Alja, ne ontopicuj sopstvenu temu, molim te...


@ZemunBoy:
Kao internacionalni sudija za seljanu, kazem nema mu leka...
Evo ti ga, reci mu sam  [srednjiprst] [srednjiprst] :P :P :P

http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=2770

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] Registrovao se da pita za kacigu... Video gde je dosao, pa utekao glavom bez obzira...

ЯЭВОЛУТИОН

dobro bre lazicu, imas voju temu o zivotui memoarima naopakog coveka, pa tamo UFFuj koliko hoces

























samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

E, ne moze, i nemoj da si dosadan... [srednjiprst] [srednjiprst]

srbac

Nisam vozio Stroma ali sam vozio nekoliko SVa(prezadovoljan sam kako ide) , kontam ako bi se na SVa promenila viljuska i zadnji amortizer u cemu bi bio strom bolji po pitanju voznje? Bio je Hyusong GT 650   za 1300e registrovan 2004 god(on ima usd) Mnogo je to para za stroma, skupljli je svega 200 e od SVa, toliko je i bolji!!!!!! POZZZZ, pa sad opletite po ovome sto sam napisao!!!

ЯЭВОЛУТИОН

nije jaka njegova cena, vec se upisao u sektu...ko afriku da prodaje...ili BMW ili KTM.....podlozan je sektama...kao sto se vidi iz prilozenog.....trenutna ponuda mu je 2900 ali da skine shaban glide koji je u medjuvremenu okacio.....strom ce se uzeleti kupaca, ali kupaca vise biti nece...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Posto su svi prestali da voze motore zauvek i kupaca vise nece biti kako on kaze strom je prodat revolutionu za 2800  [vatromet] [vatromet] [vatromet]


moze  [zakljucan_topic]