Glavni meni

Najbolji japanski skuter

Započeo UFF, 17 Septembar, 2011, 01:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: cika zuba poslato 21 Septembar, 2011, 10:19

da se raaaazumemo mi nesto,za taj Burgman 650 ti treba D kategorija....  :) :)
tako da umece vozaca mora biti na zavidnom nivou da bi uspeo savladati toliki autobus... ;D ;D ;D
verujem da si imao love za Tmaxa,uzeo bi ga... nemoj da lazes sebe a i nas druge.. ;) ;)
Burgman- Sport Turing,Tmax- SuperSport,definitivno nisu iste klase....
a koji ce ti bre Varadero 125?? neces valjda da prelazis u manju klasu??

Polozio ja za D kategoriju zato sam i pazario Burgmana :)
Tmax mi nikad nije bio opcija ali ako ti tako kazes onda da lazem sebe i ostale  :P :P :P

Ako mi neko pokloni Varadero 125 sigurno ga necu odbiti, ali ja da ga kupim to sigurno se nece desiti  [nono]
TDM900 e to je vec blize istini  [cheers]

Evo ti jedan lep video za Tmax-a:

2009 Yamaha TMAX Features

WOLVERINE


Major


WOLVERINE



   Sad idem da postavim izduv na TMAXonju........  Slikam i kacim slike kasnije kada dodjem. Mozda i bude neki klip mada je klizavo.......

  Da ponovim jos jednom sta ima od opreme:

1. BMC air filter
2. progresiv springs  napred
3. BI-TUBO amortizer pozadi   
4. power  commander  http://www.google.com/products/catalog?hl=en&cp=22&gs_id=5&xhr=t&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1440&bih=730&q=POWER+COMMANDER+ON+TMAX&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=14413584707095905846&sa=X&ei=PN55TryQGYzSsgaaqMXYDw&sqi=2&ved=0CD4Q8wIwBQ
5. J Costa Evo 2 Racing Variator    J Costa Evo 2 Racing Variator for YAMAHA T-MAX [ARRIVAL]
6. Exhaust SPARK   YAMAHA T MAX 500 SPARK exhaust   
7. Bregaste...........  zaboravih naziv firme ...........       dopisacu kasnije.....



 

WOLVERINE

#44

  Isteklo mi vreme za izmenu.    ............

 Bregaste su MALOSSI DOUBLE POWER        http://www.yamahascooterspares.co.uk/spares/partImage.asp?GPN=YM593783&model=YAMAHA%20T-MAX%20500%20-%202004%20ON&uid=0

 
Evo malo slicica..................




















TMAX whit SPARK exhaust 2.mp4


TMAX whit SPARK exhaust1.mp4



  A evo i jedna slika zadnje gume .....   TRUDIMO SE DA SE RAVNOMERNO TROSI KAD GA VOZIMO... [rofl] [rofl] [rofl]





   Toliko od mene u vezi TMAX-a ili MAXI MOTO SKUTERA... ;D
 

cika zuba

@WOLVERINE

Jel ovaj Tmax iz Zrenjanina stigao u BG??

Za opremu nemam reci,pogotovo POWER COMM i bregaste,to je i u Italiji egzotika na Tmaxu... ;) ;)

ja ti pustih PP pre neki dan ti me iskulira!!!
[/

Major

Citat: WOLVERINE poslato 21 Septembar, 2011, 15:57


   Sad idem da postavim izduv na TMAXonju........  Slikam i kacim slike kasnije kada dodjem. Mozda i bude neki klip mada je klizavo.......

  Da ponovim jos jednom sta ima od opreme:

1. BMC air filter
2. progresiv springs  napred
3. BI-TUBO amortizer pozadi   
4. power  commander  http://www.google.com/products/catalog?hl=en&cp=22&gs_id=5&xhr=t&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1440&bih=730&q=POWER+COMMANDER+ON+TMAX&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=14413584707095905846&sa=X&ei=PN55TryQGYzSsgaaqMXYDw&sqi=2&ved=0CD4Q8wIwBQ
5. J Costa Evo 2 Racing Variator    J Costa Evo 2 Racing Variator for YAMAHA T-MAX [ARRIVAL]
6. Exhaust SPARK   YAMAHA T MAX 500 SPARK exhaust   
7. Bregaste...........  zaboravih naziv firme ...........       dopisacu kasnije.....


[clapp] [clapp] [clapp]

Ima odlican zvuk, ako nije tajna koliko para je sve to izaslo?


WOLVERINE

Citat: cika zuba poslato 21 Septembar, 2011, 20:23
@WOLVERINE

Jel ovaj Tmax iz Zrenjanina stigao u BG??

Za opremu nemam reci,pogotovo POWER COMM i bregaste,to je i u Italiji egzotika na Tmaxu... ;) ;)

ja ti pustih PP pre neki dan ti me iskulira!!!
Citat: cika zuba poslato 21 Septembar, 2011, 20:23
@WOLVERINE

Jel ovaj Tmax iz Zrenjanina stigao u BG??

Za opremu nemam reci,pogotovo POWER COMM i bregaste,to je i u Italiji egzotika na Tmaxu... ;) ;)

ja ti pustih PP pre neki dan ti me iskulira!!!

Nisam te iskulirao. Dosao je iz USA. Dosao je sa 700 milja. Mirise na novo! Sto se tice tog mog drugara nije zainteresovan za forume ali za druzenje i voznju jeste. Tako da je obavesten o onome sto si si mi rekao.

WOLVERINE



   Ipak imamo problem.......  SPARK je isuvise bucan posto je protocan.....   Tako da cemo morati da posetimo g. Roberta u Adi da nam napravi prigusivac...

WOLVERINE

#49

  A ovako bi trebalo da izgleda na prolece........  Inace ceo kit za ovaj facelift radi RIZOMA...... ;)

Tmax New Design - Tmax with R1-Tel Aviv,Isreal

UFF


WOLVERINE

Stigla ponuda iz Rizome za plastike. Skromnih 1150e u crnoj sjaj-mat kombinaciji. Plus 440e za led farove, migavce i stop svetlo.

Gašpar

Cekaj, 1600 evra za kompletno sve plastike da izgleda kao onaj gore?

WOLVERINE

Citat: Gaspar poslato 26 Septembar, 2011, 11:19
Cekaj, 1600 evra za kompletno sve plastike da izgleda kao onaj gore?
Otprilike u dinar+carina i PDV............

stefgi

A tu koliko ce izaci ostatak Boga pitaj!

vitez_koja

Вреди сваки динар дати за ово!  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Gašpar

Majke mi. Cele plastike se prodaju za 600. Doplati se jos 1000 za Rizomu i bude najlepsi skuter, verovatno u Evropi  [thumb_up]

losmi

ja bi ostavio samo fabricko sediste,lepse mi od ovog,a i naravno  udobnije..

AndreyRR

Jeste lep,ja imam neki los trip od tih skutera  [neampojma] [ludak] ;D

losmi