Glavni meni

ZZR 1400 - 2012.

Započeo ninja66, 16 Septembar, 2011, 22:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

joka

Razlika u velièini topova je vidljiva, al ne previ¹e. Ipak su uriginali ogromni!

[attachment deleted by admin]

AndreyRR

bolje izgleda robertov od originalnog.sramota za fabriku

Major


joka

  Danas montirani, i uslikani, dok su novi!  ;)

[attachment deleted by admin]

easy

uffff. izgledaju pakleno, kao i ceo motor

Major

 [balavi] brm brm ja bi to cerao :)

AndreyRR


Hohštapler

I jaoo, qq majko.....  [balavi]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

TEEfqd

Citat: joka poslato 23 Mart, 2013, 18:40
  Danas montirani, i uslikani, dok su novi!  ;)
prelep motor, izduvi tragedija. bolje da si ostavio stock nego ovi wannabe race

joka

®elje su jedno, moguænosti drugo. Na svaki motor se mo¾e potro¹iti, jo¹ za jedan manji, al ne planiram ni¹ta drugo, sem nosaèe, za boène kofere, a razliku u ceni za firmiranu dopunu, potro¹iæu na putovanja. Kako izgleda, putovanja æe krenuti tek u junu. Èak i maj prognoziraju hladan, jezik pregrizli!  [veryangry]            [cheers]

Hohštapler

#110
...ne brigaj, nemoj patiti za etiketama, rade ti auspusi kao i oni mnoooogo skuplji, ja se samo bojim da neæe jo¹ dugo biti takva cena...
A dizajn je stvar ukusa.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 23 Mart, 2013, 22:21
...ne brigaj, nemoj patiti za etiketama, rade ti auspusi kao i oni mnoooogo skuplji, ja se samo bojim da neæe jo¹ dugo biti takva cena...
A dizajn je stvar ukusu.

    Pa ako poskupi  jos malo tu ce ga sacekati Leo Vince....koje imas nove vec za nesto oko 200 evra komad ....da ne pominjem MIW-ove koji su svetlosna godina daleko od Robertovih...a skuplji samo duplo.

Hohštapler

Po èemu? Kvalitetu materijala, zvuku, dizajnu?  [neampojma]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 23 Mart, 2013, 22:28
Po èemu? Kvalitetu materijala, zvuku, dizajnu?  [neampojma]

   Pa za MIW tvrdim da je bolji i po materijalu i zvuku...a tek o zavrsnoj obradi je glupo trositi reci.U Barelu Jamaha u Nisu ih ima .....i cesto ih zagledam ...znaci stvarno nije zajebancija kako su odradjeni.Video sam i Robertove ...ne kazem da su tolko losi ali jednostavno postoje velike razlike.

Major

Sve je to pitanje sta coveku tacno treba..

pit

Citat: Major poslato 24 Mart, 2013, 00:44
Sve je to pitanje sta coveku tacno treba..


  Ja nemam nista protiv toga sto je covek stavio Robertove topove...njegov motor njegovi i topovi...i sam kaze da ce ostatak da iskoristi za putovanja i to je ok.
   Ali ono sto nije u redu da se izjednacavaju brendirani auspusi sa garaznim uradcima( sto bi rekla braca hrvati) a to ne ide.Ko je vido uzivo MIW kako izgleda siguran sam da bi primetio razliku i to veliku ....i sto se tice dizajna i kvaliteta izrade a i zvuka.Robertov auspuh se iz aviona vidi da je jeftina naprava.
   To bi bilo isto ko kad bi neko reko jbg i taj ZZR 1400 JE motor isto ko i HJUSJUNG 600 ..i s jednim i s drugim se vozis....al kako ...to je vec druga tema.

UFF

joko zasto nisi trazio da ti grane zakrivi malo vise ka unutra pa da ostane menje prostora izmedju topa i viljuske?
topovi i ovako lepo stoje ali ako ti motor ispadne stradace jer su previse siroko pa im slideri nista pomoci nece

Major

Citat: pit poslato 24 Mart, 2013, 00:52
Citat: Major poslato 24 Mart, 2013, 00:44
Sve je to pitanje sta coveku tacno treba..


  Ja nemam nista protiv toga sto je covek stavio Robertove topove...njegov motor njegovi i topovi...i sam kaze da ce ostatak da iskoristi za putovanja i to je ok.
   Ali ono sto nije u redu da se izjednacavaju brendirani auspusi sa garaznim uradcima( sto bi rekla braca hrvati) a to ne ide.Ko je vido uzivo MIW kako izgleda siguran sam da bi primetio razliku i to veliku ....i sto se tice dizajna i kvaliteta izrade a i zvuka.Robertov auspuh se iz aviona vidi da je jeftina naprava.
   To bi bilo isto ko kad bi neko reko jbg i taj ZZR 1400 JE motor isto ko i HJUSJUNG 600 ..i s jednim i s drugim se vozis....al kako ...to je vec druga tema.

U pravi si. Naravno da je glupo porediti Robertove auspuhe i ostale brendirane.
Ja jedino sto kazem je da sam kod Roberta bio i video kako covek radi i sta radi i sa kojom ljubavlju. Ja da imam nekog viska kesa kod sebe, ja bi kupio opremu (koju imaju svi veci proizvodjaci auspuha) i njega bi zaposlio kao glavnog menadzera jer je covek perfektan u svom poslu i verujem da uopste ne bi zaostajali po kvalitetu i performansama za miw-om, leo-m i ostalim.
On nazalost zbog nedostatka novca nije u mogucnosti da prosiri svoj posao ali verujem da ce vremenom, naravno ako bude zeleo to i da ostvari.


Citat: UFF poslato 24 Mart, 2013, 05:58
joko zasto nisi trazio da ti grane zakrivi malo vise ka unutra pa da ostane menje prostora izmedju topa i viljuske?
topovi i ovako lepo stoje ali ako ti motor ispadne stradace jer su previse siroko pa im slideri nista pomoci nece

Uff je u pravu, mogao bi da svratis do Roberta da ti to ispravi.

Havarisan

sve ljude koje znam da su imali robetov top su isterali brzo svu vunu iz topa i onda se cuje bas jako i gadno.

joka

Isterivanje vune je re¹io tako, ¹to sada veæ stavlja duplo sito, razlièito izbu¹ene, zavisnosti, kakav zvuk zahtevate. Ne bih zakrivjavljao grane, radi postavjanja originalnih izduva, za vo¾nju po inostranstvu. Sad æe mi prigovarati neki, ¹to nisam pravio za robijev izduv, komplet sa granama? Po¹to æe homogonizacija neminovno doæi i do nas, dotle vozim robijeve topove, a kad æe svi morati menjati, bo¾e moj, voziæemo kako mo¾e. Po¹to sam dosta stariji od vas, diabetes, i anginozna stanja srca, spreèavaæe sigurno produ¾ivanje vozaèke dozvole, tako dok mogu, vozim ovako, pa kako bude. Æerka, ili zet koji bude, mislim naslednik ZZR-a, brinuæe dalju brigu, oko izduva!   [rofl] [rofl] [rofl]         [cheers]