Glavni meni

Akumulator!

Započeo djordjeadz, 15 Septembar, 2011, 12:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

djolevidak

imas da narucis deo is prve ugradnje za kola za motore i sve.... isti deo kao sto se prvi put stavlja u fabrici

bigbad86

Slican verovatno. Isti nema sanse...

djolevidak

isti kao iz prve...znam zato sto gazda narucuje za wv delove iz prve ugradnje koji su skupi kao za oci i cekaju se po 7 dana i 100% sam siguran da je prva ugradnja...

DR Goran

To mogu da potvrdim...za corsu c 2004 bez abs-a sam prevrnuo celu srbiju nema glavni kocioni cilindar iz turske kine i sl.... 150 e porucen stigo iz .de sa ogromnom GM plavom nalepnicom sa hologramom unutra Bosch odlivak pljunut onaj sto sam otsrafio...jedan pored drugog ne bi znao razliku osim lot broja...ali to je bilo sad i u zadnjih 8 god koliko ja jurim delove za musteriije po beogradu nije bio taki slucaj ...
u radnjama su sve madjari turci kinezi koreanci....mada kinezi ima da se proguraju na prvo mesto kako su poceli...nisu tako kvalitetni jos uvek ali kostaju xy puta manje...pumpa za vodu na zupcastom za forda dizela 2e u nabavci !? neke traju dva dana neke regularno...tako i akumulatori
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

zmiya

Ima u Yamahi Plattner akumulator yuasa,a i prva ugradnja treba da je yuasa..Kao ¹to ka¾e kolega,treba dati ''malo vi¹e ''
para,taènije 180 evara..

zmiya


djordjeadz

Sad videh na bilbordu VARTA Akulumator sa 40 meseci garnacije sa gelom!!! to bi trebalo da dobro sluzi!!!??!?

bigbad86

To bi trebalo da sluzi ODLICNO cim daju 40 meseci. Mada cisto sumnjam da je 40 meseci za motor. Najvise 24 po meni...

zmiya

neka traje i dve godine,meni je dosta..

Phobos

Ja jos nisam imao akumulator koji je trajao manje od dve godine.
A nijedan nisam platio vise od 3000 din

djordjeadz

NZM dal je za kola ili za motore ali pise 40 meseci garancije VARTA akulumatori. e sad dal ima razlike u garanciji za kola i za motore nzm ni to!

Plazma Keks


UFF

meni jos uvek prva ugradnja iz 2007me
stoji zimi na hladnom i nikad vadjen iz masine
svetla se pale cim das kontakt i ne smeta mu bez problema pali i rad

mohikanac

Citat: UFF poslato 22 Septembar, 2011, 02:27
meni jos uvek prva ugradnja iz 2007me
stoji zimi na hladnom i nikad vadjen iz masine
svetla se pale cim das kontakt i ne smeta mu bez problema pali i rad

Jel moze da prodje bar neka tema a da ti ne nameces stav da je ta ktm-ova bicikla od 50 konja superiorna...

markodjurovic

Meni ni jedan akumulator ne radi, a ne znam ni sta ce mi. Cak sam razmisljao da napravim kolo sa kondezatorom cisto da mi ne pregorevaju sijalice zbog nestalnog napona
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Kanarinac

Citat: mohikanac poslato 22 Septembar, 2011, 16:17
Citat: UFF poslato 22 Septembar, 2011, 02:27
meni jos uvek prva ugradnja iz 2007me
stoji zimi na hladnom i nikad vadjen iz masine
svetla se pale cim das kontakt i ne smeta mu bez problema pali i rad

Jel moze da prodje bar neka tema a da ti ne nameces stav da je ta ktm-ova bicikla od 50 konja superiorna...

A otkud ti znas da o KTM-u prica? Mozda ima jos neki motor, i kakve veze uopste ima akumulator sa markom motora???

Bori¹a


mohikanac

A ni o tromini u skorije vreme ne prestaje da propoveda hvalospevke....

Kanarinac

Jel si ti ljubomoran sto Mare ima dobre motore?

MIGE

dobro bre mohikanac,koji ti je?? [neampojma]
ne sviraj vise nego ajd na jedno druzenje sa manijacima i na  [cheers]