Glavni meni

Akumulator!

Započeo djordjeadz, 15 Septembar, 2011, 12:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

xenon tro¹i 35w, obièna h4 55/60w...

CADILLAC

Ako Ti cena nije problem , predla¾em Odyssey....www.andreja.co.rs..... [clapp] [thumb_up]
BMW BoxerClub Pancevo 666

bigbad86

Ja polomio klemu pre neki dan na akumulatoru. Samo sam burgijjom probusio rupu u olovu, naslonio zensku plus buksnu i zasrafio malo veci holsraf. Tako da on napravi navoj. Sljaka :P Greota, samo godinu dana star akumulator :D

Lazic

#203
pih, ti si amater, ja to ¹rafim direktno u æelije... [facepalm] :D

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,10940.0.html

eclipse4

hahahaha....
danas mi prodavac u radnji isto predlozio vartin akumulator......
u subotu ili naredne polazim za bec malo,da se becim pa cu videti i tamo sta ima,mozda naidjem na neku akciju ;)

Che

Citat: eclipse4 poslato 24 Januar, 2013, 00:46
hahahaha....
danas mi prodavac u radnji isto predlozio vartin akumulator......
u subotu ili naredne polazim za bec malo,da se becim pa cu videti i tamo sta ima,mozda naidjem na neku akciju ;)

Srecno.
Za mene u Louisu budjavi Delo 136eur, Saito 84eur a Varta u Bgd manje od 5000rsd ;)

eclipse4

samo mi nije jasno zasto mi prodavac rece 7300 za vartin akumulator?koliko se on ugradjuje na taj akumulator?????

Plazma Keks

dosta se ugradjuje.
evo ti iz licnog iskustva. ja kupujem u torexu akumulatore i dobijam rabat od 15% koji zadrzavam za sebe a musteriji prodajem po maloprodajnoj ceni.
za jedan akumulator sam dobar za nekih od 1600 pa do 2500din, sto je sasvim dovoljno da musterija ne ode sama da kupi jedan
tako da se taj ugradio jos bar nekih 1000din

bigbad86

Citat: Laziæ poslato 23 Januar, 2013, 21:42
pih, ti si amater, ja to ¹rafim direktno u æelije... [facepalm] :D

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,10940.0.html
Pa ja sam upravo ovo uradio! Od + kleme nije nista ostalo, olovo je ravno sa plastikom akumulatora. Vidim da je tebi rdjalo. Jel oma opasnosti po sraf da zardja pa da posle ne mogu da odvijem?
EDIT: Ipak si ti gori ti si sfrafio sraf umesto plasticnog cepa u celiju sa kiselinom... :P

Lazic

Ako ga u¹rafi¹ u æeliju, ne zarða, nego ga nema posle par dana...:D

bigbad86

A ako je usrafljen u olovo valjda nece... :P