Glavni meni

Akumulator!

Započeo djordjeadz, 15 Septembar, 2011, 12:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

djordjeadz

Trebao bih da zamenim na motoru akulumator (akumulator) . Pa me interesuje koji bi bilo najbolje staviti ? Neka iskustva i tako to!!!

SSZGO

onaj sa najduzom garancijom?

bar 2 god...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

Zar neko od proizvodjaca daje 2 godine na moto akumulatore?

zmiya

Varta daje 40 meseci na ove za automobile..A za motore ne znam.

PECA BMW

http://www.akumulator-shop.rs/

ja pazarim ovde .... uvek bio zadovoljan i 1 god garancija
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Zverka

Citat: djordjeadz poslato 15 Septembar, 2011, 12:25
Trebao bih da zamenim na motoru akulumator (akumulator) . Pa me interesuje koji bi bilo najbolje staviti ? Neka iskustva i tako to!!!
sa gelom
koji god da uzmes...
ja imam valjda zelatinski
znam da sam za prosli motor kupila ...to je  bilo DAAAVNO DAVNO ...jos uvek se vozi taj  akumulator
Never ride faster than your angel can fly

:D

MIGE


miodrag


djordjeadz

a pa razmisljao sam nesto da stabim ispravan... nego pogledacu ove varta i bosch!!!! mada bi mogao jos neki savet oko kupovine akulumatora.

Plazma Keks

Citat: MIGE poslato 15 Septembar, 2011, 20:52
bateriju od ups-a  ;)

taj i ja koristim, nema curenja jer nema sta da iscuri

MIGE


Plazma Keks

pazi, cesto kupujem akumulatore i primetio sam da varta vise nije to sto je nekad bila, desilo mi se na cetiri viljuskara da je akumulator crko bukvalno mesec dana nakon isteka garancije od 24 meseca, a imao i jos jednu nepirjatnost, 2 akumulatora(viljuskar je na 24v), crkli su u gaarntnom roku i kada sam ih nosio na reklamaciju, satro su kao ustanovili da su akumulatori pogresno punjeni?!!?! mislim, kako mogu da budu pogresno punjeni ako su prikaceni na kleme i alternator ih puni regularno do nekih 13,5V... odbili su mi reklamacije.

Plazma Keks

a te za ups mozes da kupis u starter bat kod raskrsnice cvijiceve i 29 novembra, garancija je 24meseca

djordjeadz

Ja sam iz Cacka slabo cu da dodjem u cvijicevu ! Ali potrudicu se da nadjem taj upsov ako je stvarno dobar. nego koja je razlika izmedju onog sa gelom i onog obicnog?

Plazma Keks

sa gelom ne curi i nema odrzavanja, a obican, moras da mu sipas destilovanu vodu jer ista isparava iz akumulatora, a moze i da procuri

zmiya

svaki ima svojih prednosti i mana..

Plazma Keks

ne znam koliko kostaju te moto baterije, ali ova za UPS kosta oko 1600din i radi odlicno

miodrag

ja sam uzeo neki akulumis sa gelom i platio sam oko 4000 din.

djolevidak

koliko apmer casa imaju ovi iz upsa ?

Plazma Keks

mislim da imaju 7 i nesto amph, provericu sutra