Glavni meni

Yamaha XT660R

Započeo chemer, 13 Septembar, 2011, 22:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

ali to nije off topic. virago je gay -> gay parada.
cfkam klopu u duff-u pa mi smor. (ovo je off topic [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

chemer

#41
kao sto ste mozda videli ovde na forumu prodao sam onaj DR, za koji ste mi lepo pojeli kiloipo zivaca  [veryangry]
i pazario sam XT-R, utisci posle prvih 300km... jako, jako dobar `all-around` motor  :)
na otvorenom putu do 130 je odlican, tih i ekonomican, a udobnost me je prijatno iznenadila
sad se vratih i sa off voznjice  :D posle svih offroad motora koje sam imao, a svi su bili laksi od njega, mnogo je bolji nego sto sam ocekivao... moze to lepo da se potera po njivi, videcemo kako ce biti na nekoj ozbiljnijoj voznji...
iznenadile su me vibracije, u negativnoj konotaciji naravno, koje se pojavljuju najvise u drugoj brzini...

sve u svemu sad sam zadovoljni vozac pomenutog motora
[hello]

pit



         Bas lepo ....xt 660 r je odlican motor.

UFF

Ali i dalje nije motor za put - pogotovo ne za dvoje

JankoR

Zanimljivo je da xtz660tenere i xt660r imaju isti agregat ali na xtz nema vibracija dok kao ¹to sam ka¾e¹ na xtr ima ba¹

chemer

#45
Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2011, 19:32
Ali i dalje nije motor za put - pogotovo ne za dvoje

verovatno si u pravu, nisam jos probao... kao sto verovatno bilo koji putni nije za off...

ono sto mi se dopada kod ovog XT-a je univerzalnost, u principu to sam od motora i trazio

chemer

Citat: NikGold poslato 19 Septembar, 2011, 19:35
Zanimljivo je da xtz660tenere i xt660r imaju isti agregat ali na xtz nema vibracija dok kao ¹to sam ka¾e¹ na xtr ima ba¹

nisam probao tu teneru, ali da ne budem pogresno shvacen, nije to strasno uopste, ali postoje i da se ponovim najvise ih ima u 2goj brzini, vec 4ta, 5ta ih nema
poredjenja radi, spram LC4 koji sam imao su minorne skroz...

zmiya

Jao Uffe,reko ti da ti je motor vibrator..

chemer

btw. kako se na forumu daju ocene ?

UFF

Probao je stari lc4 a da bi ocenjivao moras jos malo da porastes ;)

drago mi je sto si zadovoljan motorom

chemer

#50
Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2011, 20:20
Probao je stari lc4 a da bi ocenjivao moras jos malo da porastes ;)

drago mi je sto si zadovoljan motorom

probao sam 690, a ovaj deo za vibracije se svakako odnosi na stariji LC4, ne krunisanog kralja vibratora :)

a kad porastem u novcaniku, porascu na adv990 ;)

hvala



ЯЭВОЛУТИОН

ajde bre sisice....ja bre vozio godinama singla BSA 500 cc,. oslonjenog direkt na ram bez silent blokova i bez antivibracionih vratila pa mi nije vibrirao, sad vama nesto smeta. Nije bre imao ni automatski dekompresor, morao je ljudski da se zakurbla, menjac bio na desnoj strani i to u kontri...pa se obisla cela Srbija  i veci deo Balkana...e da i platine je imao i magnetno paljenje...zapravo jos uvek ima...eno ga u cosku garaze ceka zimu da zazivi kao projekat....e to je vibracija, kad ga upalim na centralnom, moram da ga drzim da ne ode u tri lepe, a na copavoj ne sme ni da se ostavi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

chemer

#52
jbg mozda ti volis da ti vibrira :D
ne se ljutis nisam odoleo
[hello]

pit

Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2011, 19:32
Ali i dalje nije motor za put - pogotovo ne za dvoje

        Recimo da nije za neke velike brzine na autoputu ,to stoji  ,mada moze da ide 130 lagano i sa dvoje ....ali ladno moz da ode do Crne gore na more sa dvoje jer ionako retko gde moze da ga tera preko 120 a vecinom 80-90.
       

UFF

pa moze i sa skuterom do cg lagano i sa dvoje

ponavlja se ista prica u krug kao u temi o putnim motorima i u temama gde teraju trafike i tenere na offroad

pit

Citat: UFF poslato 20 Septembar, 2011, 02:26
pa moze i sa skuterom do cg lagano i sa dvoje

ponavlja se ista prica u krug kao u temi o putnim motorima i u temama gde teraju trafike i tenere na offroad

   Uffe moram da se ne slozim sa tobom.Nije XT isto sti i trafika ili ST ...laksa je dosta od oba i kako takva predstavlja mozda idealan motor za nekog ko hoce da skrene van asfalta ....naravno ne u blatnjavu njivu ili  planinski krs ali sve ostalo moze i to sa uspehom.E sad to donosi ogranicenja po autoputu ali nema i jedno i drugo to je jasno ali kao KOMPROMIS MOZDA BROJ 1 medju motorima.I naravno tu je nenadjebiv MIRELJEV agregat.

chemer

#56
na more s njim ne verujem da cu ici, jer bih tesko spakovao zenu i dvoje klinaca, jedino da kupim neke vece bocne kofere :D
a kad napravim neku duzu turu u dvojcu javljam impresije...

zanima me, ako je ok postaviti pitanje ovde, mada sam citao temu o uljima, konkretno za ovaj motor, koje ulje preporucujete, presao je 15000

Taraba

LC4 uop¹te ne trese. Ne znam ¹ta ste vi vozili. [neampojma]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zmiya

Pa tvoj i ne trese,vi¹e nekako zveèi i tandrèe.. :P

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 20 Septembar, 2011, 16:35
Pa tvoj i ne trese,vi¹e nekako zveèi i tandrèe.. :P
Kako Trese Makina
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11