Glavni meni

Yamaha XT660R

Započeo chemer, 13 Septembar, 2011, 22:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

na xt, vec na 130, pocinje da te davi kaciga, kazu da moze i 170, ali verovatno davno pre toga odletis...

UFF

Nije to do motora vec do tvoje kacige
a i do vozaca
individualno je sta kome i koliko smeta

chemer

Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2011, 12:14
meni na ktm-u sve do 150 ne smeta vetar
preko toga em duva em mu ne prija

ne znam kakav ti KTM vozis ali meni je sve preko 110 bilo na misice...

UFF

Ljudi kupite onda auto
on ima sofersajbnu

ili mog stroma :D

i on je ima takodje


izgleda da ipak ima prednosti kad si nizak :D


Taraba

Ili si ti aerodinamièniji od nas. Meni na 110 ni¹ta, na 125 'oæu da odletim. Na 140 se oseæam kao zastava.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

mozda sam kako miljan kaze jak u ruke :D

pa drste se jace za taj korman jbt

Taraba

Dr¾im se... jo¹ nisam odleteo :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

pit


           Ja mislim da je bitan i oblik glave ...sto jajastiju glavu imas to si vise aerodinamicniji ,a poznate je da je jaje najaerodinamicni element na svetu i kad ga ispustis iz aviona najbrze stize do zemlje.

        P.S .Pa ti bre Uffe bar imas diplomu za kontrolu aerodinamike ...sto tebi da objasnjavao zasto .

chemer

meni na Adventuri nije bio problem vetar ! vec jednostavno preko 110 pocinju vibracije, masina jednostavno bude nemirnija, predpostavljam da raste i potrosnja...

Taraba

10l sam uspeo da nateram mog SM-a :D Autoput, èeoni vetar, 120 do 140.
Vibracije se ne oseæaju toliko, osim u fuzasterima, mada se i to mo¾e re¹iti nekim aftermarket.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

kod mene 5.5l maximum i to pun gas po gradu sa semaforima ili na otvorenom 150km/h
XT isto ne prelazi tu cifru
MT-03 mi je trosio 4.5 do 5

Taraba

Ubrizgavanje... dobra stvar. Al zato tvoj ne mo¾e da prdi iz auspuha ko moj  [plazi_se_2]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2011, 14:30
Nije to do motora, vec do tvoje kacige, a i do vozaca

Moze biti, moze biti... Mada na KLEu, sve do 140 moze da se sedi uspravno, bez nekog veceg cimanja... Sa fabrickim vizirom, koji je taman kao na XT-u...

nenooo

pocne da se njise levo-desno sa 140-150 (kada sede dvojca ide normalno 160 bez njihanja) ,potrosnja 4 l sa normalnom voznjom. moze i na duze ture posto ja sa mojim pravim krugove od 500-600 km u danu,malo je neugodan po gradu posto zahteva stalno saltanje i obrtaje,odrzavanje jednostavno

UFF

1 cilindar neudoban u gradu?

pa bolje stalno da saltam nego na r1 da sedim pogrbljen dok mi toplota iz masine kuva jaja ili na necem drugom sirokom i teskom sa cime ne mogu da se provlacim i jos trebam da cekam da nabije obrtaje da bi potegao

nenooo

ne znam meni ne prija bas po guzvama u gradu,posto vozim i virago 535 pa nekako usporedjujem sa tim
ipak daleko od toga da nije za grad...

UFF

Paaa da u pravu si
kad se uporedi sa viragom... virago je definitivno bolji prevoz za gradske guzve :D

ako hoces sa njim da cekas u koloni kao u kolima ;)

Lazic

Po kom gradu vozis, kad ti je lakse na viragu, nego na bicikli...?!? Tacno bi dumro da moram po Bgu Viragom...

nenooo

Novi Sad...laganica na viragu.... :)

skrenusmo sa teme...

Lazic

Jao, tacno sam znao, samo bi slow motion Lala, radije za grad virago nego xt... [rofl] [rofl] [rofl] [cheers]
A sto se tice, skretanja sa tema, to je ovde normalno, ne uzbudjuj se... Evo, na primer, mislim da bi trebalo da bas ovde prodiskutujemo gej parada ili ne, ali recimo u Subotici... Da malo nerviramo Jagera... 8)