Glavni meni

Yamaha XT660R

Započeo chemer, 13 Septembar, 2011, 22:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

chemer

ima ih podosta kod nas, pa predpostavljam da mogu dobiti neke informacije iz prve ruke kakav je motor

[hello]

UFF

Pretezak za pravi offroad i preslab za divljanje po gradu ili putovanje (auto putem) ali generalno dobar u svemu ako nisi previse zahtevan korisnik i ako ces ga voziti u normalnim okolnostima

Pod tim mislim kuca-posao i kratka putovanja regionalnim putevima do 200-300km sa po malo trave i makadama

chemer

nisam nikada imao toliko tezak motor, koji bi mogao voziti van puteva, pa ni ne znam da li bi me zadovoljio, a volim ponekad malo divljati...
sto se divljanja po gradu tice to me ne interesuje... a tura od 300 km mi zvuci sasvim ok

Taraba

Sa po malo trave svako putovanje na XT660R je do jaja. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

chemer

Citat: Taraba poslato 13 Septembar, 2011, 22:39
Sa po malo trave svako putovanje na XT660R je do jaja. [rofl]

pusti ga vidis da je na makadamu  [yahoo]

JankoR

prièamo drugar i ja o XTXu i XTRu i ka¾e on- ¹teta ¹to nema 10 ks vi¹e i 20 kg manje
   rekoh da da  samo bi se tada zvao KTM

UFF

ne bi :)


ktm ima 20konja vise i 30kila manje :D

Lazic


pit

Citat: NikGold poslato 14 Septembar, 2011, 00:43
prièamo drugar i ja o XTXu i XTRu i ka¾e on- ¹teta ¹to nema 10 ks vi¹e i 20 kg manje
   rekoh da da  samo bi se tada zvao KTM

             Da ali Jamaha nosi Minarelijev agregat koji je pojam izdrzljivosti i dugotrajnosti a KTM neku noviju varijantu Rotax koji je po definiciji kvarljiv i nepouzan...tako da ne mesajte konje i babe


Lazic

ali yamaha je jeftinija... Nova je bila oko 6500... Posto je tvoj KTM sad...?

UFF

9500
bio i ostao

mozda ima i za 9200

a yamaha je koliko ja znam 7200 osim ako nije proslogodisnji model

aj da ne ofujemo coveku temu jebes ktm dajte misljenje i iskustva za yamahu

Lazic

ok, presao oko 500 km, pripada kumu, 2008-mo, na otvorenom potrosnja oko 4 litra, snaga, kocnice, ciklistika ok, za pocetnika, dosta je visok, a nije ni lagan... Agregat mi se ne svidja preterano, jer nije elastican, tj ako ides 100kmh u petoj, i pustis gas na sekund, moras da saltas u cetvrtu, jer pocne da trese vec na 80 u petoj...

MIGE

Citat: Lazic poslato 14 Septembar, 2011, 09:21
ok, presao oko 500 km, pripada kumu, 2008-mo, na otvorenom potrosnja oko 4 litra, snaga, kocnice, ciklistika ok, za pocetnika, dosta je visok, a nije ni lagan... Agregat mi se ne svidja preterano, jer nije elastican, tj ako ides 100kmh u petoj, i pustis gas na sekund, moras da saltas u cetvrtu, jer pocne da trese vec na 80 u petoj...
jeste,ti kao gledao potrosnju a kum sipao corbu  [rofl]

Lazic

Jok, more, ja sipao... Mada me kum isprepadao, rekao da trosi od 7-10...

Taraba

E va¾i... kod kuma tro¹i 7-10 a kod Laziæa 4.
Da te ne znam pa da ti poverujem.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

chemer

Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2011, 01:06
aj da ne ofujemo coveku temu jebes ktm dajte misljenje i iskustva za yamahu

nije off jer mi je i neki LC4 opcija :)


chemer

imao sam nedavno LC4 Adventure, bio sam prezadovoljan s motorom, mada falila mi je 6ta brzina, a koliko vidim ni kod Yamahe nije nista bolje, koja je putna brzina tog XT-a ?

Lazic

90-120, preko toga postajes jedro...

@tarabic:
ma kum nema pojma koliko trosi, jebe se njemu...

UFF

meni na ktm-u sve do 150 ne smeta vetar
preko toga em duva em mu ne prija