Glavni meni

2005 R1200GS sa svim koferima i dosta opreme prodajem

Započeo shvaba, 13 Septembar, 2011, 16:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

ovo je demokratski forum gde je dozvoljeno da nekim èlanovima ne¹to smeta..

UFF

Citat: shvaba poslato 13 Septembar, 2011, 18:58
vec sam zamolio moderatore da ga uklone a i mene da "od registruju"

NEMOZE

a da si bar ovu kratku i relativno bitnu temu procitao znao bi

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,887.0.html

Citat: Admin Robot poslato 25 Januar, 2011, 21:35
Registrovanjem na ovaj forum ste prihvatili da sve sto ste ikad napisali ovde kao i svaku sliku koju ste ikad okacili tu i ostaje, cak iako vi nekad iz nekog razloga pozelite sa foruma da odete, tako da vas molimo da nam ne saljete zahteve tipa "obrisite mi nalog i moje poruke" jer to NIJE MOGUCE !

Citat: shvaba poslato 13 Septembar, 2011, 19:06
Nego admini, moze jedno brisanje teme pliz ... Fala...

Ni to nemoze

Mozemo samo da je prebacimo u podforum stari oglasi ako si odustao od prodaje

WOLVERINE

Jao, pa ovo je motor sto je bio kod Saleta. Jaka cena. Realno 2500€. I to pod uslovom da je sve ispravno.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: WOLVERINE poslato 13 Septembar, 2011, 19:17
Jao, pa ovo je motor sto je bio kod Saleta. Jaka cena. Realno 2500€. I to pod uslovom da je sve ispravno.
Mislenije na jedan stolar....
P.S.
Platio je VFR800 2000 evra a oce propeler za 2500...pa ne moze..
Evo ja da kazem koju rec. Svaba, uopste nije Nemac, vec domaci...odavle...nego su ga upropastili amerikanci...Jedino sto ima cudan americki smisao za salu...tesko razumljiv, ali kad ga skontas ok je....
A motor je verovatno najeftiniji GS1200 A koji moze da se kupi...ako neko uhvati pravi monument...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya


shvaba


pit



              Jel motor ocarinjen i koliko je carina okvirno za njega?

zmiya


Lazic

Citat: pit poslato 13 Septembar, 2011, 20:31


              Jel motor ocarinjen i koliko je carina okvirno za njega?

Ma jesi ti poludeo...?!?  [rofl] [rofl] [rofl]

pit

Citat: Lazic poslato 13 Septembar, 2011, 21:07
Citat: pit poslato 13 Septembar, 2011, 20:31


              Jel motor ocarinjen i koliko je carina okvirno za njega?

Ma jesi ti poludeo...?!?  [rofl] [rofl] [rofl]


              NEEEEEEEE pa ne  mislite valjda da bih ja kupio bmw....nego pitam jedan se moj ortak skoro interesovao za GS ...

Lazic

Druzis se sa nekim ko se interesuje za BMW, ccc, nesto ti nije dobro... [rofl] [rofl] [rofl]

WOLVERINE

Citat: revolution poslato 13 Septembar, 2011, 20:18
Citat: WOLVERINE poslato 13 Septembar, 2011, 19:17
Jao, pa ovo je motor sto je bio kod Saleta. Jaka cena. Realno 2500€. I to pod uslovom da je sve ispravno.
Mislenije na jedan stolar....
P.S.
Platio je VFR800 2000 evra a oce propeler za 2500...pa ne moze..
Evo ja da kazem koju rec. Svaba, uopste nije Nemac, vec domaci...odavle...nego su ga upropastili amerikanci...Jedino sto ima cudan americki smisao za salu...tesko razumljiv, ali kad ga skontas ok je....
A motor je verovatno najeftiniji GS1200 A koji moze da se kupi...ako neko uhvati pravi monument...

  Pa kad covek ovo prodaje za 4500e na BG table za GS amerikanskog je to mnogo kume.  ;D ;D ;D



WOLVERINE

Citat: Lazic poslato 13 Septembar, 2011, 21:20
Druzis se sa nekim ko se interesuje za BMW, ccc, nesto ti nije dobro... [rofl] [rofl] [rofl]

  Ma na duvao se kao prase........ [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  Raste dobra trava uz Nisavu............    [slavlje] [slavlje]

Lazic

Znao sam da se zbog necega vredi preseliti u te krajeve...

pit



                    Bezzezanja pre 4-5godina komsija na nekih 100 metara iza moje kuce zasadio u dvoristu konoplje na 5 ari placa i naravno neko ''provalio '' cudnu biljku i klinac zglavi 2 godine corke.E sad klinac je bio sitni diler pa resio da postane prva ruka da bi smanjio rashode.Slikali ga za novine pored povelike bale konoplje.
                     I dan danas kad neko palii travu na jesen cela ulica se smeje danima...

Lazic


WOLVERINE

Citat: Lazic poslato 13 Septembar, 2011, 21:39
Kad cujes da ce da pale, zovi...

  OBAVEZNO............   Mozda nam ova cena bude jos smesnija.........

MIGE

Citat: Lazic poslato 13 Septembar, 2011, 21:39
Kad cujes da ce da pale, zovi...
eto zasto je u nekim slucajevima imati paraglajder a meni cale nekada pricao  u  [rofl] :D fazonu "koji ce ti to .."

shvaba

Jel 2500 ozbiljna ponuda ili samo slobodna procena

Za Pit-a ... Kao sto pise u oglasu na americke je tablice i tako ce i ostati dok neko ne resi da ga registruje na neku drugu zemlju, ja to necu raditi jer imam strano drzavljanstvo pa mi nema bas smisla... Sto se tice cene ni tu ne mogu posebno da pomognem jer to zavisi od JAKO puno faktora (na koliko ce biti procenjen motor kao najvazniji) ...

pit

Citat: Lazic poslato 13 Septembar, 2011, 21:39
Kad cujes da ce da pale, zovi...

                Jes ce trcis okolo i duvas ....dodji kod mene i naberi slobodno rasejalo se seme okolo ...ima toga kolko hoces..pomesano sa bunjikama i raznom paprati...samo treba da prepoznas i uzmes sta ti se svidza.