Glavni meni

2005 R1200GS sa svim koferima i dosta opreme prodajem

Započeo shvaba, 13 Septembar, 2011, 16:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


shvaba

evo lakse ovako, obrisite post....obrisite mene kao korisnika, a ja cu se vec snaci kod drugova (vama poznatih clanova) da oni umesto mene okace oglas .... nije frka...

izvinjavam se sto ne sledim "protokol"

i sto nisam prvo otisao da se predstavim, pa dva dana kasnije napisem 3 recenice o necemu ne bitnom pa posle okacio oglas....

Motor ce se prodati...za dan dva tri, za 7,6,5,4 soma evra....a umesto da ga kupi neko od clanova foruma koji ce se sa svima vama kasnije na njemu i voziti i biti srecan sto ga je nasao bas na vasem forumu , gde se druzi sa vama kupice ga vec neko drugi....

nije frka, ne gori nigde, bez obzira sto neki misle da gori...

mozda sam glup,lud ili samo tvrdoglav , ali mi se sad nesto bas i ne predstavlja :D .... mozda se kasnije oraspolozim ....

shvaba

Citat: Kengur poslato 13 Septembar, 2011, 17:21
Pa pazi, da si Miskovic mozda... Ali to se cak ni njemu ne bi desilo... Tako da od svega toga nista... :)

pa okacicu vam link kad ih budem ispoklanjao kao i svake godine do sad kad prodje sezona i kad dodje vreme za povratak na truli zapad!!!


shvaba

Citat: MILJAN poslato 13 Septembar, 2011, 17:23
Oglas postaje te¾ak smor... Filozofirate svi....  Prodaje se motor  a ako admin misli neka bri¹e.. Ako to nije sluèaj, onda ga pustite da prodaje i nema tu ¹ta da se truæa...

konacno nesto korisno u ovoj temi ....

Gašpar

Ma nema brisanja, to smo odavno rekli.
Ali Shvabo, budi realan. Da li si se prema forumu poneo kao prema "nistavilu" sa izjavom da se neces prijavljivati na forum kada prodas motor ili sam ja pogresno razumeo?

Ne moras da se predstavljas, daleko od toga, izvoli, nastavi, piskaraj, offuj, deli savete, druzi se... Samo napred  [cheers] [cheers] [cheers]

shvaba

Pogresno si razumeo...
To uradi ili su bar radili u vreme kad sam visio na forumima vecina osoba koja nesto prodaje...

No ne bitno... Ako ima nacin da ja sam ukinem temu ili nekog zamolim da je u moje ime skloni bio bih vam zahvalan ...

Gašpar

Onda sam pogresno razumeo, moja greska.
Necemo da je ukidamo, neka stoji.
Necemo ni tebe da proteramo, dobrodosao si.

Izvoli, pisi, i ne predstavljaj se  :D

SSZGO

Citat: shvaba poslato 13 Septembar, 2011, 17:14
pa nek nestane onda i ovde....

kao promenilo bi nesto da sam napisao cao ja sam Svaba itd itd....

i onda okacio oglas i cim prodam motor NIKAD se vise ne pojavio niti na forumu niti bilo sta korisno uradio za njega ili bilo kog drugog clana istog....

to sto stanem svaki put kad vidim nekog pored puta i gura motor itd.... to je mnogo ne bitnije nego napisati 3 reci o sebi ovde kako bi neko zadovoljio formu ... ???

skinite oglas i imene kao jednog od clanova foruma ako mislite da tako treba....

i nisam ja odmah u vatru ....drugi su poceli, ja samo odgovaram na provokacije :P

pozdrav  komsija

ja sam jedan od tih sto su stajali pored puta, kada mi je zica u instalaciji napravila kratak spoj...

shvaba stao, i otisao i doneo mi rezervne osigurace, na kraju sam ipak stigao do kuce sa ugasenim svetlima

covek, hvala jos jednom :)


e da, i pusti ove sto smaraju sa predstavljanjem, zapeli za predstavljanje pa to ti je... :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Izvadi te SSZGO od obaveznog gledanja oglasa... :D Dobrodosao Shvabo, pa makar se nikada ne javio opet... [cheers]

edit:
mada, na kraju je ipak neko morao da te predstavi... ;D

Che


pit

Citat: shvaba poslato 13 Septembar, 2011, 17:27
Citat: Kengur poslato 13 Septembar, 2011, 17:21
Pa pazi, da si Miskovic mozda... Ali to se cak ni njemu ne bi desilo... Tako da od svega toga nista... :)

pa okacicu vam link kad ih budem ispoklanjao kao i svake godine do sad kad prodje sezona i kad dodje vreme za povratak na truli zapad!!!

      Lepo je to ...evo i ja imam tebi nesto da poklonim ...iznosio sam pa cu ti rado ustupiti i uciniti dobro delo.Imam Dainesse kacigu...malo ofucana i izgreban vizir od pada ali moz da ti posuzi i imam cizme Puma Ducati,,,desna malo pocepana ali moze da se zalepi i bice kao nova.



UFF

Citat: shvaba poslato 13 Septembar, 2011, 17:19
Citat: Kengur poslato 13 Septembar, 2011, 17:17
Naravno da je bolje tako...

Ali jbg, ako ne ucestvujes u radu foruma, oglas postaje OBAVEZAN... :) To si vec video...

a jel bi se isto desilo i da sam okacio par arai kaciga na poklanjanje, neke cizme, rukavice, jakne itd... ili bi tada bilo OK da se ne predstavim.... samo pitam ... ;)

aj probaj pokloni nesto cisto da vidimo rezultat :D


MIGE

Citat: UFF poslato 13 Septembar, 2011, 18:27
Citat: shvaba poslato 13 Septembar, 2011, 17:19
Citat: Kengur poslato 13 Septembar, 2011, 17:17
Naravno da je bolje tako...

Ali jbg, ako ne ucestvujes u radu foruma, oglas postaje OBAVEZAN... :) To si vec video...

a jel bi se isto desilo i da sam okacio par arai kaciga na poklanjanje, neke cizme, rukavice, jakne itd... ili bi tada bilo OK da se ne predstavim.... samo pitam ... ;)

aj probaj pokloni nesto cisto da vidimo rezultat :D
samo sam cekao da se vidi ADMIN POWER  :D



UFF


zmiya

Èlanovi ovog foruma su relativno pismeni pa mogu i sami da pronadju oglas na polovnimautomobilima ili halooglasima..Poenta tvog predstavljanja bi bila da se vidi da li neko poznaje tebe i tvoj motor,da bi eventualni kupac sa ovog foruma imao neko veæe poverenje i sigurnost.

zmiya

Ili recimo da bi neko prepoznao tvoj motor..
Da se vidi da ima i novu lamelu..

MIGE

Citat: zmiya poslato 13 Septembar, 2011, 18:42
Èlanovi ovog foruma su relativno pismeni pa mogu i sami da pronadju oglas na polovnimautomobilima ili halooglasima..Poenta tvog predstavljanja bi bila da se vidi da li neko poznaje tebe i tvoj motor,da bi eventualni kupac sa ovog foruma imao neko veæe poverenje i sigurnost.
ma brate ne vredi da se pise vise o tome,nece covek i to je to.mislim da treba ispostovati neki minimum a to je neko predstavljanje   [thumb_up]
al nema veze,ako je covek tako odlucio......
u svakom slucaju,dobrodosao ti nama shvabo i vidimo se negde na drumu ili u kafani  [hello]

shvaba

Hvala druze Mige, a sto se tice oglasa vec sam zamolio moderatore da ga uklone a i mene da "od registruju" pa kad se budem udostojio da radim stvari onako kako je to kulturno i "ispravno" da ga onda ponovo okacim...

shvaba

Citat: zmiya poslato 13 Septembar, 2011, 18:42
Èlanovi ovog foruma su relativno pismeni pa mogu i sami da pronadju oglas na polovnimautomobilima ili halooglasima..Poenta tvog predstavljanja bi bila da se vidi da li neko poznaje tebe i tvoj motor,da bi eventualni kupac sa ovog foruma imao neko veæe poverenje i sigurnost.

znaci li to da sam se predstavio i da me je prepoznalo 10 ljuidi motor bi se kupio odmah a da me niko nije prepoznao ne bi se prodao nikada ??? ... A sto se lamele tice to nije nikakva tajna ili je to mozda nesto lose ako se na motor ugradi nov i originalan deo ...i ne samo lamela, nego i korpa, pa plocice, svecice, ulje filteri... Ali to bi neko vecsaznao kad bi me pozvao i bio zainteresovan... Hmmmm kako li ce neko ko ne ide na forum i ko ne procita necije predstavljanje da sazna nesto o motoru ili meni ...

Nego admini, moze jedno brisanje teme pliz ... Fala...

SSZGO

nema brisanja, ni tema, ni korisnika...

predstavljanje nije obavezno ali iz nekog razloga meni neznanog nekim clanovima smeta kad se neko ne predstavi...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor