Glavni meni

Honda Varadero v Suzuki Strom v Yamaha TDM 900

Započeo Major, 13 Septembar, 2011, 13:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: UFF poslato 18 Novembar, 2011, 10:16
onda ne mozes ni da poredis motore razlicite kubikaze ako cemo tako

            Ja ne znam sta je ovde nejasno....TDM je za jedan broj manji nego Varadero ,Strom je negde izmedju ova dva ,e sad meni sa 177 cm visine Varadero je prevelik dok mi je TDM bas lego.Stroma sa probao na kratko i deluje mi laganiji za voznju od Vardera .
           Naravno ovo je gledao iz mog ugla .

WOLVERINE


  TDM 900 ako neces TMAX 500.......  veruj mi da uzmes oba neces se pokajati........

MILJAN

Citat: Pedja Varadero poslato 17 Novembar, 2011, 14:45
Ma uzmi varadera od 2003 godine pa navi¹e (ajn¹pric) neces se pokajati,svi drugi su daleko iza njega [thumb_up]
Pa koliko proseèno tro¹i taj sa direktnim ubrizgavanjem? Da ga vozi¹ oko 90 na sat i sl.... Ja znam da i taj sa dir. ubrizg. neopravdano mnogo tro¹i...
Cave ab homine unius libri

Pedja Varadero

Citat: MILJAN poslato 21 Novembar, 2011, 23:36
Citat: Pedja Varadero poslato 17 Novembar, 2011, 14:45
Ma uzmi varadera od 2003 godine pa navi¹e (ajn¹pric) neces se pokajati,svi drugi su daleko iza njega [thumb_up]
Pa koliko proseèno tro¹i taj sa direktnim ubrizgavanjem? Da ga vozi¹ oko 90 na sat i sl.... Ja znam da i taj sa dir. ubrizg. neopravdano mnogo tro¹i...

Potrosnja ajnspric modela je na 100kmh 5lit i svakih dodatnih 20kmh +1l sto je 120kmh=6l, 140kmh=7l 160kmh=8, 180kmh=9l. Starji modeli,znaci sa karburatorom  po karakteristikama  trosi i do 2l vise ali nije bas uvek,sve zavisi od vozaca,doduse na auto putevima i magistralnim putevima  nikada nisam primetio neku razliku potrosnje i kada je grad u pitanju. retko ga maltretiram po gradskoj guzvi jer je to motor za Ture a ja se tako i vozim.sve u svemu Super motor za put!!!

easy

ih... 5 litara pri 100 kmh
a koliko trosi po gradu?

mada, ima da izmisle motore koji idu na kiselo mleko dok se major soul odluci

Pedja Varadero

Citat: easy poslato 22 Novembar, 2011, 01:28
ih... 5 litara pri 100 kmh
a koliko trosi po gradu?

mada, ima da izmisle motore koji idu na kiselo mleko dok se major soul odluci

po gradu trosi do 7 litara to je neminovno,kao sto sam vec rekao,a i na majoru soulu je da odluci,Varadero je idealan za teskase i visoke i krupne ljude i prevashodno je putni motor,ja se sa njim odlicno snalazim i u gradu sto se tice guzvi ,provlaacenja itd ali nisam od onih koji sednu na motor da bi se u papucama i kratkoj majci vozili od slavije do trga xx puta,sto znaci sve zavisi od potreba

Dzigi Boy

Ja sam TDM 900 vozio 200km po Miseluku, i posle 200km mi je u retervoar stalo 10,4L.....sto znaci 5,2L na 100

Budite ubedjeni da to nije bila nezna voznja, kao sto rece on stedi gorivo....

A sudeci po svemu ako sve bude <OK danas ce taj TDM ce da se ugnjezdi u moju garazu pa mozda mi ostane i skela od koje bih napravop OFF ROAD masinu ako ne moram da je prodam!!!!!!!!!!!!!

Jako sam uzbudjen jer izglada da danas konacno i ja postajem vlasnik TDM 900

Nisam nocas oka sklopio, a razume se i zasto......TDM...TDM....TD;....TDM.......

Major

Ja ne prelazim hiljade i hiljade kilometara motor tako da mi potrosnja uopste nije presudna.
Sto se tice papuca i voznje nisam ni od te sorte, nisam ni biciklu nikad vozio u papucama pa necu sigurno ni motor.

@ Dzigi - Cestitam! [cheers] Postavi slike obavezno!!!

robbief

Citat: Dzigi Boy poslato 22 Novembar, 2011, 12:48
Nisam nocas oka sklopio, a razume se i zasto......TDM...TDM....TD;....TDM.......

Aritmija?
smooth

pit

Citat: Dzigi Boy poslato 22 Novembar, 2011, 12:48
Ja sam TDM 900 vozio 200km po Miseluku, i posle 200km mi je u retervoar stalo 10,4L.....sto znaci 5,2L na 100

Budite ubedjeni da to nije bila nezna voznja, kao sto rece on stedi gorivo....

A sudeci po svemu ako sve bude <OK danas ce taj TDM ce da se ugnjezdi u moju garazu pa mozda mi ostane i skela od koje bih napravop OFF ROAD masinu ako ne moram da je prodam!!!!!!!!!!!!!

Jako sam uzbudjen jer izglada da danas konacno i ja postajem vlasnik TDM 900

Nisam nocas oka sklopio, a razume se i zasto......TDM...TDM....TD;....TDM.......

              Bravo Dzigi cestitam ....jeli taj motor je skoro pa nov...koje bese godisete i koliko je presao km.

Atirudra

s TA ja bi na Varadera (186cm/135kg) :) vazno da ostane HonDAAAAA!
-------------- -_- ---------------

Major


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

perlx



srbac