Glavni meni

Honda Varadero v Suzuki Strom v Yamaha TDM 900

Započeo Major, 13 Septembar, 2011, 13:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzigi Boy

I mene...........inace ceka me sivi sa novim gumama i lancem..........


ali crni mi je zakon!!!!  nisam iskljucio mogucnost da ga prefarbam......

maler je sto 900 ima slabo u ponudi........

Major




Major


prpa_zr


ja se ne¹to bacio u razmi¹ljanje da se oprostim od moje 900-tke u korist nekog xx-a

ako sklopim finansijsku konstrukciju mo¾da na proleæe i  uzja¹im hondu

Major


Pedja Varadero

Ma uzmi varadera od 2003 godine pa navi¹e (ajn¹pric) neces se pokajati,svi drugi su daleko iza njega [thumb_up]

pit

Citat: Pedja Varadero poslato 17 Novembar, 2011, 14:45
Ma uzmi varadera od 2003 godine pa navi¹e (ajn¹pric) neces se pokajati,svi drugi su daleko iza njega [thumb_up]

       Da pogotovo po tezini i pokretljivosti.

prpa_zr

Citat: MajorSoul poslato 17 Novembar, 2011, 13:29
Jel Varadero u planu?

ma razmi¹ljao sam i o Varaderu kad su me nabedili da TDM izgleda mali ispod mene
ali me opasno privlaèi cbr1100 xx
ima me na slici sa jednom takvom 2004. godi¹te http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,173.400.html

mkt


Pedja Varadero

Citat: pit poslato 17 Novembar, 2011, 14:54
Citat: Pedja Varadero poslato 17 Novembar, 2011, 14:45
Ma uzmi varadera od 2003 godine pa navi¹e (ajn¹pric) neces se pokajati,svi drugi su daleko iza njega [thumb_up]

       Da pogotovo po tezini i pokretljivosti.

naravno,tezina mu ne smeta ni malo i super je pokretan,imam ga vec dve godine,mnogo km sam presao i on je za mene najbolji,s obzirom da imam 200 cm visine i 136 kg tezine varadero je zmaj 

prpa_zr

Citat: Pedja Varadero poslato 17 Novembar, 2011, 17:39
Citat: pit poslato 17 Novembar, 2011, 14:54
Citat: Pedja Varadero poslato 17 Novembar, 2011, 14:45
Ma uzmi varadera od 2003 godine pa navi¹e (ajn¹pric) neces se pokajati,svi drugi su daleko iza njega [thumb_up]

       Da pogotovo po tezini i pokretljivosti.

naravno,tezina mu ne smeta ni malo i super je pokretan,imam ga vec dve godine,mnogo km sam presao i on je za mene najbolji,s obzirom da imam 200 cm visine i 136 kg tezine varadero je zmaj 

istina brate, tebi sve manje od Varadera i ne odgovara.. ja imam 200 cm ali sam znatno lak¹i - imam samo 104 kg :D

prpa_zr

Citat: mkt poslato 17 Novembar, 2011, 17:20
a ja mislio ti vec uveliko pazario  [doh]

na¾alost nisam.. ne daju finansije (a ni ¾ena nije odu¹evljena idejom)

UFF

Citat: pit poslato 17 Novembar, 2011, 14:54
Citat: Pedja Varadero poslato 17 Novembar, 2011, 14:45
Ma uzmi varadera od 2003 godine pa navi¹e (ajn¹pric) neces se pokajati,svi drugi su daleko iza njega [thumb_up]

       Da pogotovo po tezini i pokretljivosti.

to si u pravu

ali ako tako gledamo onda je i tdm los u poredjenju sa ktm-om po tezini i upravljivosti

jebes savete na papiru, svako treba da proba i onda kupi ono sto mu najvise odgovara i ispunjava njegove zahteve

Pedja Varadero

Citat: prpa_zr poslato 17 Novembar, 2011, 17:47
Citat: Pedja Varadero poslato 17 Novembar, 2011, 17:39
Citat: pit poslato 17 Novembar, 2011, 14:54
Citat: Pedja Varadero poslato 17 Novembar, 2011, 14:45
Ma uzmi varadera od 2003 godine pa navi¹e (ajn¹pric) neces se pokajati,svi drugi su daleko iza njega [thumb_up]

       Da pogotovo po tezini i pokretljivosti.

naravno,tezina mu ne smeta ni malo i super je pokretan,imam ga vec dve godine,mnogo km sam presao i on je za mene najbolji,s obzirom da imam 200 cm visine i 136 kg tezine varadero je zmaj 

istina brate, tebi sve manje od Varadera i ne odgovara.. ja imam 200 cm ali sam znatno lak¹i - imam samo 104 kg :D

xe xe pa nema veze i na visinu samo bi ti bolje pristajao varadero :) Naravno svako treba da proba sve pa da sam odluèi koji mu pristaje i zadovoljava

pit

Citat: UFF poslato 17 Novembar, 2011, 19:27
Citat: pit poslato 17 Novembar, 2011, 14:54
Citat: Pedja Varadero poslato 17 Novembar, 2011, 14:45
Ma uzmi varadera od 2003 godine pa navi¹e (ajn¹pric) neces se pokajati,svi drugi su daleko iza njega [thumb_up]

       Da pogotovo po tezini i pokretljivosti.

to si u pravu

ali ako tako gledamo onda je i tdm los u poredjenju sa ktm-om po tezini i upravljivosti

jebes savete na papiru, svako treba da proba i onda kupi ono sto mu najvise odgovara i ispunjava njegove zahteve

         Ufe Ufe nemoze da poredis TDM sa KTM jednoclinidrasem jer je razlika u snazi bas vellika i dok dodje do tvoje okretnosti ja odo nemoz ni tablicu da mi vidis.
        S druge strane izmedju TDM i Varader nema neke razlike u snazi mada je Varadero po papiru jaci on je i tezi tako da u potezanju su tu negde...jedino sto Varadero moze da drzi malo vecu putnu brzinu.

Major

Auu bre svi imate preko 2m, ja sam izgleda zakrzljao na 183 nije moglo vise.
Probacemo naravno pre kupovine, pa cu videti sta najvise lezi :)

pit



           Secam se kad sam kupovao TDM 850 pa su mi bile u opcije razne makine....jedan drug mi rece da samo vodim red da ne kupim neku globosiju od 300 kila ''jer ko ce brate da se rve s njom''.On inace vozi nekog suzukija 1200 sa kardanom ima ga blizu 300 kg.
           To mi je bila vodilja i nisam se zeznuo....TDM 900 laksi jos 10 kg od 850 tj tezak je prazan 190 kg, tako da uopste nemam problema s njim prilikom manevrisanja u mestu ili kad ga izvlacim iz garaze ...posto moram unazad da ga guram 15 metara.
           

UFF

onda ne mozes ni da poredis motore razlicite kubikaze ako cemo tako