Glavni meni

Roleri

Započeo aca035, 13 Septembar, 2011, 04:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


crvena

Pa da.
Bolje je i da se strpis do kraja leta i da skupis kintu i da kupis neke bas ok, koje ces godinama da vozis u sreci.
Nego da kupis na brzinu neke nja-nja pa da za 2 godine ponovo moras da kupujes, a da te nemas kome ni da prodas...

P.S. Pogledaj malo po oglasima, koliko vidim ljudi cesto prodaju.
Desi se da deca dobiju od roditelja, voze par puta i stoje...
Onda im zateba lova pa ih prodaju.

Nije tesko uociti da li je nesto novo i par puta obuveno, ili je vozeno duze vreme...
Koji broj ti treba?

cone

pa tako sam se zeznuo, mislio da je to sve isti q..  [glavazid]

pogledacu sad na kupujem-prodajem, tako negde, da vidim cega ima.. 42.5-43, zavisi od kalupa..

ne znam kakva je cena preko :/ ima li neki sajt, tako nesto, da se pogleda ?

crvena

Pogledaj ovo: http://www.kupindo.com/Roleri/10953357_-ROLLERBLADE-roleri-br-42
Smederevo nije daleko, tako da mozes jednom i da se provozas i probas ih da li ti odgovaraju (posto nekada brojevi znaju da ne odgovaraju kalupu)

Ako su ti te tesne, bacis pogled na ove: http://www.kupindo.com/Roleri/11620561_ROLLERBLADE
Ove su u Bg.

Oba modela su jeftina, ofdlina cena i odlicna marka.
A te tvoje prodaj za 500 kinti jeftinije nego sto si ih kupio, posto verujem da su kao nove.

Resen problem :)


P.S. Pa mozes da porucis i preko Ebaya, ali ti je nezgodno jer moras nekome da platis da ti ih poruci proviziju, i ne mozes da ih probas - a ako te stezu - neces uzivati u voznji... Najbolja opcija je da ih probas pre kupovine.

cone

imas pravo, najbolje da uzmem neke ovako :) ove prve mi deluju okej, duzina uloska 28cm, na paikama mi je 27.5, znaci trebalo bi da su okej.. ne mogu da ih prodam za 500 din manje, jer su bile 4500, a sad su 3500 iste takve nove :P videcu da uvaljam drugaru za 2000, valjda ce proci, nisu bas kao novi :)

http://www.kupujemprodajem.com/-ROLLERBLADE-roleri-br-42-4557364-oglas.htm?filter_id=22158583#photoBig mozda i ovako nesto, ima finih roski, a nisu vozene, bice da cu ovako uzeti :) hvala

SSZGO

ako hoces rolere, odvojis 200 eura i odes u salto M na banovom brdu i kupis twister ili X5

ovo sve iznad linkovano je obicno govno
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

cone

gledo sam i kod njiih, twister je oko 19k, a te pare nemam sad, i tesko da cu moci da izdvojim toliko.. sta fali ovim gore?

crvena

Citat: cone poslato 10 Mart, 2013, 16:10
imas pravo, najbolje da uzmem neke ovako :) ove prve mi deluju okej, duzina uloska 28cm, na paikama mi je 27.5, znaci trebalo bi da su okej.. ne mogu da ih prodam za 500 din manje, jer su bile 4500, a sad su 3500 iste takve nove :P videcu da uvaljam drugaru za 2000, valjda ce proci, nisu bas kao novi :)

http://www.kupujemprodajem.com/-ROLLERBLADE-roleri-br-42-4557364-oglas.htm?filter_id=22158583#photoBig mozda i ovako nesto, ima finih roski, a nisu vozene, bice da cu ovako uzeti :) hvala

Ne volim ove plastikanere.
Ne znam zasto, ali uvek su mi bili odbojni i koliko god da kostaju uvek mi deluju jeftino...  [nono]


P.S. Sada sam pogledala, pa to je isti lik kao onaj oglas gore iz Smedereva.
Ako pogledas njegove ostale oglase videces da prodaje bas puno modela...
Mislim da je najbolje da ti lepo njemu banes u Smederevo i posavetujes se i sa njim i pogledas koji ce ti model zapasti za oko.
Mislim da mozes i da ga pitas da li dolazi u obzir da otkupi tvoje?
Posto se lik ocigledno bavi preprodajom...

cone

videcu, ne znam ni sam vise :D voleo bih nove, al rekao bih da ce i ove posluziti bar dve godine, dok ne savladam bas dobro voznju, a onda nesto skuplje i bolje da se uzima..
ne vidim sto su sranje za voznju do ade i nazad i po gradu, al dobro  [neampojma]


crvena

Auuuuuuuuuuuuu reci kakva ponuda.
Tacno da poludis  [veryangry]

cone

ja sam otkacio, de su pare sad  [veryangry]  [veryangry]

cone


crvena

Sretno!!!
Valjda ce se neko uskoro javiti pa da pazaris one divneeee

cone

ja se ponovio roskama :)) Rollerblade neki :) kvalitet odlican, bar 5x su bolji od onih Action lesina sto imam.. :) ovaj mi rece da su roleri iz Nemacke, po izgledu bih rekao da su malo stariji model, ali nisu vozeni :) probao-lepo idu, nema vibracija, ne cuje se nista, prezadovoljan sam :)  [yahoo] naravno, sad ce SSZGO da se javi da su za otpad, al nem pare trenutno za bolje, sluzice makar godinu ipo, onda cu da razmisljam o nekim novim, i da se resim za mnogo godina :)




stefgi

#75
Citat: SSZGO poslato 10 Mart, 2013, 16:12
ako hoces rolere, odvojis 200 eura i odes u salto M na banovom brdu i kupis twister ili X5

ovo sve iznad linkovano je obicno govno
ја сам узео TWISTER III пре пар година и могу ти рећи да су добре. Тражио сам јаке рошке да ми стегну ногу јер дивљам мало више и то сам добио. Сад су рикнули лагери и точкови,и пертле да се мењају....ал оно у употреби су бар 5,6 година. Да ли имаш неку препоруку?   Е да и мало су огрубеле унутра...морам дебљу чарапу да ставим јер постају неудобне....или неки уложак можда?

Иначе најбоље икада рошке су BAUER XS са tuuk шином и HYPER fatboy точкићима,биле су као за хокеј улични. Тако ми је жао што нема да се купе поново. Овако некако су изгледале ал не могу да нађем тачну слику.

perlx


Damnmoto

Majku mu kao da vise i ne prave male agresiv tockice za van skejt parka...
Sve popuca za jedan spust niz bulevar...

SSZGO

Citat: Damnmoto poslato 03 Mart, 2014, 09:26
Majku mu kao da vise i ne prave male agresiv tockice za van skejt parka...
Sve popuca za jedan spust niz bulevar...

poruci online iz usa
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Damnmoto

Imas predlog za konkretan model...nisam u prici vec 8 godina