Glavni meni

Roleri

Započeo aca035, 13 Septembar, 2011, 04:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

taman koliko treba... ;D

SSZGO

kupi nove rolere ti koje imas su neko djubre neopevano cim su toliko stari...

naravno kupuj  nove kvalitetne firmirane roske...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

jerej

ja na kapiji imam svetleci tockic od rolera. Kad padne mrak sto je brze zatvaram, to vise svetli i mislim da sam jedini koji ima takav tocak na kapiji..  ;D ;D

velja

Citat: ZEKA poslato 16 Septembar, 2011, 21:27
... morao sam da kupim Rollerblade spark 80 ...

Kako si zadovoljan sa ovim rolerima? Gledam ja ¹ta da kupim.

SSZGO

ako neko hoce da uzme sad roske a u bg je,  vodim vas u radnju gde da uzmete dobre... verovatno dobijete i popust tokom zimskog perioda
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Goshke

Planiram da kupim neke rolere, polovne oko 5000, rollerblade ili k2, i naisao sam na ovaj oglas http://www.kupindo.com/Roleri/10129720_K2-Solt-Boot-roleri-broj-42 sta mislite, da li su ovo original K2 ili neka kopija, malo sam gledao, cudan mi ovaj znak, a ima na kupindu jos par ovakvih, tj sa ovim znakom, malo mi sumljivo. K2 ima onaj trouglasti znak...

Ili je mozda bolje da se jos otvorim i uzmem ove http://www.kupindo.com/Roleri/9396413_ROLLERBLADE-roleri-broj-42 . cine mi se ok..

Misljenje?

apex_division

Citat: Goshke poslato 06 Maj, 2012, 12:18
Planiram da kupim neke rolere, polovne oko 5000, rollerblade ili k2, i naisao sam na ovaj oglas http://www.kupindo.com/Roleri/10129720_K2-Solt-Boot-roleri-broj-42 sta mislite, da li su ovo original K2 ili neka kopija, malo sam gledao, cudan mi ovaj znak, a ima na kupindu jos par ovakvih, tj sa ovim znakom, malo mi sumljivo. K2 ima onaj trouglasti znak...

Ili je mozda bolje da se jos otvorim i uzmem ove http://www.kupindo.com/Roleri/9396413_ROLLERBLADE-roleri-broj-42 . cine mi se ok..

Misljenje?

Iskrenoo mislim da se neisplati uzimati polovno pogotovo po ceno od 7800din
Jbg ako su tockici sjebani eto ti jos 2000din + ako lezajeve treba da menjes eto jos 1500din, a za te para imas dobre nove da uzmes i ne boli te glava.

Ja sam pre dva meseca uzeo nove ROCES M12 u planet bike-u u NS-u za 15000din, ali pazi jesu skuplje ali se 10 puta kvalitetnije od tih sto planiras da uzmes.
Ja imam problem sa levom nogom pada mi zglob jako kad rolam, tako da sam morao da uzmem nesto sto ima plasticnu cipelu, a predhodne su mi isto bile ovaj model samo iz ko zna koje godine, i postale jako tesne ubise noge. Sta jos, manji tockici ti daju vecu pokretljivost prilikom zezanja, tipa skakanja i urban skatinga ako me razumes

Jefta

Имам ја ролере које бих продао. Није нека марка, ја узео да пробам да видим иде ли то, када оно не иде :) мада носио сам их само пар пута.

Goshke

@Apex- VElika je razlika 7000 i 15000 :) Necu nove da kupujem, posto cu ionako voziti kad budem imao vremena, a to je ne bas cesto :) Naravno da cu da gledam da kupim sa dobrim tockicima i lagerima, pa nisam corav, bar sto se tockica tice :D :D :D

@Jefta- Koji su? Moze vise inf? :)

Jefta

само да нађем кутију где сам их оставио, сликаћу па ти шаљем. Мислим да су неке Action...

Goshke

Mislim da znam, al ajd posalji koju sliku i cenu :)

cone

ja uzeo krajem maja roske, zelja mi da probam, doso do neke kinte, i reko ae. mada mislim da sam se zeznuo oko broja, kontao sam da nema veze ako su malo veci  [glavazid] i sad ne mogu bas najbolje da stegnem nogu u njima.. onako, roleri su okej, malo da se ucim, posluzice valjda godinu dana :) cena 4500rsd (sport vision)





SSZGO

kakve leshine :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

cone

znam znam, al nema se para za bolje :) a i ne treba mi bolje dok ne naucim :)

SSZGO

pa na ovome neces nauciti....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

cone

pre neko vece stanem prvi put na roske posle par meseci, i na iznenadjenje znao sam da vozim :D vozio nesto malo letos, i zabatalio.. mislio sam da cu ponovo morati da ucim sa voznjom, al vidis nisam zaboravio(iako nista puno nisam znao)  [yahoo]

danas odem na adu, obrnem 4 kruga, i nesto malo izmedju toga  [yahoo] zadovoljan sam kako sam savladao, mada mi trebaju bolje roske :D ne mogu dobri roleri da budu oni koji kostaju kao par novih tockica(brendiranih), a de je cizma, sina, lezajevi.. tako da sam se opasno navuko, cekam neki kes da uleti za neki rollerblade  [veryangry]

frka mi je samo ako krenem nizbrdo, pa da se zaustavim, jer mi se pojela kocnica, a ne umem da kocim drugom roskom  :D al kad sam se oslobodio, bilo mi je uzivanje da se spustam niz onih par nizbrdica na adi  :P

Damnmoto

ba nema neko viska male street tockice? ranije giants tockici gurali sezonu nakon brusenja brusilicom a ova nova govanca ako nisi u skejt parku se pojedu za 3 dana :(

cone

 [neampojma]


nego, razmisljam se da uzmem nove RB tockice i lagere, i da ih turim na moje cizme.. nemam pare za nove, dobre roske, a zeleo bih malo bolje.. jel pametno to?

crvena

Moje maze su K2 velocity speed.
Imam ih 3 godine i dalje su kao nove.
Kostale su 150e u Svici...
Ali verujem da su sada mozda i ispod 100e.

Sto znaci da polovne mozes takve da nadjes i za 50-70e.
Sretna potraga.

Nemam pojma da li se isplati samo staviti brendirane tockice, najbolje bi bilo da odes do nekog servisa i da se tamo raspitas.
Vrlo cesto mozes da nadjes i neke rolere, koje ne stavljaju u oglase po netu....
Ko je je mozda bas taj serviser, ili neko od njegovih drugara vozao pa bi ih mozda i prodao.
(Tako sam ja kupila odlican bajs i skije, po neverovatnim cenama sasvim slucajno.... Jesu koriscene ali bar ih je profesionalac odrzavao)

Ovakve su moje, samo speed model, ovu fotku sam nasla na netu na brzinu


cone

nesto mi se ne kupuju polovne, ne znam, trip mi je to.. volim da kupim novu stvar  [neampojma]

ove do jaja izgledaju, ovako nesto bih trazio, videcu.. a i ne isplati mi se da uzimam tockice i lagere samo, jer mi je cizma ocaj isto, nije to to, ici ce lepo, al nije udobno.. videcu sta cu i kako, ima kod nas u saltom-u finih za 150ak evra, bas dobrih, pa cu da vidim za to.. jebiga, odlucio sam u par dana da kupim roske, nisam pojma imao da se ne isplati bacati pare na neke bezveze roske, da sam se makar malo raspitao, ostavio bih pare, i uzeo kvalitet, a jok ovako  [glavazid]