Glavni meni

5.1 MotoManijacenje, 17ti septembar, Petnicko jezero

Započeo UFF, 12 Septembar, 2011, 21:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Alchemist poslato 20 Septembar, 2011, 10:45
znam ja neke kojima slatko od dunja miri¹e na vojnièki imalin tako da... dobar si ti jo¹ [rofl] [rofl]
Ju, zaboravio da ti odgovorim... :D

Jo¹ uvek mi slatko od dunja ne miri¹e na vojnièki imalin... :D

Alchemist

i tako... Kako je tebi u zivotu zabavno kad ponovo citas teme stare 5 godina skoro :D
You're just jealous cause voices are talking to me

juga


BOKYBOY

...bolje da organizujete ponovo druzenje ovde nego sto se glupirate... :P

Lazic

Citat: Alchemist poslato 03 Jun, 2016, 20:26
i tako... Kako je tebi u zivotu zabavno kad ponovo citas teme stare 5 godina skoro :D
Jeo sam slatko od dunja pa se setio...

Alchemist

sad mi je lakse, zamisli da si njuskao vojnicki imalin :D
You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic


juga

Pa vidi Laziæu, naftni derivati... lanolin... mmmmmmmmm!

BOKYBOY

...i....kada je kupanje i rostilj na jezeru...? [neampojma]

Darko

Citat: Alchemist poslato 05 Jun, 2016, 16:27
sad mi je lakse, zamisli da si njuskao vojnicki imalin :D

izvini , a sta fali vojnickom imalinu ?  hahahahaha

neskez


BOKYBOY

Citat: neskez poslato 06 Jun, 2016, 12:36
Citat: BOKYBOY poslato 06 Jun, 2016, 09:45
...i....kada je kupanje i rostilj na jezeru...? [neampojma]

Kad god hocete!

...kad god odlucite,moze i sad za vikend,najavljuju lepo vreme...ajmo nova tema,voznjica do VA i rostilj i zezanje,kupimo tu meso i pivo i udri...ja cu svakako gore do Divcibara da obidjem vikendicu za neko buduce MM druzenje...

Lazic

Ne seri, sad ka¾e¹... :o ;D :-* Obo¾avam Divèibare, ima toliko mesta za nirvanisanje da to nije normalno... ;D

Inaèe, onomad se nismo ni kupali u jezeru jer je bilo ¾abokreèasto, nego u bazenu, pa zavr¹ili kod Ne¹keta u vikendaji, popadali po dvori¹tu... ;D Ima slika na ranijim stranama... ;D

BOKYBOY

#273
Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2016, 15:00
Ne seri, sad ka¾e¹... :o ;D :-* Obo¾avam Divèibare, ima toliko mesta za nirvanisanje da to nije normalno... ;D

Inaèe, onomad se nismo ni kupali u jezeru jer je bilo ¾abokreèasto, nego u bazenu, pa zavr¹ili kod Ne¹keta u vikendaji, popadali po dvori¹tu... ;D Ima slika na ranijim stranama... ;D

...ne pratis Laki,pricao sam vec o tome jednom ;)...imam vikendicu gore (tacnije dve),jedna je kod planinarskog doma i ta stoji prazna,prelepa planinska,sa krovom skroz do zemlje i prelepim dvoristem sa mosticem,izvorcicem i zidanim rostiljem sa pusnicom za meso,izdavali smo je povremeno ali smo odustali od toga jer nam gosti (citaj cobani) svaki put ostave haos kada odu...tu sam planirao jedno MM druzenje da napravim ali nikako da se organizujem sa vremenom i sa parama,uvek nesto prece jbg.A druga vikendica (gde isto mozemo da odemo) je na pola ski staze,prolazi zicara 50 m od nje ali su mi tu deda i po-baba pa ne bismo bili sami...ali meni svejedno,kako god se dogovorimo...planiramo Castor i ja da opeglamo gore ovih dana,obidjemo vikendaju,izblejimo malo tu pa kod dede i babe na domaci kajmak i suvo meso i sl...Dobodosao si da ides sa nama,naravno... [cheers]

p.s.A da ima mesta za nirvanisanje-ima...gore sam ja kao klinac divljao na xteu i kxsu... [ludak]

elem...tema je Petnicko jezero...ili bazen...znaci kada? [neampojma]

Lazic


castor

Citat: BOKYBOY poslato 06 Jun, 2016, 15:10
deda i po-baba

Èekaj sad brate, je li u pitanju deda ipo ili pola babe? [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

BOKYBOY

Citat: castor poslato 06 Jun, 2016, 19:29
Citat: BOKYBOY poslato 06 Jun, 2016, 15:10
deda i po-baba
Èekaj sad brate, je li u pitanju deda ipo ili pola babe? [rofl] [rofl] [rofl]

...i jedno i drugo...ipak je to moj deda jbg...jednu babu je sahranio a dve su pobegle...kazu deda ne silazi ko dete sa tresnje... [rofl] [rofl] [rofl]

castor

It's the ride that matters, not the bike…

zVuk

Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2016, 15:00


, pa zavr¹ili kod Ne¹keta u vikendaji, ....

koliko mene pamcenje sluzi, zavrsili smo malo dalje....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

BOKYBOY

Citat: zVuk poslato 06 Jun, 2016, 19:32
Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2016, 15:00


, pa zavr¹ili kod Ne¹keta u vikendaji, ....

koliko mene pamcenje sluzi, zavrsili smo malo dalje....:D

...mislim da je vreme da se osvezi malo to vase pamcenje tj da se sve ponovi... ;D