Glavni meni

5.1 MotoManijacenje, 17ti septembar, Petnicko jezero

Započeo UFF, 12 Septembar, 2011, 21:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Lapsus, tako padaju manijacki motori, bez posledica...

Davor

Ja sam onaj sto kunta na slikama. Mislio sam da me nikada necete navuci na forum al jbg. Eeee bilo je do jaja ako izuzmem pcelu koja mi je u voznji uletela pod kacigu i overila u vrat.

AJ Ziveli
Kupi mi majko fen, da zalizem kosu i postanem njen

Lazic

U, jbt, al`si recit, sa sve milosevicevim pozdravom... Napisi jos nesto, nece da boli, znam da te Boli qrac... ;D  8) [srednjiprst]

Taraba

Barem nisi popio osu.
A lepo smo mu prièali, Ivane, nije to ®uta osa, ali neæe da slu¹a. "Da popijem osu, da popijem osu"... ne vredi. Zapeo...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Taraba

[rofl][rofl][rofl][rofl]

Prvi komentar èoveka i onda prizor na majci... definitivno manijak. Samo se ne¹to stidi?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979

Citat: Taraba poslato 19 Septembar, 2011, 15:26
Barem nisi popio osu.
A lepo smo mu prièali, Ivane, nije to ®uta osa, ali neæe da slu¹a. "Da popijem osu, da popijem osu"... ne vredi. Zapeo...

Posle onako dobre klope i ladnog piva pao mi secer, i stacu resih da ga dignem   ;D  i tako dovatih prvu osu i  posisah joj  dupe . I samo da vam kazem , nema tu meda ma sta god Meda pricao  ;D

Alchemist

joj Ivane Ivane  [facepalm] ...pa ko je jo¹ video da iz dupeta med izlazi  [neampojma]  [rofl] [rofl] [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

Davor

ja sam kao nesto odgovorio ali se nista ne vidi. Bem ti ove forume, tastature, hardvere, softvere i ostale znakove. Kad ce neko druzenje pa da se naroljamo ko budale...... i seremo do zore.....
Kupi mi majko fen, da zalizem kosu i postanem njen

velja

Uuuuuuu kenjali smo za sve pare pored reflektora.

zVuk

@Ivan1979 mogao bi i ti da okacis neke slike.....znam da imas....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ivan1979

Evo i ja stigao kuci  ;D

ovako to izgledase iz mog coska




















ovR end auT

lord_oblivion

Ovo gore, mrljica od ulja od Aspiriniksovog bicikleta?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kanarinac

Citat: Ivan1979 poslato 19 Septembar, 2011, 23:42
Evo i ja stigao kuci  ;D

ovako to izgledase iz mog coska




ovR end auT

Kako Lazic sa toplinom gleda flasu :))))

Lazic


dzimika

evo i od mene sa bazena kad je uff izvodio striptiz :D

zVuk

Citat: lord_oblivion poslato 19 Septembar, 2011, 23:49
Ovo gore, mrljica od ulja od Aspiriniksovog bicikleta?

mrlja je od benzina, nije to honda pa da trosi ulje....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zmiya


Lazic

Nos, nos, nego sta... I onako sam ga upropastio duvanom, pa mi jabukovaca mirisala na maslinovo ulje...

Alchemist

znam ja neke kojima slatko od dunja miri¹e na vojnièki imalin tako da... dobar si ti jo¹ [rofl] [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me